Jsem neplodná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zaneta789
Nováček 2 příspěvky 31.01.19 20:55
Nepolodna

Ahoj Holky a snažilky o miminko ????
Chci vám trochu po vyprávět svůj příběh jak jsem otěhotněla.
Ze svým partnerem jsme spolu 7 let ???? Je nám obou 27 let, Jako mladí ve 20ti létech jsme nechtěly ještě nechtěly mít děti kvůli škole:)
Jednoho dne jsme si řekly že by jsme chtěly miminko Ve 24 letech se nám nevedlo zkoušely jsme vše možné :D furt se nedařilo byla sem posedlá tím že chci furt miminko když jsem neměla jeden měsíc MS tak jsem si myslela že jsem těhotná zkoušela sem každý měsíc testy těhotenské byla sem tím posedlá:)
Jednoho dne mě partner donutil zajít ke Gynekologovi, Gynekolog byl mi malý známý kterému chodila od mládí, Pan Dr. Byl už starý????
Mamka mě donutila k němu zajít že mi pořadí apod.. tak sem zašla pan Dr. mi oznámil zprávu že jsem neplodná.! Jako pro ženu to byla strašná rána měla jsem v hlavě že nemohu mít děti:) byla jsem z toho strašně zoufalá nechala sem práci chodila Psychiatrovi pomoc od nich mi nepomohla :) kašlala sem na vše vrátila se do starých kolejí:). Po pár měsících sem zjistila že můj Gynekolog zemřel… Tak jsem našla nového gynekologa který byl také stary strašně ???????????? takze jsem tak zašla protože jsem měla strašně silný výtok, Pan Dr se mě ptal co mám za problémy apod. Takže sem si ani nešla na jihu a hned mi napsal leky přešlo silný výtok, Strašně mě bolely prsa MS se zastavily, Vůbec sem si toho nevšímala protože sem byla silná a občas sei to stávalo že se zastavily kvůli váze, Po tě sem strašně hodně jedlá na vše měla chuť, z let se ukázaly výtok zašla sem ke Gynekologovi a tam mi řekly že sem těhotná Ne já nevěřila řekla sem mu že jsem neplodná. Byla sem silná 98 kg:) neviděla sem že mi rozloze bříško:) byla sem ve 3 měsíci ☺ pan Dr mi udělal ultrazvuk a tam byly moje dvě krásné holčičky ???????????????? neuvěřitelný pocit:)
Takže dámy, holky nemyslíte na miminoo, dejte všemu čas a hlavně vyberte správného Gynekolog a :D :potlesk:

Přečtěte si článek: Ebook Ze snažilky maminkou – stáhněte si zdarma

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 45249 příspěvků 31.01.19 20:59

To je okopirovany pribeh nebo bezne pises divne?
Pusobi to dost zvlastne.

Zaneta789
Nováček 2 příspěvky 31.01.19 21:02
@Zaneta789 píše:
Ahoj Holky a snažilky o miminko ????
Chci vám trochu po vyprávět svůj příběh jak jsem otěhotněla.
Ze svým partnerem jsme spolu 7 let ???? Je nám obou 27 let, Jako mladí ve 20ti létech jsme nechtěly ještě nechtěly mít děti kvůli škole:)
Jednoho dne jsme si řekly že by jsme chtěly miminko Ve 24 letech se nám nevedlo zkoušely jsme vše možné :D furt se nedařilo byla sem posedlá tím že chci furt miminko když jsem neměla jeden měsíc MS tak jsem si myslela že jsem těhotná zkoušela sem každý měsíc testy těhotenské byla sem tím posedlá:)
Jednoho dne mě partner donutil zajít ke Gynekologovi, Gynekolog byl mi malý známý kterému chodila od mládí, Pan Dr. Byl už starý????
Mamka mě donutila k němu zajít že mi pořadí apod.. tak sem zašla pan Dr. mi oznámil zprávu že jsem neplodná.! Jako pro ženu to byla strašná rána měla jsem v hlavě že nemohu mít děti:) byla jsem z toho strašně zoufalá nechala sem práci chodila Psychiatrovi pomoc od nich mi nepomohla :) kašlala sem na vše vrátila se do starých kolejí:). Po pár měsících sem zjistila že můj Gynekolog zemřel… Tak jsem našla nového gynekologa který byl také stary strašně ???????????? takze jsem tak zašla protože jsem měla strašně silný výtok, Pan Dr se mě ptal co mám za problémy apod. Takže sem si ani nešla na jihu a hned mi napsal leky přešlo silný výtok, Strašně mě bolely prsa MS se zastavily, Vůbec sem si toho nevšímala protože sem byla silná a občas sei to stávalo že se zastavily kvůli váze, Po tě sem strašně hodně jedlá na vše měla chuť, z let se ukázaly výtok zašla sem ke Gynekologovi a tam mi řekly že sem těhotná Ne já nevěřila řekla sem mu že jsem neplodná. Byla sem silná 98 kg:) neviděla sem že mi rozloze bříško:) byla sem ve 3 měsíci :relaxed: pan Dr mi udělal ultrazvuk a tam byly moje dvě krásné holčičky ???????????????? neuvěřitelný pocit:)
Takže dámy, holky nemyslíte na miminoo, dejte všemu čas a hlavně vyberte správného Gynekolog a :D :potlesk:
. @Kelsey
@Kelsey píše:
To je okopirovany pribeh nebo bezne pises divne?
Pusobi to dost zvlastne.

Co ti na tom přijde divné?

Muminek2019
Stálice 83 příspěvků 31.01.19 21:03

K holcickam gratuluji,ale cestinu at je uci nekdo jiny :palec:
Cetla jsem bla bla potrat,bla bla gynekolog,bla bla tehotna :nevim:

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2059 příspěvků 6 inzerátů 31.01.19 21:03

A muzes to ted napsat cesky? :mrgreen:

Lucie142
Stálice 98 příspěvků 31.01.19 21:03

Lepší by bylo vybrat správný Google překladač. Ale pobavila jsem se :)

wewa
Ukecaná baba ;) 2281 příspěvků 31.01.19 21:03

@Zaneta789 že je to strašně napsaný :roll:

Majinka7
Zasloužilá kecalka 776 příspěvků 31.01.19 21:06

@Zaneta789 proc tolik otazniku????????? :lol:

Lumíkovec
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 31.01.19 21:08

Blahopreju k holcickam, ale fakt by to chtelo pouzivat carky a tecky. A taky nejaky slovosted.

Medičkaa
Kecalka 263 příspěvků 11 inzerátů 31.01.19 21:10

já nerozumím řeči tvého kmene :nevim:

histep
Závislačka 4257 příspěvků 31.01.19 21:11
@Zaneta789 píše:
Co ti na tom přijde divné?

Tak si to po sobe precti.

Janli
Kelišová 7221 příspěvků 31.01.19 21:11

Kdyby jsi místo běhání po psychiatrech zašla k pořádnému lékaři, ušetřila by jsi si spoustu trápení.

bartsch
Závislačka 4653 příspěvků 31.01.19 21:12

Gratulace k dětem … ale nedá se to číst :zed:

Keltka
Kecalka 483 příspěvků 31.01.19 21:13
tvoje čeština stojí za ho...

tak už jenom ty a partner - vy dva, se píšete s měkkým - tedy my jsme byli - měkké I ne my jsme byl Y - to bys byla s jinou holkou, dostuduj ještě maturitu, během RD, jinak budou tvoje děti chudáci, protože jim nepředáš nic - myslím tím základní znalosti z ČJ a snad nechceš, aby taky psaly jako kopyta (ano - děti jsou s tvrdým Y)

Deneriss
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 31.01.19 21:14

Tohle je nějaký troll. Odněkud okopirovane přeložené nebo nevím. Takto snad nikdo nemůže psát.. Chvílemi jsem se úplně ztrácela o čem vlastně píše.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >