IUI pouze s Ovitrelle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
EvickaEva
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 13:37
IUI pouze s ovitrelle

Ahojte holky, na kolikaty pokus se vam zadarilo IUI poze s Ovitrelle? Pokud mate zkusenosti v heliosu tak je to plus :-) dekuji

Reakce:
zuz1206
Ukecaná baba ;) 1350 příspěvků 31.01.19 13:58

@EvickaEva jak to myslis pouze s ovitrelle? ja ted mam mit casovyny styk a taky po femare a ovitrelle…jsou to nizsi davky hormonu nez treba na ivf…ktere je pak asi dalsim krokem…mate horsi spermio?nebo proc iui?

Jessica4
Kecalka 223 příspěvků 31.01.19 14:01

@EvickaEva teď čekám na výsledek druhého iui. My jsme tedy byli na inseminaci s ovitrelle tak uvidíme.. :nevim:

Uživatel je onlineAnais
Kelišová 5701 příspěvků 27 inzerátů 31.01.19 14:34

@EvickaEva pokud teda myslíš jen native a ovitrele na vyvolání ovulace, tak jsem otěhotněla celkem 3× , bylo to 2× na třetí pokus, jedenkrát na první pokus … Držím palce :srdce:
dítko mám teda ale jen jedno ;)

EvickaEva
Povídálka 30 příspěvků 31.01.19 18:14

Moc dekuju za reakce…myslela jsem to tak ,ze jsem byla pouze na ultrazvuku, druhy den pichnout ovitrelle a za dva dny na inseminaci.Prvni se nepodarila.Ted to pujdem zkusit podruhe.. Pak jeste jeden pokus a pujdem do IVF

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Neuvěřitelný příběh Slepičkové z Rapla: Chtěla se zabít, propadla alkoholu, dala se na víru

Objevuje se v nejzajímavějších televizních i divadelních projektech: zahrála... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >