Neobvyklá jména pro miminka. Máte tipy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
jahuhudka
8.5.14 21:39

Fiona nebo Miriam

  • Citovat
  • Upravit
1946
8.5.14 21:40
@Aletheia píše:
Hildegarda :kytka: (jednu znám)nadpis zní neobvyklá, né americká a v dnešní době už dost provařená :jazyk:

to je nemecky jmeno myslim :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
8.5.14 21:40

Bospor a Dardanelli :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
791
8.5.14 21:41

Jinak známá má 3 děti kluk Waldemar, dvojčátka holky Broňu a Vlastu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7065
8.5.14 21:41

Já napíšu obvyklé ale pro mě je to jméno tak nějak okouzlující a chlap vybral pro druhé budoucí dítě snad holčičku jméno Tamara

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
27265
8.5.14 21:43

Kvído a Guendolina

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6578
8.5.14 21:44

Ještě mě napadla Renáta nebo Andrea, ty se dneska skoro vůbec nedávají. :nevim: (Renáta je moje mamka a Andrea jsem já :mrgreen: )

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1854
8.5.14 21:44

Isabelle Capri má přece ta hvězda ze Čtyři v tom.  :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
394
8.5.14 21:44

@superandrysek

My máme holčičku Karlu. Máme ještě dva kluky, to jsem si vybrala jména já, tak aspoň jedno bylo na tatínkovi. Chvíli jsem si musela zvykat, ale teď jsem za jméno ráda. Rozhodně je ve školce jediná. Jen to pletou s Karolínkou a v porodnici s Klárkou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10905
8.5.14 21:48
@Cmochy píše: Švagr pořád chtěl kluka se jménem „Tichoslav“ :mrgreen: Naštěstí mají holku… Nelu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Kolegyně měla pro kluka jméno Vintíř, holku jsem zapomněla. Celej kancl doufal, že si dělá legraci :mrgreen:
A co se týká „zaručeně originálních“ jmen, připadá mi, že skoro z pátrajících po pořádné bombě nikdo nevytěžuje Bibli .
Přitom takový Nachšon, Gamaliel, Pedacur, Machli, Muši…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35444
8.5.14 21:51
@Knihomyš píše:
Kolegyně měla pro kluka jméno Vintíř, holku jsem zapomněla. Celej kancl doufal, že si dělá legraci :mrgreen:
A co se týká „zaručeně originálních“ jmen, připadá mi, že skoro z pátrajících po pořádné bombě nikdo nevytěžuje Bibli .
Přitom takový Nachšon, Gamaliel, Pedacur, Machli, Muši…

Muj kolega ma syna jmenem Jilji. Rikaji mu Jilek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30419
8.5.14 21:51
@Jasou píše:
@superandrysekMy máme holčičku Karlu. Máme ještě dva kluky, to jsem si vybrala jména já, tak aspoň jedno bylo na tatínkovi. Chvíli jsem si musela zvykat, ale teď jsem za jméno ráda. Rozhodně je ve školce jediná. Jen to pletou s Karolínkou a v porodnici s Klárkou.

Taky máme Karličku a taky je široko daleko jediná. A působí mi velkou radost vyslovovat jméno Karla, jelikož vznešenější snad neznám. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31417
8.5.14 21:52

Mě se líbí, čistě jen jak to zní, jména Erin a Marina, ale nedala bych to, pro praktické použití jsem pro tradičnější jména v dané zemi

jinak kamarádce se dneska narodila malá Marcelka. Tak to mi udělalo fakt radost, protože to je v dnešní době opravdu neobvyklé jméno a v záplavě Emmiček a Nellinek a Sophinek bude pravděpodobně opravdu originální.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
245
8.5.14 21:53

Nam se za par dni narodi Johanka.. moc se nam to jmeno libilo a když se pani na matrice musela divat, zda to vubec jde, tak nam doslo, ze je asi neobvykle ;) pro kluka mame jmeno obycejne a to Jaroslav :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1524
8.5.14 21:54

Jonna Augusta, Konrád, Leopold, Pepe, Leo, Benno, Frida, Nadine (seznam dětí, které tu chodí do plavání). :lol: Druhou půlku jsem zapomněla, protože je to pro mě těžce nezapamatovatelné :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty