Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
No co, bude z tebe babička, když se synek nenaučil používat kondom. A ta holka bude divná, začít si ve svém věku s puberťákem.
No možné to třeba i je v dnešní době…, děcka jsou často nevychování spratci, kteří si neváží ničeho, co pro ně rodiče dělají a zodpovědnost jim nic neříká a navíc, když se pubertákovi vzbouří hormony, tak je těžké s tím něco udělat.
Mně to připadá celý přitažené za vlasy. Někdo se tu asi při sobotě nudí že? ![]()
@PetraJ @mamule42 @VitaminC Dámy, nevím co je na tom k smíchu, také jsem nevěřila vlastním očím že tam chodí holka v takovém věku ale bohužel chodí, do 26 let lze být studentem. Požádala jsem o radu, je mi hrozně a bojim se o syna a tady se dočkám jen výsměchu? Kdyby se to stalo Vám a vaším synům či dceram tak by jste reagovali stejně.
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych radu nebo se jen vypsat, je mi hrozně. Syn 15 let za chvíli 16 chodí teď do prvního ročníku SŠ a první den školy mi hned celý šťastný vyprávěl jak moc má fajn třídu, koho nového tam potkal. Všechno bylo v pořádku dokud nezmínil tu jednu osobuholka 25 let!! A ne není to jejich učitelka ale spolužačka
nechápu jak takhle starého člověka oproti ostatním ve třídě vůbec přijmou, byla jsem znechucena ale dělala jsem jakože nic, dokud nebude zasahovat do synova života tak je mi to jedno. Ona mu začala psát a on jako puberťák v ní viděl krásnou ženskou, vyvinutá postava, větší prsa a zadek - přece jen dospělá ženská má trochu jinou postavu než slečny v jeho věku, tak si s ní také začal psát a to mi už nějak bylo divné a říkala jsem synovi ať si dává na holčinu pozor že už jen to že v takovém věku je teprve v prváku je divné, syn mi vyprávěl že nemá vystudovanou žádnou školu, což mi vadilo ještě víc. Pak spolu začali chodit ven a syn stále o ní říkal jak je super, vyspělá a vtipná, vadilo mi že s takovou osobou chodí vůbec ven ale zakázat mu to nemůžu, když mi řekl že ho políbila to jsem už zurila a stropila scénu bohužel neměla žádnou cenu protože pak po měsíci přišel syn s tím že je s ním těhotná
nevím co mám dělat, syn v prvaku a díky nějaký krávě teď má zničený život, nabízela jsem ji že klidně potrat ze svého zaplatím že přece jen oba jsou v prváku a škola je v dnešní době důležitá, odmítla s tím že si dítě stůj co stůj nechá a já se do toho nemám míchat, že je dospělá. Dospělá sice je ale můj syn ještě ne! Zatím spolu chodí ale věřím tomu že spolu nevydrží jsou spolu teprve dva měsíce a já se bojím že budeme muset platit alimenty nebo že syna stáhne na dno a syn nebude mít ani střední školu
měla jsem přijít do školy a požádat o to aby ji vyhodili ze školy dokud byl čas, přece jen chodit někam kde jsou o 10 let mladší děti je opravdu divné, její vrstevníci v jejím věku pracuji a nebo dokončují studium na VŠ a ne že jsou teprve na začátku SŠ, prosím co s touto situací, jsem na dně
děkuji za každou odpověď.
Semnou taky chodila do školy ve stejném věku jako přítelkyně tvého syna. Neměla ani jednu předchozí školu dokončenou, ale divná nebyla, dokonce byla i chytrá. Takže takhle ji odsoudit je hnus.
Co se týče těhotenství je druhá věc, ale fakt to zaleží na nich. Může jim to vydržet i nemusí
Ale už teď ji litují jakou bude mít a má tchyní
@Anonymní píše:
@PetraJ @mamule42 @VitaminC Dámy, nevím co je na tom k smíchu, také jsem nevěřila vlastním očím že tam chodí holka v takovém věku ale bohužel chodí, do 26 let lze být studentem. Požádala jsem o radu, je mi hrozně a bojim se o syna a tady se dočkám jen výsměchu? Kdyby se to stalo Vám a vaším synům či dceram tak by jste reagovali stejně.
Jinak myslíš, že by ji vyhodili jen proto, že nějaká paníčka - matka spolužáka - přijde do školy a požaduje vyhození bezproblémové studentky?
Takto to fakt nefunguje
@Anonymní píše:
@PetraJ @mamule42 @VitaminC Dámy, nevím co je na tom k smíchu, také jsem nevěřila vlastním očím že tam chodí holka v takovém věku ale bohužel chodí, do 26 let lze být studentem. Požádala jsem o radu, je mi hrozně a bojim se o syna a tady se dočkám jen výsměchu? Kdyby se to stalo Vám a vaším synům či dceram tak by jste reagovali stejně.
@Anonymní píše:
@PetraJ @mamule42 @VitaminC Dámy, nevím co je na tom k smíchu, také jsem nevěřila vlastním očím že tam chodí holka v takovém věku ale bohužel chodí, do 26 let lze být studentem. Požádala jsem o radu, je mi hrozně a bojim se o syna a tady se dočkám jen výsměchu? Kdyby se to stalo Vám a vaším synům či dceram tak by jste reagovali stejně.
Mám pro tebe špatnou zprávu, studium není omezené věkem, takže bacha na to, aby synacek ve třídě příště nepotkal 60letou bábu
Radši bych ho poučila, jak se pouziva kondom, než se vztekat nad věkem spolužáků/spoluzacek
@smajlik345 Podle mě v takovém věku chodit mezi děti a v mém případě i vědět že by byla schopna s nimi spát, tak by stačilo říct že je to pedofilka.
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych radu nebo se jen vypsat, je mi hrozně. Syn 15 let za chvíli 16 chodí teď do prvního ročníku SŠ a první den školy mi hned celý šťastný vyprávěl jak moc má fajn třídu, koho nového tam potkal. Všechno bylo v pořádku dokud nezmínil tu jednu osobuholka 25 let!! A ne není to jejich učitelka ale spolužačka
nechápu jak takhle starého člověka oproti ostatním ve třídě vůbec přijmou, byla jsem znechucena ale dělala jsem jakože nic, dokud nebude zasahovat do synova života tak je mi to jedno. Ona mu začala psát a on jako puberťák v ní viděl krásnou ženskou, vyvinutá postava, větší prsa a zadek - přece jen dospělá ženská má trochu jinou postavu než slečny v jeho věku, tak si s ní také začal psát a to mi už nějak bylo divné a říkala jsem synovi ať si dává na holčinu pozor že už jen to že v takovém věku je teprve v prváku je divné, syn mi vyprávěl že nemá vystudovanou žádnou školu, což mi vadilo ještě víc. Pak spolu začali chodit ven a syn stále o ní říkal jak je super, vyspělá a vtipná, vadilo mi že s takovou osobou chodí vůbec ven ale zakázat mu to nemůžu, když mi řekl že ho políbila to jsem už zurila a stropila scénu bohužel neměla žádnou cenu protože pak po měsíci přišel syn s tím že je s ním těhotná
nevím co mám dělat, syn v prvaku a díky nějaký krávě teď má zničený život, nabízela jsem ji že klidně potrat ze svého zaplatím že přece jen oba jsou v prváku a škola je v dnešní době důležitá, odmítla s tím že si dítě stůj co stůj nechá a já se do toho nemám míchat, že je dospělá. Dospělá sice je ale můj syn ještě ne! Zatím spolu chodí ale věřím tomu že spolu nevydrží jsou spolu teprve dva měsíce a já se bojím že budeme muset platit alimenty nebo že syna stáhne na dno a syn nebude mít ani střední školu
měla jsem přijít do školy a požádat o to aby ji vyhodili ze školy dokud byl čas, přece jen chodit někam kde jsou o 10 let mladší děti je opravdu divné, její vrstevníci v jejím věku pracuji a nebo dokončují studium na VŠ a ne že jsou teprve na začátku SŠ, prosím co s touto situací, jsem na dně
děkuji za každou odpověď.
A je vůbec těhotná s ním? Nevymyslela si to? Třeba jen cítí příležitost, jak z něj dostat peníze resp. z Vás dostat peníze. ![]()
Dobrý den, chtěla bych radu nebo se jen vypsat, je mi hrozně. Syn 15 let za chvíli 16 chodí teď do prvního ročníku SŠ a první den školy mi hned celý šťastný vyprávěl jak moc má fajn třídu, koho nového tam potkal. Všechno bylo v pořádku dokud nezmínil tu jednu osobu
holka 25 let!! A ne není to jejich učitelka ale spolužačka
nechápu jak takhle starého člověka oproti ostatním ve třídě vůbec přijmou, byla jsem znechucena ale dělala jsem jakože nic, dokud nebude zasahovat do synova života tak je mi to jedno. Ona mu začala psát a on jako puberťák v ní viděl krásnou ženskou, vyvinutá postava, větší prsa a zadek - přece jen dospělá ženská má trochu jinou postavu než slečny v jeho věku, tak si s ní také začal psát a to mi už nějak bylo divné a říkala jsem synovi ať si dává na holčinu pozor že už jen to že v takovém věku je teprve v prváku je divné, syn mi vyprávěl že nemá vystudovanou žádnou školu, což mi vadilo ještě víc. Pak spolu začali chodit ven a syn stále o ní říkal jak je super, vyspělá a vtipná, vadilo mi že s takovou osobou chodí vůbec ven ale zakázat mu to nemůžu, když mi řekl že ho políbila to jsem už zurila a stropila scénu bohužel neměla žádnou cenu protože pak po měsíci přišel syn s tím že je s ním těhotná
nevím co mám dělat, syn v prvaku a díky nějaký krávě teď má zničený život, nabízela jsem ji že klidně potrat ze svého zaplatím že přece jen oba jsou v prváku a škola je v dnešní době důležitá, odmítla s tím že si dítě stůj co stůj nechá a já se do toho nemám míchat, že je dospělá. Dospělá sice je ale můj syn ještě ne! Zatím spolu chodí ale věřím tomu že spolu nevydrží jsou spolu teprve dva měsíce a já se bojím že budeme muset platit alimenty nebo že syna stáhne na dno a syn nebude mít ani střední školu
měla jsem přijít do školy a požádat o to aby ji vyhodili ze školy dokud byl čas, přece jen chodit někam kde jsou o 10 let mladší děti je opravdu divné, její vrstevníci v jejím věku pracuji a nebo dokončují studium na VŠ a ne že jsou teprve na začátku SŠ, prosím co s touto situací, jsem na dně
děkuji za každou odpověď.