Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
No vsak na jidlo bych s nim samozrejme nesla a domluvila si, ze se naji na pokoji. Beztak pri horecce toho moc nesni… mezi lidi bych s nim nechodila, ma odpocivat
@lucenka píše:
Tak si nechte jídlo donést na pokoj. Nebo to ten hotel neumožňuje? Jestli jde jen o jeden den, tak bych dřív neodjížděla.
Tady je jenom polopenze
a ještě kvůli Coroně se nemůže jít na jídlo kdy se chce. Ani kafe tu na pokoji nemám. Ale ráno jsem jela nakoupit si oběd a ovoce a nemám jsem vidličku, takže nic no… Asi mi za celý den z toho tady hrabe
Asi si půjdu ven zaběhat
no musím to brát pozitivně, byli jsme tu týden a stali se to až teď..
@Anonymní píše:
No upřímně mě to tady s ním moc nebaví celý den v tom pokojíčkumuž říká, že uvidíme co v noci a kdyžtak ráno, ale že tady nemusím vařit
Tak se vystridejte a uzij si cas se starsi. Nebo mladsi pri nemoci bez Tebe nevydrzi? (Chapu).
@Anonymní píše:
Tady je jenom polopenzea ještě kvůli Coroně se nemůže jít na jídlo kdy se chce. Ani kafe tu na pokoji nemám. Ale ráno jsem jela nakoupit si oběd a ovoce a nemám jsem vidličku, takže nic no… Asi mi za celý den z toho tady hrabe
Tak to snad nevadí, že je polopenze. Normálně bych se došla domluvit na recepci, že chci jídlo na pokoj. Vždyť právě při koroně bych čekala, že spíš bude jídlo na pokoji, než že se všichni v určený čas sejdou v restauraci
stejně tak bych si klidně došla požádat o vidličku.
@Anonymní píše:
Asi si půjdu ven zaběhatno musím to brát pozitivně, byli jsme tu týden a stali se to až teď..
To jste zvladli pekne. Nam kdysi dite onemocnelo hned po dojezdu a kdyz se uzdravilo, chytli jsme to my, klasika ![]()
@Anonymní píše:
Tady je jenom polopenzea ještě kvůli Coroně se nemůže jít na jídlo kdy se chce. Ani kafe tu na pokoji nemám. Ale ráno jsem jela nakoupit si oběd a ovoce a nemám jsem vidličku, takže nic no… Asi mi za celý den z toho tady hrabe
A tatinek nema telefon, aby vidlicku donesl?
@blumen píše:
A tatinek nema telefon, aby vidlicku donesl?
Tatínek byl plavat, přijeli teď
Kvůli staršímu dítěti bych vydržela až do konce, můžete s manželem u nemocného střídat..
Tak pokud by dítě snášelo tu horečku dobře a já bych měla +- zábavu (knihu, film, internet…), tak bych vydržela do konce.
Pokud by v noci nespalo, bylo protivné a usoudila bych, že doma bude lépe (oddělené pokoje, léky, specifické potřebnosti) a neměla bych zábavu, tak bych jela domů. Přecijen, je to už jen jeden den, manžel může se starším jet někam za zábavou i z domova.
Nakonec asi zůstaneme. Dneska se jedu koupat já
a manžel bude s ním doma na pokoji nebo venku. Zdá se mi, že je mu líp i když mu v noci stoupala zase teplota na 38, ráno normálně jedl snídani. Rýmu ani nic nemá, uši ho podle mě nebolí. Poslední čípek měl někdy v půl jedny a teď se mi zdá ok, hraje si tu, v noci spal. ![]()