Neoangin v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Diana69
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 25.12.18 19:24
Neoangin v těhotenství

Zdravím, chtěla bych se optat, zda jste brala někdo krátkodobě v těhotenství neoangin. Jsem 12+0tt a od včera na mě něco vlezlo,..nachlazení, bolest kloubů a svalů, rýma, kašel a hlavně šílené škrábání v krku.
Doma mám jen neoangin všude zavřeno.
Ve čtvrtek letím k doktorovi, ale potřebovala bych si na dnešek a zítřek trošku ulevit.
Vzala by jste si ho některá z Vás? :) Nebo co by jste dělaly? Děkuji moc za rady a tipy :andel:

Reakce:
Pandulka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 19:37

Co jsou koukala na příbalový leták, tak se v těhotenství nedoporučuje. Tudíž bych si ho nevzala.
Ale já musim vyloženě umírat, abych si vzala jakýkoliv prášek. Takže bych léčila klasikou- cibulová šťáva, priessnitzův obklad, čaje (ale to bych koukla, který smím), hodně spánku a postel.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 25.12.18 20:04

Paralen, kloktat vodu se solí - to je top obecně, fakt pomaha. A pak zábal na krk, a v lékárně septisan ten je pro těhotné.

Diana69
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 25.12.18 20:09

@marketak5 děkuji :) jaký zabal na krk? Poraďte mi prosím. Jsem fakt v koncích

nabab
Kecalka 292 příspěvků 25.12.18 20:21

@Diana69 klasický Priesnitz, v podstatě zapařovák. Jinak si vezmi obyč Paralen, pokud máš nebo něco, co má jako účinnou látku paracetamol. :) Ono jiné léky bývají dost agresivní a ten Neoangin si myslím nebude jinej. A naordinuj si čaj a postel a klid a prostě to přečkat.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1266 příspěvků 25.12.18 20:57

@Diana69 @nabab přesně Priessnitz, dáš šátek, na to igelitovy pytlík a na to mokrý studený kapesník či jiný hadřík a omotas kolem krku :)

Váš příspěvek
Reklama