Nemocenská po nástupu do práce kdo platí a kolik

Anonymní
20.2.23 06:37

Nemocenska po nástupu do práce kdo platí a kolik

Dobrý ráno, v pátek jsem podepsala smlouvu a nastoupila do práce mzda je 20000 hrubého dneska mám mít odpolední ale nebudu moct dorazit o víkendu jsem měla úraz a mám dlahu na ruce a nemocenskou budou mi ji platit po 14 dech nebo hned a jak se to pak počítá když jsem první den jenom odelala před tým jsem byla na pracovním urade.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36173
20.2.23 06:57
@Anonymní píše:
Dobrý ráno, v pátek jsem podepsala smlouvu a nastoupila do práce mzda je 20000 hrubého dneska mám mít odpolední ale nebudu moct dorazit o víkendu jsem měla úraz a mám dlahu na ruce a nemocenskou budou mi ji platit po 14 dech nebo hned a jak se to pak počítá když jsem první den jenom odelala před tým jsem byla na pracovním urade.

Budou to počítat z předpokládaného výdělku a platit hned. Ale počítej s tím, že tě po 14 dnech můžou vyhodit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24770
20.2.23 07:04
@JancaS84 píše:
Budou to počítat z předpokládaného výdělku a platit hned. Ale počítej s tím, že tě po 14 dnech můžou vyhodit.

Přesně tak.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37144
20.2.23 08:01

Budou platit hned, podle toho co mas ve smlouvě, ale pokud nenastoupis do těch 2 týdnů, tak cekej výpověď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.