Reklama

Nepovedený pokrm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Čumíza
Stálice 75 příspěvků 03.01.17 10:49
Nepovedený pokrm

Když se vám nepovede uvařit dobré jídlo, co s ním uděláte? Sníte ho nebo vyhodíte (nebo nabídnete návštěvě :mrgreen:)? Např. když se vám srazí bábovka.
Včera nám příbuzná na návštěvě nabídla sraženou bábovku. Cukroví nepeče a asi jí ani to ostatní pečení moc nejde, to jen jako poznámka na okraj.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

lisma
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 1 inzerát 03.01.17 10:52

Manžel zje všetko, čo nie je plesnivé a nahnilé :lol: ale ak sa mi niečo fakt nepodarí, tak to samozrejme kydnem do odpadu, čo s tým iné :nevim: návštevám dávam len vydarené jedlá, to by ma hanba fackovala…

Aotearoa
Závislačka 4257 příspěvků 03.01.17 10:53

Ja teda toto dost řeším, vadí mi, kdyz se mi jidlo nepovede. Ale to se vazne stava vyjmecne. Zdrclou buchtu nebo neco pripeceneho jsem hodila rackum. Moje sestra, ta to vubec neřeší. Vždycky mavne nad tim rukou s tím, ze to jeji manžel sni. Chtěla bych to mit taky tak na háku. :mrgreen:

Aotearoa
Závislačka 4257 příspěvků 03.01.17 10:54

Jo a návštěvám bych nikdy zdrclou babovku teda nedala, ani nic nepovedeneho.

zrcadlo
Kelišová 6623 příspěvků 03.01.17 10:57

Jé, zdrcnutá bábovka mi chutná, ale čekám na ni jednou za uherák. Kdybych na návštěvě dostala zdrcnutou bábovku se slovy „Omlouvám se, srazila se mi a už nebyl čas upéct jinou…“, tak by mě to rozhodně nijak neurazilo. A každý vaří jinak, takže si netroufnu posuzovat, co je dobré a co ne (např. kamarádka vaří tak dietně, že všechno je v podstatě jen buď suché nebo dělané v páře a bez soli, takže když já jsem zvyklá vařit s poctivým máslem a smetanou, tak mi to samozřejmě přijde mdlé, ale ukazatel cholesterolu má ona stoprocentně lepší).
Když já udělám něco, co se nepovede (myslím tím např. nekvalitní maso, které je pořád tuhé nebo je z něj naopak bláto), tak si to normálně jednou k jídlu dáme, ale druhý den už tím nikoho netrápím a zbytky vyhodím - na chalupě alespoň dám kočkám.

Lekninka91
Extra třída :D 10208 příspěvků 03.01.17 10:58

Taky manžel sní skoro všechno :-D I když bych to kolikrát třeba vyhodila, on to klidně zbagruje :-D

pelikan21
Generální žvanilka 20384 příspěvků 03.01.17 10:59

@Čumíza tak jestli standartne nepece, tak je otazka, jestli vedela, ze je zdrcla :D

Padme93
Závislačka 2511 příspěvků 03.01.17 11:05

Záleží, jak moc se to nepovede.

Zdrclou bábovku bych neřešila, je to jen těsto a na chuti to většinou není znát. Tím spíš, pokud často nepeče, nechala bych to být.

Ale třeba připálené nebo hnusně chutnající jídlo bych nikomu nedala. Občas se povede něco zkazit, přítel to někdy statečně ochutná, jindy rovnou vyhodí. Však se nic neděje.

juliettee
Ukecaná baba ;) 1907 příspěvků 03.01.17 11:06

Můj chlap ani nepozná když se mi zdrcne buchta, sní to a ještě si vychvaluje jak je dobrá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale návštěvě bych ji nedala :)

Kriss Tina
Závislačka 4707 příspěvků 03.01.17 11:13

Navsteve bych nedala, nastesti se mi este nestalo ze bych nejakou buchtu-babovku zkazila :D kdyz se mi bepovede treba obed tak udelam akorat malymu nejakou rychlou nahradu a sama to snim pokud je to aspon trochu pozivatelny, bylo by mi lito to vyhodit at uz z duvodu ze sem to do toho vrazila penize nebo ze sem se s tim delala zbytecne :)

Ondrášovka.N
Závislačka 4982 příspěvků 03.01.17 11:13

Ja varit neumim. Manzel a deti jsou zvykli :D

Malaga
Generální žvanilka 24316 příspěvků 03.01.17 11:21
@Ondrášovka.N píše:
Ja varit neumim. Manzel a deti jsou zvykli :D
:mrgreen:

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33615 příspěvků 03.01.17 11:21

Pokud se mě nepovede něco dle mých představ tak jídlo jde do koše. Bábovka se mě srazí pravidelně, když je z tvarohu a pro ní to platí stejně někdy letí i s formou. Dát jí návštěvě by mě tedy nenapadlo ani ve snu :mrgreen:

Marka76
Závislačka 3307 příspěvků 03.01.17 11:27

Hodím slepicím i ty chtějí něco žr… a já chci vajíčka. :).Návštěvě bych to nedala ani náhodou. Knedlíky doma nevařím -u nás je domácí výroba ale když se někdy srazí mamce tak ho beru-mám ho ráda. :mrgreen: :oops:

Markéta80
Hvězda diskuse 39263 příspěvků 03.01.17 11:27

To se mě ještě nestalo :think: a pokud by se mě něco nepovedlo poletí to do koše :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama