Když má manžel rýmičku

Anonymní
25.11.19 16:21

Nemoc - já X manžel

Ahoj ženy! Prostě mě neskutečně štve, že když je marod manžel, má all inclusive servis - vařím mu čajíky, nosím jídlo do postele, starám se o nákupy a komplet o děti. A když jsem nemocná já, mám na starosti všechno já, manžel normálně chodí do práce a já se tady ploužím třeba s horečkama a u toho mimino a batole :-( Pak má ještě jeho rodina řeči, jak si mám dát do pořádku imunitu, že chřipka, ze které se ON dostává čtyři dny u mě trvá 14 dní a furt kašlu. Proč to asi tak je? Když jsem tento svůj názor řekla před jeho maminkou, opáčila mi, že to je holt úděl žen a jinak to nejde. Jak jako úděl žen? Že mají makat do absolutního strhání?
Pro představu - manžel měl minulý týden virózu. Ležel doma, já jsem se o něj starala, nemusel dělat nic. Teď jsem to od něj chytila já, mimino i batole. Jsem doma, starám se o nemocné děti a manžel je na služebce až do konce týdne. Zajímavé je, že když je marod on, nikdy na služebku nejel - vždy to šlo nějak zrušit. Ale když jsem nemocná já, nikdy si vzít volno nemůže. A nějak neráčí pochopit, že mi to vadí a přijde mu to v pořádku. Vám taky?

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

PHV
1153
25.11.19 16:24

U nás je to taky tak, teď jsem byla nemocná, myslela jsem že chcípnu :lol: :roll: a stejně jsem normálně musela u dětí fungovat.
Teď to vlezlo na manžela s už kouká jak by se schoval pod deku. Neodpustila jsem si pár poznámek ale stejně je jasné, jak to dopadne. Bude se lemřit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
914
25.11.19 16:32

Njn, pánská chřipčička má prostě těžší průběh :mrgreen: :cert: :kytka: :andel: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5822
25.11.19 16:35

Ježiš to je asi všude stejné.. To slyším snad od každeé kamarádky..
Nevím, asi mužu mají pocit, když jsou nemocní, že prostě svět se zastaví a oni se musí léčit, dkyž je nemocná žena, tak prostě ona to nějak dá :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2125
25.11.19 16:35

Tak můj manžel si nebral nemocenskou snad nikdy, ale když já jsem měla šílenou angínu tak dostal paragraf na mě a týden byl s námi a pomáhal mi protože doktorka usoudila, že nejsem schopná starat se o dítě… to bylo super :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.11.19 16:37

Resim to same, i tchyni a mam uz toho dost, posledne migrena, ani dite nevzal ven, odpocival, mala se nudila a furt me budila a ja se taak pottebovala vyspat.. Pak on viroza, ja s malou ven, o vse se staram, o nej uz tolik ne, caj mu udelam, ale AI nema, mbe ho nikdy nedopral.. Ted jsem to chytla ja a nrmuzu si ani lehnout, nic neobstara, nezaridi, o dite se nepostara, mam toho dost, nejsem robot, do toho dcera rymu a v noci nespi a budi se, ze nemuze dychat, jsem nevyspala a je mi zle a on, ze to mel taky, jenze on lezel, na to mi opaci, ze muzu taky, ano.. Ale.. Dcera me nenecha, on ji ven nevezme, prat, povesit pradlo, pokludir, hrat si dcerou, nic.. A tchyne vede reci, ze ona myvala naklizeno i s chripkou a ze to jsou zeny, chlapi jak druhe ditko.. A jeste, kdyz tu byla, ja hirecku a manzel zakaslal a ona hned, se ti to snad vraci a obrati se na me, davas mu paralen, priprav mu ho na vecer a neco na kasel mu dej.. 8o :roll: nevim co s tim, my se jen hadame pak a ona do toho v nem probouzi, ze he to normalbi.. Asi se rozvedem, u nas je to i mimo nemoce problem.. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
3387
25.11.19 16:43

No vypada to asi vsude stejne kdyz je neco chlapum jsou to chudinky ale my zeny musime vsechno vydrzet ja pred par lety malem umrela a kdybych fakt nedupala ze jsemtotal v haji a nechtela uz sama sednout do auta nechci si ani predstavit to jste meli videt ten obrat kdyzse zacali zbyhat doktori a zacli me napichavat a kdovi co jeste a to se pak dokazal kupodivu postarat i o 4tydenni miminko po teto zkusenosti mi chvilku pomahal kdyz jsem byla nemocna ale jak cas plyne vraci se to do puvodnich koleji ja proste nemam narok byt nemocna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 16:43

Trochu si to děláš sama. Tvemu muži snad behem virozy ochrnou všechny končetiny? Když má horecku 39 a vice, tak ok. Muj muž na mne jednou „zavrčel“: " nedělej mi mámu!". Nedelej z neho neschopneho chudaka, mamu máš delat detem! Takže vystehuj na samotku, pak jenom ohlaš kdy se muze přijít naobědvat abys pak mohla vyvětrat a nechytli to deti. Nakup si nech dovézt domu. Muj muz si bere homeoffice kdyz je mi nejhur. Kdyz zrovna pracovne odjizdi, domluvi sve rodice aby byly v pohotovosti pro chvile nejhorší. Ale ten můj naštěstí vi, co péče o domacnost a děti obnáší - a tady mu potřebuješ poskytnout prostor k získání zkušeností :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 16:44

To je vsude stejny :nevim: ale u nas zadnej all inclusive neexistuje, pokud marod neleze po ctyrech s horeckou (nezavisle na pohlavi). Proste uvarit si caj a namazat chleba si muze kazdej sam. Batole nikoho stejne vyspat nenecha, takze vyreseno. Naposledy teda, kdyz nas pan domaci onemocnel, tak lezel tri dny doma a ja s usoplenym ditetem byla u nasich (radsi, abych velkyho nemela chut prizabit) :lol: tak jsem mu to trochu dala sezrat, ze on si to mohl vylezet. Ale nohu za krk si kvuli tomu nedam :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5348
25.11.19 17:05

Nojo damy, jak jste si panicky naucily, takove je mate :mrgreen:

Příspěvek upraven 25.11.19 v 17:05

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7859
25.11.19 17:05
@Anonymní píše:
Ahoj ženy! Prostě mě neskutečně štve, že když je marod manžel, má all inclusive servis - vařím mu čajíky, nosím jídlo do postele, starám se o nákupy a komplet o děti. A když jsem nemocná já, mám na starosti všechno já, manžel normálně chodí do práce a já se tady ploužím třeba s horečkama a u toho mimino a batole :-( Pak má ještě jeho rodina řeči, jak si mám dát do pořádku imunitu, že chřipka, ze které se ON dostává čtyři dny u mě trvá 14 dní a furt kašlu. Proč to asi tak je? Když jsem tento svůj názor řekla před jeho maminkou, opáčila mi, že to je holt úděl žen a jinak to nejde. Jak jako úděl žen? Že mají makat do absolutního strhání?
Pro představu - manžel měl minulý týden virózu. Ležel doma, já jsem se o něj starala, nemusel dělat nic. Teď jsem to od něj chytila já, mimino i batole. Jsem doma, starám se o nemocné děti a manžel je na služebce až do konce týdne. Zajímavé je, že když je marod on, nikdy na služebku nejel - vždy to šlo nějak zrušit. Ale když jsem nemocná já, nikdy si vzít volno nemůže. A nějak neráčí pochopit, že mi to vadí a přijde mu to v pořádku. Vám taky?

Ne, není to v pořádku. Až bude mít zase rýmečku, tak mu ráno uvař čaj, aby se neřeklo, práskni dveřma a vratˇse večer. S úsměvem se ho zeptej, jaký měl den a co bude k večeři. Děláš si to sama, místo abys ležela, tak kmitáš, nedělej to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
369
25.11.19 17:11
@Anonymní píše:
Pro představu - manžel měl minulý týden virózu. Ležel doma, já jsem se o něj starala, nemusel dělat nic. Teď jsem to od něj chytila já, mimino i batole. Jsem doma, starám se o nemocné děti a manžel je na služebce až do konce týdne. Zajímavé je, že když je marod on, nikdy na služebku nejel - vždy to šlo nějak zrušit. Ale když jsem nemocná já, nikdy si vzít volno nemůže. A nějak neráčí pochopit, že mi to vadí a přijde mu to v pořádku. Vám taky?

Dej inzerát daruji muže, do dobrých rukou, zcela zdarma, do 50km ho i dovezu.
Jinak řečeno najdi si lepšiho hodneho, co se postara.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11855
25.11.19 17:13

Víš proč vynalezli antibiotika? Aby se ženská se zápalem plic mohla starat o chlapa s rýmečkou. :mrgreen:
Tohle je jedna z mála věcí, který mě na našem vztahu štvou… Ale vím, že kdyby šlo fakt do tuhýho, tak se manžel postará. Jen mi fakt chybí ta slast si lehnout, když mi je blbě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7859
25.11.19 17:21
@kačka121 píše:
No vypada to asi vsude stejne kdyz je neco chlapum jsou to chudinky ale my zeny musime vsechno vydrzet ja pred par lety malem umrela a kdybych fakt nedupala ze jsemtotal v haji a nechtela uz sama sednout do auta nechci si ani predstavit to jste meli videt ten obrat kdyzse zacali zbyhat doktori a zacli me napichavat a kdovi co jeste a to se pak dokazal kupodivu postarat i o 4tydenni miminko po teto zkusenosti mi chvilku pomahal kdyz jsem byla nemocna ale jak cas plyne vraci se to do puvodnich koleji ja proste nemam narok byt nemocna

Ty jo, tak to je mazec :? Když jsem měla dceru malinkou, tak jsem měla angínu jak prase, nemohl jsem ani vstát, myslela jsem že mi upadne hlava při sebemenším pohybu. Neumím si představit, že bych měla v tomhle stavu fungovat a hlavně mít doma chlapa, kterému by bylo jedno že mi je fakt zle. Nedokázala bych si takového člověka vážit, fakt ne. A už vůbec by mě pak nezajímala jeho rýmečka. Ani trochu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
300
25.11.19 17:26

Je blbý, že ženská nemůže se pořádně vyležet.
Díky bohu, že mám doma chápavého přítele. Třetí týden jsem nemocná, doma 9. měsíční prcek, který začal lozit po 4. Přítel je už třetí týden doma a i když toho ten první týden měl dost - práce, starost o malého, nákupy a vaření tak si nestěžoval. Já jsem byla ráda, že žiju, takhle mě nemoc dlouho neskolila. Teď už jsem tak nějak dobrá, ale pro jistotu stále je doma, kdyby náhodou no :)

Každopádně kdybych byla na tvém místě, tak bych ráno odešla z bytu a vrátila bych se až večer, pokud je to možné. Nebo se prostě nestarat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama