Gynex kapky a duphaston? Názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Toma18
Kecalka 317 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 12:03
Gynex kapky a duphaston? Názory

Ahoj holky, jaké máte názory na kapky gynex a bral je někdo v kombinaci s praskami duphaston?

Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4661 příspěvků 1 inzerát 30.01.19 12:05

Po trech tydnech kapani dle navodu jsem otehotnela. ;) Dupahston jsem neuzivala.

Kris28
Stálice 74 příspěvků 30.01.19 12:14

@Toma18 Užívala jsem oboje jeden cyklus a jsem ve 4.měsíci :) Nevím, co z toho zabralo, mám za sebou jak dlouhé čekání na otěhotnění, tak potrat. Po duphastonu s další ms jsem měla začít brát i Clostilbegyt, na ten už ale nedošlo, protože jsem otěhotněla.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Babička heroinové Terezy: Proč prodává dům, kde vnučce slibovala nový domov?

Ke svým prarodičům pojí mnoho lidí výrazně silnější pouto než k vlastním... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >