Nemám ráda Olomouc

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
32
22.10.21 14:59

Nemám ráda Olomouc

Ahoj všem, asi zvláštní dotaz, ale je tu prosím někdo, komu se nelíbí Olomouc? Přijdu si jak z jiné planety, když někomu řeknu, že v Olomouci se mi nelíbí, nic tam není a je to příšerný město. Všichni mi tvrdí, jak se jim tam líbí, že je to tam super… Doopravdy takhle nespokojená jsem snad nikde nebyla, bohužel tam musím bydlet kvůli studiu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
185
22.10.21 15:14

Pokud je ti Olomouc až tak moc proti srsti, jdu studovat jinam:) je to menší město, ale fajn. Proste Česká Republika, tady nemuzes čekat zázraky 😅 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
22.10.21 15:20

Ježíš to jsou starosti. Tak tam studuj, ale nechoď ve volným čase ven, abys náhodou nezahledla kousek Olomouce, no :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
22.10.21 15:23

Příspěvek upraven 13.11.21 v 14:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14003

Mne se líbí :mrgreen: Podle mě si všude najdeš něco hezkého

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1364

Já nemám ráda Olomouc. Ale nemusím tam žít, studovat a nemusím tam už nikdy jet :mrgreen: mám výhodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14003
22.10.21 15:25

@LucaObr menší město? No než Praha, Plzeň, Brno asi ano, ale menším městem bych ho nenazyvala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
22.10.21 15:28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.10.21 15:30

A s cim konkr. Jsi tam takto silene a nekonecne nespokojena? A dlouhodobe nebo te tam ted neco/nekdo vyrazne zaclo prudit?

Trochu dost me to od tebe jako mladeho cloveka prekvapuje, nereknu, kdyby tohle napsal nekdo jiz vyrazne za zenitem kdo uz by tezko mohl se svym zivotem neco prevratneho udelat. Ale byt takto zprudela ml. studentka, ne ne, za to nemize zadne mesto; zkus ale zacit od sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14003
22.10.21 15:30
@Tableta píše:
Ho? Snad ji, ne? :mrgreen:

Ano, u nás se to říká blbe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6550
22.10.21 15:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5004
22.10.21 15:36
@Tableta píše:
Ho? Snad ji, ne? :mrgreen:

Zásadně ten Holomóc :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5004
22.10.21 15:37

Já mám k Olomouci indiferentní postoj, myslím, že jsou i daleko horší univerzitní města, kde není fakt vůbec nic :lol: Pokud ti to tak vadí, tak zkus přejít na jinou školu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32
22.10.21 15:38

@Ahep Bydlela jsem zde 3 měsíce loni v létě, v září letošního roku jsem se tam přestěhovala zase. Již při první zkušenosti jsem zjistila, jak mi to tam nevyhovuje a návrat byl pro mě o to těžší. Nevyhovuje rozložení města, nádraží na okraji města, špatné spoje MHD kamkoliv se potřebuji dostat, nedostatek přírody i v širším okolí centra. Když někdo přijede za mnou na výlet, nemám mu co ukázat. Není tu nic zajímavého, co by měl člověk vidět nebo by měl kam jít. Proto mě velmi překvapuje, jak od každého slyším, jak je Olomouc super. A já prostě nechápu proč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5004
22.10.21 15:40
@pressthek píše:
@Ahep Bydlela jsem zde 3 měsíce loni v létě, v září letošního roku jsem se tam přestěhovala zase. Již při první zkušenosti jsem zjistila, jak mi to tam nevyhovuje a návrat byl pro mě o to těžší. Nevyhovuje rozložení města, nádraží na okraji města, špatné spoje MHD kamkoliv se potřebuji dostat, nedostatek přírody i v širším okolí centra. Když někdo přijede za mnou na výlet, nemám mu co ukázat. Není tu nic zajímavého, co by měl člověk vidět nebo by měl kam jít. Proto mě velmi překvapuje, jak od každého slyším, jak je Olomouc super. A já prostě nechápu proč…

A odkud jsi ty a jaké město se ti líbí? Zoo je fajn ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat