Televize nejde zapnout

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
6.1.22 16:24

Televize nejde zapnout

Ahoj, mám takový problém. Měla jsem nápad že si zkusím do pokoje dát starou televizi. Tak jsem jí zapojila do zásuvky, zapojila DVB-T box, a zkusila jí zapnout ovladačem. Jenže ani led světýlko se nerosvítilo a televize se nezapla. Zkoušela jsem aplikaci na test led diody na ovladači a ovladač funguje. Televize je značky Strong a typ je „SRT 24HZ4003N“. Prosím poraďte mi. Děkuju :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2105
6.1.22 16:26

Nemá někde síťový vypínač?
Taky mohly za dobu jejího uložení odejít kondenzátory a bez jejich výměny se dál mepohnes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
6.1.22 16:59

Do sítě je zapojená dobře? Není povytažená koncovka kabelu z TV?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
6.1.22 17:32

Podle návodu by někde vepředu (jakoby zespod) mělo být tlačítko vypnutí/zapnutí.

https://www.navod-k-obsluze.cz/…-obsluze.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.22 17:35

@renduli bohužel tyhle tv už mají tlačítko jen jako ovládací prvek a od sítě je musí odpojit uživatel sám :(
Tak že po celou dobu se uvnitř tv napájí většinou přes pomocný zdroj zapínací elektronika.
Ale zk nic nedá.
Jen je blbé položit otázku a pak utéct :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5118
6.1.22 17:37
@renduli píše:
Podle návodu by někde vepředu (jakoby zespod) mělo být tlačítko vypnutí/zapnutí.https://www.navod-k-obsluze.cz/…-obsluze.pdf

24" verze nemá, je to tam uvedeno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
6.1.22 17:40

Pokud je někde z okolí klidně dojedu přeměřit napájení a zjistit případnou vadu v tv popř i opravit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3783
6.1.22 18:01
@Amalthea píše:
24" verze nemá, je to tam uvedeno

Nemá jen to č. 4, ale tlačítka pod č. 3 má (tlačítko standby/on), to by snad mohlo splnit podobný účel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat