Poradna očního lékaře
MUDr. Vladimír Korda Ph.D.
@Anonymní píše:
Dobrý ráno, v pátek jsem podepsala smlouvu a nastoupila do práce mzda je 20000 hrubého dneska mám mít odpolední ale nebudu moct dorazit o víkendu jsem měla úraz a mám dlahu na ruce a nemocenskou budou mi ji platit po 14 dech nebo hned a jak se to pak počítá když jsem první den jenom odelala před tým jsem byla na pracovním urade.
Budou to počítat z předpokládaného výdělku a platit hned. Ale počítej s tím, že tě po 14 dnech můžou vyhodit.
@JancaS84 píše:
Budou to počítat z předpokládaného výdělku a platit hned. Ale počítej s tím, že tě po 14 dnech můžou vyhodit.
Přesně tak.
Budou platit hned, podle toho co mas ve smlouvě, ale pokud nenastoupis do těch 2 týdnů, tak cekej výpověď.
Dobrý ráno, v pátek jsem podepsala smlouvu a nastoupila do práce mzda je 20000 hrubého dneska mám mít odpolední ale nebudu moct dorazit o víkendu jsem měla úraz a mám dlahu na ruce a nemocenskou budou mi ji platit po 14 dech nebo hned a jak se to pak počítá když jsem první den jenom odelala před tým jsem byla na pracovním urade.