Neočkovaní Covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
21.1.22 10:50

Jde o to, kdo čemu věří a jaký úsudek si udělá, ale to už je mimo téma úvodního příspěvku :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
420
21.1.22 11:45
@Janli píše:
Umíš si taky udělat svůj vlastní názor na základě studií a vyjádření skutečných odborníků nebo jen papouškuješ co ti kdo řekne?

Dělám si svůj názor z necenzurovaných zdrojů, studií, zkušeností a také z toho, co vidím na slyším kolem sebe ;) Ale úplně Vás chápu, jako podvedený naočkovaný bych také běsnil. Naštvaná byste měla být ale na ty, co slibovali nesplnitelné a nepodložené výhody. Ne na ty rozumné, neočkované.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2214
21.1.22 11:50
@Ip man píše:
Dělám si svůj názor z necenzurovaných zdrojů, studií, zkušeností a také z toho, co vidím na slyším kolem sebe ;) Ale úplně Vás chápu, jako podvedený naočkovaný bych také běsnil. Naštvaná byste měla být ale na ty, co slibovali nesplnitelné a nepodložené výhody. Ne na ty rozumné, neočkované.

Jo, taky znám pár nas. raných lidí, kteří se cítí podvedení. Jak se říká, nejhorší nepřítel je zhrzená milenka, tak možná ještě bude veselo. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
861
21.1.22 12:07
@Ip man píše:

Aha, takže ti, co jsou očkovaní, tak jsou naštvaní? Fakt vtipne. Jenom jsou někteří naštvaní, protože čtou dokola podobné komentáře jako ty tvoje :lol: Ty máš fakt dost. Výborně skatulkujes a rozdělujes lidi na ty lepší, rozumné (neockovani) a naštvane podlidi (očkovaní). S tebou bude diskuse naprosto marná. A za mě, ano, jsem naočkovana. A i kdyby se později ukázalo, že očkování byla blbost, tak co jako. Prostě v dané době odborníci říkali a studie tvrdily, že je to ta nejlepší ochrana. Tak jsem se v dané době rozhodla pro to, co jsem si vyhodnotila jako to nejlepsi pro mě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8525
21.1.22 12:13
@Ip man píše:

Blbost. Očkování jsou v pohodě. Nikde nedemostruji, žijí jak chtějí, nemají důvod k běsnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
21.1.22 12:32
@Uslava píše:
Blbost. Očkování jsou v pohodě. Nikde nedemostruji, žijí jak chtějí, nemají důvod k běsnění.

Vetsina ockovanych, ktere znam, nelituje. Mnozi teda rikaji, ze na treti davku uz nepujdou. Ale treba jeden kamarad musel podstoupit ockovani kvuli zahranicni vedecke konferenci. A ten nastvany je. Dalsi znama a jeji manzel se dali vloni naockovat, aby mohli navstevovat pribuzne na Slovensku. A kdyz uz byli naockovani, tak pry Slovaci zavedli pravidlo, ze kdyz tam prijedou clenove jedne domacnosti, kde rodice jsou ockovani, ale deti ne, tak cela rodina musi do myslim 10denni karanteny nebo na PCR na vlastni naklady. Tak ti byli teda nastvani silene, protoze na Slovensko stejne nemohli. Nedemonstruji, ale nastvani teda jsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 12:37
@Janča6 píše:
Vetsina ockovanych, ktere znam, nelituje. Mnozi teda rikaji, ze na treti davku uz nepujdou. Ale treba jeden kamarad musel podstoupit ockovani kvuli zahranicni vedecke konferenci. A ten nastvany je. Dalsi znama a jeji manzel se dali vloni naockovat, aby mohli navstevovat pribuzne na Slovensku. A kdyz uz byli naockovani, tak pry Slovaci zavedli pravidlo, ze kdyz tam prijedou clenove jedne domacnosti, kde rodice jsou ockovani, ale deti ne, tak cela rodina musi do myslim 10denni karanteny nebo na PCR na vlastni naklady. Tak ti byli teda nastvani silene, protoze na Slovensko stejne nemohli. Nedemonstruji, ale nastvani teda jsou.

Taky se řadím do skupiny naočkovaná a naštvaná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8525
21.1.22 13:05
@Paola21 píše:
Taky se řadím do skupiny naočkovaná a naštvaná.

Proč? Dostatečně jsi to nepromyslela?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 13:13
@Uslava píše:
Proč? Dostatečně jsi to nepromyslela?

Spíš jsem věřila těm řečem, udělejte tečku a kdo se nechá 2× píchnout a covid prodělal, tak tomu dáme pokoj atd. no naivita :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8525
21.1.22 13:21
@Paola21 píše:
Spíš jsem věřila těm řečem, udělejte tečku a kdo se nechá 2× píchnout a covid prodělal, tak tomu dáme pokoj atd. no naivita :)

Aha. Vždycky jsem si myslela, že se lidé nechávají očkovat jen ze zdravotních důvodů. Takže tě chápu. Měla jsi vydržet. Teď už je to jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5699
21.1.22 13:28
@Uslava píše:
Aha. Vždycky jsem si myslela, že se lidé nechávají očkovat jen ze zdravotních důvodů.Takže tě chápu. Měla jsi vydržet. Teď už je to jedno.

Ano, to by byl hezký svět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2656
21.1.22 13:29
@Uslava píše:
Aha. Vždycky jsem si myslela, že se lidé nechávají očkovat jen ze zdravotních důvodů. Takže tě chápu. Měla jsi vydržet. Teď už je to jedno.

Podle meho odhadu vice nez polovina znamych se nechala ockovat ne ze zdravotnich duvodu, ale proto, ze uz nevydrzeli ten tlak. Uz chteli mit pokoj. Nebo chteli chodit s detmi na krouzky. Ale ano, znam i dost tech, kteri do ockovani sli ze zdravotnich duvodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
22.1.22 07:42
@Janli píše:
Umíš si taky udělat svůj vlastní názor na základě studií a vyjádření skutečných odborníků nebo jen papouškuješ co ti kdo řekne?

Můžu se zeptat, kdo jsou podle tvého názoru skuteční odborníci? (jmenovitě)
A dále taky, na základě čeho vyhodnocujes, že se jedná o skutečného odborníka a ne někoho, koho netřeba brát vážně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
22.1.22 07:45
@Giovanna1 píše:
Aha, takže ti, co jsou očkovaní, tak jsou naštvaní? Fakt vtipne. Jenom jsou někteří naštvaní, protože čtou dokola podobné komentáře jako ty tvoje :lol: Ty máš fakt dost. Výborně skatulkujes a rozdělujes lidi na ty lepší, rozumné (neockovani) a naštvane podlidi (očkovaní). S tebou bude diskuse naprosto marná. A za mě, ano, jsem naočkovana. A i kdyby se později ukázalo, že očkování byla blbost, tak co jako. Prostě v dané době odborníci říkali a studie tvrdily, že je to ta nejlepší ochrana. Tak jsem se v dané době rozhodla pro to, co jsem si vyhodnotila jako to nejlepsi pro mě.

Kteří odborníci? Všichni to určitě neříkali, jen je v televizi a na novinkách nikde neukazovali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3801
22.1.22 18:44

K 1. lednu se celosvětově podalo 7,04 miliardy dávek, jednu dávku dostala už polovina světové populace, 39 % celosvětové populace má za sebou 2 dávky (hlavně bohaté státy, které si to můžou dovolit). Takže pořád máš pocit, že vakcína není vyzkoušená? Právě mezi zdravotníky bych očekávala víc osvěty.

Příspěvek upraven 22.01.22 v 19:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat