Nemocná štítná žláza

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2320
23.8.12 08:18

@chcimimi
ono to přijde :srdce: jen tomu dej čas a hlavně na to nemyslet, to je ale dost těžké :zed: soustředit se na něco jiného :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7693
23.8.12 08:32
@Megg píše:
@chcimimi
ono to přijde :srdce: jen tomu dej čas a hlavně na to nemyslet, to je ale dost těžké :zed: soustředit se na něco jiného :mavam:
:hug: Děkuju..už na to vůbec nemyslím tolik jako předtím…tak snad se nám brzy zadařííí… :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
muffinka89
23.8.12 11:13

@chcimimi To chce trpělivost však ona se mrcha jednou nedostaví ;)

  • Citovat
  • Upravit
7693
23.8.12 12:51
@muffinka89 píše:
@chcimimi To chce trpělivost však ona se mrcha jednou nedostaví ;)

jj, jednou snad ne :hug: ale ta trpělivost už mi někdy dochází, ale pak se zase seberu a jedu dál… :pankac:
:kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2638
24.8.12 08:33

My jsme zkoušeli víc jak rok a nic… Taky sem si říkala, proklata štítná žláza a začali jsme plánovat svatbu a kamoška mi říká, počkej, začneš se soustředit na něco jinyho a otěhotníš…-) a ono to fakt vyšlo:-) takže přeju hodně štěstíčka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7693
27.8.12 16:35
@monifix píše:
My jsme zkoušeli víc jak rok a nic… Taky sem si říkala, proklata štítná žláza a začali jsme plánovat svatbu a kamoška mi říká, počkej, začneš se soustředit na něco jinyho a otěhotníš…-) a ono to fakt vyšlo:-) takže přeju hodně štěstíčka
:palec: :palec: :potlesk: :potlesk: gratulujiii a děkuji :hug:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
muffinka89
27.8.12 20:57

@chcimimi :kytka: neboj ono to vyjde

  • Citovat
  • Upravit
7693
28.8.12 10:39
@muffinka89 píše:
@chcimimi :kytka: neboj ono to vyjde
:hug: jj, jednou určitě.. :kytka:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
29.11.12 16:01
@MIli-B píše:
Ahoj, ráda bych oživila toto téma léčky ŠŽ kolem těhotenství a po porodu.
Jsem 2,5měsíce po porodu a byla mi diagnostikována zvýšená funkce štítné žlázy. Musela jsem přestat kojit, dokonce jsem dostala léky na zastavení laktace :,(. Zajímá mě hlavně, jestli je třeba se nějak držet jídle, v přibaláku se píše, že se může přibývat na váze :cert:. Jaké máte zkušenosti, kolik se přibere? Ještě nemám dole všechna kila po těhotenství, a nerada bych přibrala tak brzy další.
Děkuji, M.

Někdo nepřibere nic, jinej pár kilo. Já za rok 16. :cert: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25182
29.11.12 17:22

Já beru půl tablety Letroxu. Mám sníženou funkci a nepřibrala jsem nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.11.12 07:56
@Mava píše:
Já beru půl tablety Letroxu. Mám sníženou funkci a nepřibrala jsem nic.

To je něco jiného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.11.12 08:09

Podařilo, ale až když jsem ty prášky přestala brát. Připadalo mi, že jsem byla i oteklá a pak to splasklo.No,ale bohužel na svojí váhu, už jsem se nikdy nedostala :? Pak mi to nasadil znovu, ale ne na tak dlouho, uznal, že to nepomáhá a poslal mne na radioaktivní jod. A ted už je klid.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25182
30.11.12 08:13

Aha až tak se v tom neorientuji.

Ale moje sestra má funkci zvýšenou a teď braní léků hodně flákala a přibrala 8 kilo. Říkala, že když to jí poctivě, nepřibírá. Ké zvýšené funkci i patří ty vylezlé oči, ne? To moje sestra má. Má velmi vypouklé oči.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.11.12 08:20

Ty oči nejsou pravidlem, já to třeba neměla. Stejnou potíž má Lucie Bílá a ta ty oči vylezlé má. S tou váhou nevím, doktor říkal sám, že je to individuální, někdo nepřibere, jiný pár kilo někdo moc jako já. Taky asi záleží kolik těch prášků člověk bere a jak moc má tu vadu rozjetou.SE mnou to seklo, takže už to bylo asi dost v pytli když na to přišli.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15113
30.11.12 08:22

Brala jsem to rok, ze začátku asi 7 pášků, pak to snížil. Prášky na srdce jsem taky brala, asi to k tomu patří. Mě se to vrátilo, ale jsem ráda, že mi to spálili, už nemám ty klepky a ostatní potíže co k tomu patří.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.