Nemohu dosáhnout orgasmu

16.8.15 00:59

Nemohu dosáhnout orgasmu

Ahoj holky, mám problém s masturbací. Nevím, jak bych to přesně popsala, ale prostě když masturbuji, tak je to v pořádku, ale když se potom blížím k vrcholu, cítím že už to za chvíli, tak to nedokáži „dotáhnout“ do konce, neboť mi začnou dole škubat svaly, až je to i nepříjemné a já prostě nezvládnu pokračovat. Nevím čím to může být, dříve jsem takový problém nemívala, myslím že to až tak poslední půl rok. Co si o tom myslíte? Nemá/neměla to některá z vás podobně? Nevíte co s tím? Díky :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.8.15 01:05

Tak, kde jste, bělení, svrbění… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.8.15 02:08

Na podobné diskuze nereaguji, ale musím se tentokrát přidat. Mívám totiž úplně stejný problém a už dlouho jsem zvažovala podobnou diskuzi založit. Mám to úplně stejně: všechno probíhá v pořádku, těsně před koncem se ale začnu třást, mám pocit, že to už nemůžu vydržet a bohužel nedojdu nikdy úplně do konce. Také by mě zajímalo, jestli má někdo podobnou zkušenost nebo řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
16.8.15 06:22

A co kdyby u togo nekdo asistoval? A jak rikas „dotahl“ to do konce. Nebo spis protahl? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
22086
16.8.15 06:41
@Anonymní píše:
Na podobné diskuze nereaguji, ale musím se tentokrát přidat. Mívám totiž úplně stejný problém a už dlouho jsem zvažovala podobnou diskuzi založit. Mám to úplně stejně: všechno probíhá v pořádku, těsně před koncem se ale začnu třást, mám pocit, že to už nemůžu vydržet a bohužel nedojdu nikdy úplně do konce. Také by mě zajímalo, jestli má někdo podobnou zkušenost nebo řešení.

Já myslím, že by v Tvém případě pomohl nějaký vibrátor.
Zkoušela jsi nějaký?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
16.8.15 07:42
@matkabagristy píše:

promiň, v 00:59 slušná matka od dětí spí a nesedí na emiminu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.8.15 08:11
@terinka4444 píše:
promiň, v 00:59 slušná matka od dětí spí a nesedí na emiminu :mrgreen:

jj, slušná matka řádí někde v báru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.8.15 08:31
@terinka4444 píše:
promiň, v 00:59 slušná matka od dětí spí a nesedí na emiminu :mrgreen:

my jsme prisli s manželem ve 2 rano domu z vecere, posezeni s prateli a zapareni a disko trysko a taky jsem sedla k pc :mrgreen: :mrgreen: slusna matka jsem :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
JayLee
16.8.15 08:31
@matkabagristy píše:

zastupce belení zde :P :P :P

• Citovat
  • Upravit
JayLee
16.8.15 08:33

@Peta005 to chce nemasturbovat ale regulerne s nekym sexovat ;) proc si to delat sama kdyz je jiste spousty lidi kolem co by ti to radi udelali ;) manzel priel soused kamarad atd :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.8.15 09:31

Zase sposuty rádoby vtipných poznámek úplně mimo téma.
K zakladatelce a druhé anonymní. Kolik vám je??? Já jsem tohle kdysi mívala, když jsem s maturbací začínala, okolo 14 let. Pak jsem to párkrát dotáhla a super.

• Nahlásit
  • Citovat
13148
16.8.15 09:57

Zakladatelko, tak si to dodělej proudem vody ve sprše :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1571
16.8.15 10:10

Vase starosti… Tazatelce: zajdi za sexuologem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13148
16.8.15 10:19

Spíš to chce krotit chlapa, aby tak rychle nepřirážel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22086
16.8.15 10:31
@chipsa píše:
Spíš to chce krotit chlapa, aby tak rychle nepřirážel.

Spíš to chce říct chlapovi, co má dělat :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama