Nepořádek v pokoji

Gaia246
2.1.20 17:08

Nepořádek v pokoji

Mam 13 leteho syna. V jeho pojí je takový nepořádek jaký svět ještě neviděl když mu řeknu ať si jde uklidit tak jeho odpověď zní takhle : mám si trapná. A s těmito slovy si sedne na sedačku se sluchatkama v usich nevím co dál zkoušela jsem tryky se stenicema i snížení kapesneho nic nezabírá :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10985
2.1.20 17:09

Změnit heslo na wifi / zrušit mu data…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1813
2.1.20 17:10
@Gaia246 píše:
Mam 13 leteho syna. V jeho pojí je takový nepořádek jaký svět ještě neviděl když mu řeknu ať si jde uklidit tak jeho odpověď zní takhle : mám si trapná. A s těmito slovy si sedne na sedačku se sluchatkama v usich nevím co dál zkoušela jsem tryky se stenicema i snížení kapesneho nic nezabírá :zed:
:poblion: má tě u pr****. Kam si to nechala zajít, tam to máš. :zed: dávno měl dostat přes papuli a vůbec ses do tohodle stavu nemusela dostat :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30999
2.1.20 17:13

@Gaia246 Vypni data. Dokud platíš online přístup ty, šéfuješ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1067
2.1.20 17:14

Natočit a hodit na YouTube. :lol: Případně ho tagovat na Instagramu. :mrgreen: A po kom to vlastně má?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Gaia246
2.1.20 17:14

@mamina89 taky dostal jenže jemu je to fakt jedno

• Citovat
  • Nahlásit
Gaia246
2.1.20 17:16
@zrcadlo
@listento píše:
Natočit a hodit na YouTube. :lol: Případně ho tagovat na Instagramu. :mrgreen: A po kom to vlastně má?

To fakt netuším :nevim: tatínek je pořádný a já taky

• Citovat
  • Nahlásit
1089
2.1.20 17:18
@Gaia246 píše:
@mamina89 taky dostal jenže jemu je to fakt jedno

Těžký puberťák… Klidně i hromadný zákaz a změnit heslo.
Dokud si pokoj neuklidí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
2.1.20 17:19

Máma dělala to, že mi jednou týdně šla,,uklidit,,.. Takzvaně, co nebylo na svém místě vyhodila ( drahé, potřebné věci zabavila ).. Rychle jsem si rozmyslela jestli o své věci přijít nebo si je raději uklidit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12027
2.1.20 17:20

My vypiname wifi. Docela účinné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
2.1.20 17:20

Vypni data, změň heslo na wifi a uvidíš ten fofr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4076
2.1.20 17:23

Jasne rozepsat povinnosti a vypnout wifinu a data pokud je nesplni. Ja klukum rikam, ze se musi naucit se o sebe komplet postarat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10668
2.1.20 17:29

Když si vzpomenu na svůj pubertální bordel v pokoji, tak se mi ten mých dětí snáší hned daleko líp :mrgreen:. A to jsem teď v dospělosti na pořádek hodně vysazená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30339
2.1.20 17:30
@Gaia246 píše:
Mam 13 leteho syna. V jeho pojí je takový nepořádek jaký svět ještě neviděl když mu řeknu ať si jde uklidit tak jeho odpověď zní takhle : mám si trapná. A s těmito slovy si sedne na sedačku se sluchatkama v usich nevím co dál zkoušela jsem tryky se stenicema i snížení kapesneho nic nezabírá :zed:

Vypni internet. A ať uklízí sám. Když chce v čuňárně žít, ať žije. Zavřela bych dveře a nazdar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
2.1.20 17:38
@NickPaul píše:
Máma dělala to, že mi jednou týdně šla,,uklidit,,.. Takzvaně, co nebylo na svém místě vyhodila ( drahé, potřebné věci zabavila ).. Rychle jsem si rozmyslela jestli o své věci přijít nebo si je raději uklidit..

Tohle dělala máma kamarádky. Přiznám se, že mi to přijde ještě víc ujeté než mít doma bordel.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat