Nepochopený sen

Anonymní
22.2.21 08:06

nepochopený sen

Ahoj, už to bude rok, kdy jsme se rozešli s přítelem. Nevěřila jsem mu, stále se choval jako nezadanný, ale zároveň mě neustále hlídal, žárlil a byl majetnický. Došla mi trpělivost, když jsem zjistila, že je na tinderu a píše si s jinými. Rozešla jsem se s ním, pořád mi psal, volal, chtěl mě zpátky, nacož jsem si ho všude smazala / blokla, aby mě nemohl kontaktovat. Už půl roku mám nejlepšího přítele, kterého jsem kdy měla. Za těch půl roku pro mě udělal víc než moje dlouholeté vztahy, naprosto mu ve všem věřím a opravdu ho ze srdce miluju jako člověka i jako partnera. Poslední týdny mě trápí sny o mým bývalým a nedokážu si to vysvětlit. Většinou jsou to blbosti jakože jsem ho někde viděla apod. Včera se mi zdál sen jak jde naproti mě, nacož jsem myslela, že jen klasicky kolem mě projde, ale on šel přímo ke mně a objal mě. Držel mě a mě zaplavilo teplo a klid a v tom snu jsem mu řekla „chybíš mi“, což se vůbec neschoduje s realitou. Ve skutečnosti je mi z něj špatně a jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Na internetu jsem se dočetla, že, když přemýšlíme/sníme o ex, tak to bývá v době, kdy si nerozumíme se současným partnerem, ale my máme nejlepší období. Naplnuje mě ve všem, po citové stránce mi dává víc, po sexuální stránce je to lepší, vidím s ním budoucnost, což jsem s bývalým neviděla. Chci se Vás zeptat, jestli máte podobné zkušenosti? Popřípadě co by to mohlo znamenat.

(Jenom upozornuju, že jsem ho od rozchodu nepotkala, s nikým jsem se o něm nebavila, nic, zjevil se mi ve snu zničehonic)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21974
22.2.21 08:41

Sen je sen a neznamená vůbec nic, je to mix toho, co jsme zažili, o čem mluvíme, co jsme viděli v televizi a výsledek je nesmysl - zbytečné se v tom babrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
22.2.21 09:37

Často se mi zdá o mém ex, a to jsem šťastně vdaná, mám 3 děti, a je to nějakých 8 let, co jsme se rozešli. Akorát já tedy v tom snu vždycky vím, že je něco špatně :). Pokud jste spolu byli dlouho a měla jsi ho ráda, tak se Ti vryl do vzpomínek a někde tam pořád je, i když se na něj třeba snažíš nemyslet. Možná právě proto, že přes den myšlenky na něj potlačuješ a pořád ho vědomě i podvědomě srovnáváš se současným vztahem, Ti touhle formou vstupuje do snů. Jejich příjemné vyznění může být dané tím, že pořád toužíš po nějakém usmíření a omluvě za to, jak Ti ubližoval? Ale taky to, jak píše stinga, nemusí znamenat nic ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5037
22.2.21 12:47
@Anonymní píše:
Ahoj, už to bude rok, kdy jsme se rozešli s přítelem. Nevěřila jsem mu, stále se choval jako nezadanný, ale zároveň mě neustále hlídal, žárlil a byl majetnický. Došla mi trpělivost, když jsem zjistila, že je na tinderu a píše si s jinými. Rozešla jsem se s ním, pořád mi psal, volal, chtěl mě zpátky, nacož jsem si ho všude smazala / blokla, aby mě nemohl kontaktovat. Už půl roku mám nejlepšího přítele, kterého jsem kdy měla. Za těch půl roku pro mě udělal víc než moje dlouholeté vztahy, naprosto mu ve všem věřím a opravdu ho ze srdce miluju jako člověka i jako partnera. Poslední týdny mě trápí sny o mým bývalým a nedokážu si to vysvětlit. Většinou jsou to blbosti jakože jsem ho někde viděla apod. Včera se mi zdál sen jak jde naproti mě, nacož jsem myslela, že jen klasicky kolem mě projde, ale on šel přímo ke mně a objal mě. Držel mě a mě zaplavilo teplo a klid a v tom snu jsem mu řekla „chybíš mi“, což se vůbec neschoduje s realitou. Ve skutečnosti je mi z něj špatně a jsem ráda, že jsem se ho zbavila. Na internetu jsem se dočetla, že, když přemýšlíme/sníme o ex, tak to bývá v době, kdy si nerozumíme se současným partnerem, ale my máme nejlepší období. Naplnuje mě ve všem, po citové stránce mi dává víc, po sexuální stránce je to lepší, vidím s ním budoucnost, což jsem s bývalým neviděla. Chci se Vás zeptat, jestli máte podobné zkušenosti? Popřípadě co by to mohlo znamenat.(Jenom upozornuju, že jsem ho od rozchodu nepotkala, s nikým jsem se o něm nebavila, nic, zjevil se mi ve snu zničehonic)

Navstiv kartarku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
426
23.2.21 09:32

Může být klidně jen velmi blízká duše (z minulých životů) a odehrál ve Tvém životě situaci, ze které jsi se poučila. Zkus jít víc do sebe, odpověď Ti přijde.
Ale vypadá to, že jsi mu úplně neodpustila a nemáš k němu normální vztah, jsi vůči němu asi zablokovaná, takže Ti Tvoje duše takto asi chce sdělit, že bys to měla srovnat.
V sobě ;)… jeho nekontaktuj (pokud vyloženě nepotřebuješ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat