Nemůže prdět a zavádíme rektálku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.05.19 10:32
Nemůže prdět a zavadime rektalku

Dobrý den mam dotaz jsem vyčerpaná mame potíže s kaknim a prdenim take zavadime rektalku skusili sme kapicky asi 3 vubec nam nepomáhají zavadime rektalku ccc 1 měsíc ale žádný vysledek malej se mi bez toho nekaka také neprdi celou noc probreči vubec po ničem se mu neulevy

Reakce:
Minielasky
Nováček 3 příspěvky 14.05.19 10:54
@Anonymní píše:
Dobrý den mam dotaz jsem vyčerpaná mame potíže s kaknim a prdenim take zavadime rektalku skusili sme kapicky asi 3 vubec nam nepomáhají zavadime rektalku ccc 1 měsíc ale žádný vysledek malej se mi bez toho nekaka také neprdi celou noc probreči vubec po ničem se mu neulevy
take uz nekojim davam nurtrilon 1
Dena154
Nováček 3 příspěvky 14.05.19 12:11
Kapičky na prdíky

Pozor na ty kapky, naší malou spíše ucpávali a také se nemohla vykakat… Nakonec jsme dávali jen babycalm ten má v sobě jen přírodní olejicky a nakonec jsme zůstali jen u biopronu to mi přišlo že ji pomohlo nejvíce ;)… Teď už ji budou 4 měsíce a nedáváme nic a je to úplně nejlepší… A úplné zlepšení jsem zaznamenala když jsme přešli na um protože už jsem neměla mlíko a nemohla jsem kojit.

Minielasky
Nováček 3 příspěvky 14.05.19 12:49

Jsem stoho smutná už nevím jak pomoct malému take cvičíme s nožickama žádný pokrok

Váš příspěvek
Reklama