Nemohu se zbavit expřítele

Anonymní
9.10.20 10:17

Nemohu se zbavit expřítele

Dobré dopoledne, chci se zeptat, jak byste se vy zbavily partnera, kterého už dávno nemilujete, ale má to jeden háček, moje máma je na něm závislá a když ji to říkám, tak mě vůbec neposlouchá penež taky moc nemám, abych si něco našla tak se chci s vámi poradit jak byste to řešili vy.
děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13746
9.10.20 10:20
@Anonymní píše:
Dobré dopoledne, chci se zeptat, jak byste se vy zbavily partnera, kterého už dávno nemilujete, ale má to jeden háček, moje máma je na něm závislá a když ji to říkám, tak mě vůbec neposlouchá penež taky moc nemám, abych si něco našla tak se chci s vámi poradit jak byste to řešili vy.
děkuji za odpověď

Nechápu tvůj dotaz. Co má máma společného s přítelem? On bydlí u vás? Na co nemáš peníze?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.10.20 10:24

Omlouvám se, jsem už ze všeho úplně na dně. matka prostě má raději ho než mě, už jsem ze všeho unavená a žádám vás o radu jak se zbavit přítele, který mi dělá naschvály štve proti mě mojí matku atd. peníze na vlastní bydlení taky nemám tak už vůbec nevím jak toto řešit :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14339
9.10.20 10:26

A s kým bydlíš? S matkou, s přítelem a nebo s oběma?

Máte děti?

Jinak teoreticky si můžeš začít hledat nějaké místo, kde budou mít i nabídku bydlení třeba na ubytotvně - záleží na tom co umíš, ale třeba sanitářky budou v nemocnicích teď nabírat ledaskde a k tomu ti stačí vcelku nesložitá rekvalifikace. Pak se stabilizuješ a najdeš si něco lepšího.

Příspěvek upraven 09.10.20 v 10:30

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.10.20 10:27
@Anonymní píše:
děkuji za odpověď

Stačí na nějaký čas uzavřít vstup do. tveho těla. Byt otravna dnem i nocí. A je to. Tuhle přirozenost lze snadno získat zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
9.10.20 10:28
@Tez666 píše:
Omlouvám se, jsem už ze všeho úplně na dně. matka prostě má raději ho než mě, už jsem ze všeho unavená a žádám vás o radu jak se zbavit přítele, který mi dělá naschvály štve proti mě mojí matku atd. peníze na vlastní bydlení taky nemám tak už vůbec nevím jak toto řešit :,(

No ale pokud nevysvětlíš, kde bydlíš, kde bydlí on, kde matka atd., tak ti těžko můžeme poradit :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 10:34

Bydlím s oběma v domě, přítel je manipulátor takže není to vůbec jednoduché o tom mluvit, dokonce i matka to prej ví, ale nevím proč ho doma trpí, když vidí jak jsem z toho už unavená a ještě do toho mu platí dluhy, auto a jeho koníčky, a dává peníze jen tak, jsem zatím studentka, a sem tam nějaká brigádka, děti naštěstí nemáme díky bohu, ale snaží se mě přemluvit, a jak se furt ohání že je rodinný typ. hlavně že je věčně pryč pořád si z někým píše, před nedávnem nechal položený telefon na stole tak mě to nedalo, a podívala se s kým si píše a ejhle asi z X slečnama přes seznamky, které hledají sex, tak jsem to ukázala matce a ta mi řekla jen že je to normální. tak už fakt nevím jestli jem blbá já, nebo ona.

• Citovat
  • Nahlásit
5099
9.10.20 10:34
@Tez666 píše:
Omlouvám se, jsem už ze všeho úplně na dně. matka prostě má raději ho než mě, už jsem ze všeho unavená a žádám vás o radu jak se zbavit přítele, který mi dělá naschvály štve proti mě mojí matku atd. peníze na vlastní bydlení taky nemám tak už vůbec nevím jak toto řešit :,(

Malokdo ma hned ze startu na vlastni bydleni, lide to obvykle resi pronajmem.
Takze za me mas tri moznosti

1. zacit se starat tak, aby ses mohla co nejdrive odstehovat a nemusela byt na nikom zavisla a mohla si vybirat sve partnery sama
  2. najit si nejakeho manika, kteremu se povesis na krk (z louze pod okap ;) )
  3. zacit sazet

Osobne bych asi zvolila moznost prvni, i za cenu omezeni sveho pohodli ve spolubydleni. Predpokladam tedy, ze jsi dospela zena a ne treba sedmnactileta studentka, tam by to samozrejme bylo slozitejsi. Rozmluva asi probehla a pokud matka nechce pochopit, ze se zadny navrat konat nebude, stezi ji to vtluces do hlavy. Takze delat si sve a ono je to casem prejde. A asi se snazit co nejdrive osamostatnit.
On bydli s vami, nebo jak to mate zarizene?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
9.10.20 10:35
@unuděná píše:
No ale pokud nevysvětlíš, kde bydlíš, kde bydlí on, kde matka atd., tak ti těžko můžeme poradit :nevim:

Také tomu nějak nerozumím. Kdo, s kým :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5121
9.10.20 10:36

Takže přítel bydlí s tebou a tvojí mámou? Normálně mu řekni, že je konec pokud u vás z nějakého důvodu zůstává ber ho jako spolubydlícího začni randit. S ním max pár slov a žádný sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5099
9.10.20 10:38
@Anonymní píše:
Bydlím s oběma v domě, přítel je manipulátor takže není to vůbec jednoduché o tom mluvit, dokonce i matka to prej ví, ale nevím proč ho doma trpí, když vidí jak jsem z toho už unavená a ještě do toho mu platí dluhy, auto a jeho koníčky, a dává peníze jen tak, jsem zatím studentka, a sem tam nějaká brigádka, děti naštěstí nemáme díky bohu, ale snaží se mě přemluvit, a jak se furt ohání že je rodinný typ. hlavně že je věčně pryč pořád si z někým píše, před nedávnem nechal položený telefon na stole tak mě to nedalo, a podívala se s kým si píše a ejhle asi z X slečnama přes seznamky, které hledají sex, tak jsem to ukázala matce a ta mi řekla jen že je to normální. tak už fakt nevím jestli jem blbá já, nebo ona.

No tak to meni situaci, pokud u vas zije. Chce-li ho tam matka (predpokladam, ze dum je jeji), asi s tim nic neudelas. Ze mu plati dluhy nechapu, spis bych ocekavala, ze je on pro ni nejak financne prinosny, kdyz ho tam tak drzi.
Tady asi opravdu jina rada (je-li ti alespon osmnact) nez odstehovani nebude. Takze brigady a vyzivne od matky. Ovsem i to nebude zase tak jednoduche.
Co otec? Funguje? Nepomohl by ti alespon do zacatku?

edit-koho je dum? Kolik je tobe?

Příspěvek upraven 09.10.20 v 10:41

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7173
9.10.20 10:40
@Anonymní píše:
Bydlím s oběma v domě, přítel je manipulátor takže není to vůbec jednoduché o tom mluvit, dokonce i matka to prej ví, ale nevím proč ho doma trpí, když vidí jak jsem z toho už unavená a ještě do toho mu platí dluhy, auto a jeho koníčky, a dává peníze jen tak, jsem zatím studentka, a sem tam nějaká brigádka, děti naštěstí nemáme díky bohu, ale snaží se mě přemluvit, a jak se furt ohání že je rodinný typ. hlavně že je věčně pryč pořád si z někým píše, před nedávnem nechal položený telefon na stole tak mě to nedalo, a podívala se s kým si píše a ejhle asi z X slečnama přes seznamky, které hledají sex, tak jsem to ukázala matce a ta mi řekla jen že je to normální. tak už fakt nevím jestli jem blbá já, nebo ona.

Bydlíš s oběma v domě, ale komu dům patří? Jestli matce, tak příteli sbalim kufry a nepotřebuji to řešit s matkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
9.10.20 10:42
@Tez666 píše:

Tvojí mámě se nedivím…asi má ukňouranou jitrnici místního typu, ale co s tebou, když už tě má a nejsi schopná samostatné existence? Přestaň vrzat a začni opečovávat a rozmazlovat svého přítele a chraň si ho, jako oko v hlavě a dobře se ti povede!!! Hlavně neposlouchej rady místních šňafen!!! Ve volném čase se douč pravopis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
9.10.20 10:42
@Anonymní píše:

Aha, tak normálně mu sděl, že je mezi vámi konec. Pokud ho tam mamka bude chtít nechat, tak prostě už je to její problém. Ty snad máš svůj pokoj, svoje zájmy, studium atd., tak ho zkrátka ignoruj. Ono ho to bavit přestane :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.20 10:44

Dům patří matce, ale má to háček, už jednou jsem mu sbalila kufry, a okamžitě si šel stěžovat za mojí matkou proč vyhazuju.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama