Reklama

Nemůžu už 2 roky otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viktoria 12196
Povídálka 36 příspěvků 13.12.17 08:02
Nemůžu už 2 roky otěhotnět

Ahojky všechny snažilky a snažící,
S manželem se snažíme už 2roky ó miminko a stále se nedaří… Už jsem byla na spoustě vyšetření a umění je prý vše v pořádku a manžel byl na spermiogramu a prý má asthenozoospermii… Doktor mi řekl že to neznamená že nemůžeme přirozeně počít… A tak jsem začla brát prášky na ovulaci a ještě něco ale stále nic a tak jsem tu abych se zeptala jestli někdo z vás nemá nějaké osvědčené rady co pomáhá na plodnost jak muže tak ženy… Raději bych nějaké bylinky než prášky a případně jake cvičení dělat atd… Za všechny rady budu mockrát ráda… A děkuji :D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 08:07

@Viktoria 12196 pomáhá se na to tak nesoustředit, čim víc se snažíš, tím spíš to nepůjde..

blumen
Hvězda diskuse 41157 příspěvků 13.12.17 08:15

@Viktoria 12196 a byli jste v CAR? Nebo jen v peci gynekologa?

@martina.se píše:
@Viktoria 12196 pomáhá se na to tak nesoustředit, čim víc se snažíš, tím spíš to nepůjde..

Po 2 letech se na to tezko bude nesoustredit a ne vzdy je to TAK jednoduche…

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 08:17
@blumen píše:
@Viktoria 12196 a byli jste v CAR? Nebo jen v peci gynekologa?Po 2 letech se na to tezko bude nesoustredit a ne vzdy je to TAK jednoduche…

mi to říkej, u mne to bylo 6 let. a proto to říkám, z vlastní zkušenosti.. protože toto jediné pomohlo :nevim:

blumen
Hvězda diskuse 41157 příspěvků 13.12.17 08:19

@martina.se no jo nebo jen nahoda :nevim: a 6 let? Teda, to muselo byt hrozny :hug: ted mate jedno nebo dve? :think: mne stacil nas necely rok uplne

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 13.12.17 08:29

Mně pomohl kontryhelový čaj tak, že mi krásně upravil cyklus, kdy jsem dostávala MS na den přesně. Pila jsem ho vždy od 1.dne MS do 13.dne (měla jsem cyklus 25dní),pak jsem ho vysadila. A zas od 1.dne MS. Ten 13.-14. den jsem měla OVU, teda asi. Jsou však holky, kterým tento čaj spíš cyklus rozhodil :nevim: U mě ale zafungoval.Do toho zinek, listovka, Inofolic (drahý a neřekla bych, že nějaký zázrak).U chlapa pak taky zinek. Nám se zadařilo během pár měsíců, i když naposledy to bylo asi 10 měsíců.

Příspěvek upraven 13.12.17 v 08:32

blumen
Hvězda diskuse 41157 příspěvků 13.12.17 08:31

@Kelliee kontryhel mi pomohl akorat k bolestive ovulaci a nasledne cyste :-(

Pry se doporucuje i materi kasicka :)

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 08:32
@blumen píše:
@martina.se no jo nebo jen nahoda :nevim: a 6 let? Teda, to muselo byt hrozny :hug: ted mate jedno nebo dve? :think: mne stacil nas necely rok uplne

moje ségra 16 let, měla i několik IVF a pod, otěhotněla až když to vzdali, já čekala 6 let, otěhotněla jsem půl roku poté, co jsem dostala HA a brala ji pravidelně, moje mladší ségra se snaží 5 let :think: teď si pořídila psa, tak čekám, kdy jako.. psychika je svině, ono to fakt hodně pomáhá. čim víc se upřeš na těhotenství, tím spíš to nejde :nevim:

Kelliee
Zasloužilá kecalka 770 příspěvků 13.12.17 08:34
@blumen píše:
@Kelliee kontryhel mi pomohl akorat k bolestive ovulaci a nasledne cyste :-(Pry se doporucuje i materi kasicka :)

To je právě ono, samu mě vždy překvapovalo, kolik holek ho chválí a kolika holkám naopak způsobil potíže :nevim: Za mě teda :palec: ale osobně znám holku, co po něm měla velký trable

truelly
Závislačka 2705 příspěvků 13.12.17 08:40

Cvičení Mojžíšové pomohlo kamarádce. Nemáš náhodou celiakii? Tam prý je vedlejší produkt problém s otěhotněním :(

blumen
Hvězda diskuse 41157 příspěvků 13.12.17 08:47
@martina.se píše:
moje ségra 16 let, měla i několik IVF a pod, otěhotněla až když to vzdali, já čekala 6 let, otěhotněla jsem půl roku poté, co jsem dostala HA a brala ji pravidelně, moje mladší ségra se snaží 5 let :think: teď si pořídila psa, tak čekám, kdy jako.. psychika je svině, ono to fakt hodně pomáhá. čim víc se upřeš na těhotenství, tím spíš to nejde :nevim:

A nemate spise nejaky problem v rodine? :think: teda, to musela mit sestra prekvapko, to si nedavala vedu absolutne predstavit 8o a Tys brala HA a pak vysadila a otehotnela, jo?

chaela
Ukecaná baba ;) 1156 příspěvků 13.12.17 08:50

Ahoj, me trochu prekvapuje, ze u tebe je vse ok, problem je u muze (i kdyz asi nijak hrozny). A resis, co ty muzes udelat, ty jis leky…ja bych se tedy soustredila i na chlapa. Zadne slipy, sauny, pocitac na kline. Oba omezit alkohol, cigarety, jist zdrave, hybat se.
Kazdopadne po dvou letech bych uz davno byla v CARu a nespokojila bych se s tvrzenim, ze 'by nemel byt problem prirozene otehotnet".

Mallorka
Závislačka 2996 příspěvků 13.12.17 08:58

Gynex, cvičení dle Mojzisove. A veluce nepopulární ráda tady :lol: ale koupit si štěně.

Monalisasmile
Ukecaná baba ;) 1201 příspěvků 13.12.17 09:03

Ahojky, my se snažili 3 roky. Podle lékařů jsme byli v pořádku. Ale oba máme psychicky náročnou a stresovou práci. Já možná i ve finále více, jelikož jsem vedla ve firmě celé oddělení. Ve chvili kdy jsem se rozhodla dát výpověď a na celé léto jsem si vzala home office, kvůli prázdninám ve škole jsem otěhotněla. Z mého hlediska to je hodně o psychice jak píšou holky tady, jednak už jsme na to tolik nemysleli a jednak jsme nebyli v takovém pracovním stresu. :nevim: :) Manžel mi tedy i zvedal nohy po sexu a nesměla jsem se mýt a nakázal mi to zaspat :oops:. Něco z toho 100% zabralo.
Každopádně mám kamarádku, která už se snaží skoro 6let, oba jsou zdraví a taky zatím nic. Na druhou stranu oni na to asi tolik nemyslí, ale mají taky docela náročné povolání. Občas je fakt potřeba zvolnit, i když je to moc těžké. A neupínat se na ovulaci atd. :kytka: Držím palce.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 13.12.17 09:06
@blumen píše:
A nemate spise nejaky problem v rodine? :think: teda, to musela mit sestra prekvapko, to si nedavala vedu absolutne predstavit 8o a Tys brala HA a pak vysadila a otehotnela, jo?

nemáme, ségra je nevlastní a vlastní prodělala mononukleózu, kde jí řekli, že tohle bude asi následek. Já měla první dítko na první pokus, „zazlobilo“ až to druhé. Mmchdm, HA nasazena, brána s železnou pravidelností, byl to obrovský šok nejen pro nás, ale i pro mého dr :think: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >