Nepříjemná zdravotní sestra

4.5.17 13:06

Nepříjemná zdr.sestra

Ahoj, potřebují poradit co mne delší dobu trápi.
Mám problém se zdr. sestrou od mého syna. Chová se ke mne od začátku nepříjemně. A když jsem bylá se synem na poslední dávce hexy, tak jsem ho držela na rukách a ona mne ani nevarovalá, a se vší silou zabodla jehlu synovi do nohy. Nedržela jsem mu ruce a on se chytnul injekce a ona mu to musela vytáhnout. Poškrabala mu nohu jehlou která se dokonce ohnula.Pak mu uďelala očko. do jiné nožky. A ještě byla hnusna a já blbá jak opařená :,(.Další den jsem volalá jestlí mne vezmé jinéj pediatr, ale bohůžel mi řekl, že nemůžu k němu přestoupit protože pracují v jedné poliklinice(asi aby neměli mezi sebou problémy).Omlouvám se za chyby. :?
Já si prostě neodpustím jestli to ták nechám. Na kontrolu jdeme za měsíc a ja si už nepřejí aby na mého syna ta,,sestra"sahala. Děkují

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9430
4.5.17 13:10
@anďeliczek píše:
Mám problém se zdr. sestrou od mého syna. Chová se ke mne od začátku nepříjemně. A když jsem bylá se synem na poslední dávce hexy, tak jsem ho držela na rukách a ona mne ani nevarovalá, a se vší silou zabodla jehlu synovi do nohy. Nedržela jsem mu ruce a on se chytnul injekce a ona mu to musela vytáhnout. Poškrabala mu nohu jehlou která se dokonce ohnula.Pak mu uďelala očko. do jiné nožky. A ještě byla hnusna a já blbá jak opařená :,(.Další den jsem volalá jestlí mne vezmé jinéj pediatr, ale bohůžel mi řekl, že nemůžu k němu přestoupit protože pracují v jedné poliklinice(asi aby neměli mezi sebou problémy).Omlouvám se za chyby. :?
Já si prostě neodpustím jestli to ták nechám. Na kontrolu jdeme za měsíc a ja si už nepřejí aby na mého syna ta,,sestra"sahala. Děkují

Jak tě nevarovala? Vždyť musí snad místo, kam aplikuje injekci nejdřív otřít dezinfekcí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004

A co na to doktorka? Už jsme vystřídaly 4 praktiky kvuli stehovani a nikdy neaplikovala ockovani sestra vzdy lekař.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1107

@ppalea
To mě taky zarazilo..Malého taky očkuje vždy doktorka :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
@ppalea píše:
A co na to doktorka? Už jsme vystřídaly 4 praktiky kvuli stehovani a nikdy neaplikovala ockovani sestra vzdy lekař.

My vystřídali jen dva doktory, ale také nikdy neočkovala sestra.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17048
4.5.17 13:13

U nás očkuje vždy sestra. Ale je to spolupráce a hezký přístup.
Zkusila bych sestru upozornit a kdyby nezabralo, tak jít jinam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12004
4.5.17 13:15

Zakladatelko a doktorka na to nic nerekla? Pokud by se to stalo me proste bych nasla jineho lekare.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.17 13:15
@anďeliczek píše:
Já si prostě neodpustím jestli to ták nechám. Na kontrolu jdeme za měsíc a ja si už nepřejí aby na mého syna ta,,sestra"sahala. Děkují

Tak to mame podobnou zkusenost..mi zas syna vyrvali z naruci, bylo mu necele tri roky a byli jsme na odberech krve, nastesti v nemocnici, do ktere jsme uz pak nemuseli.Ale mi rekli, ze ja ve svem stavu/byla jsem tehotna/dite neudrzim, dvoulete dite :roll:.do ted vidim, jak syn lezi na tom lehatku a na nem tri sestry a ja za zavrenymi dvermi a jen tim kukatkem jsem mohla videt dovnitr.
Byla jsem blba, ze jsem to tak nechala.Za dite se nikdo, krome rodice, nepostavi a kdyz rodic strne hruzou, nebo sokem, mozna jsem verila i tomu, ze nezvladnu nic, tak pak si to vyzere vsechno sam.
Neporadim, ale ja si tenkrat jen promluvila s primarem. omlouvam se za anonym, pro me citlive tema

• Nahlásit
  • Citovat
4.5.17 13:21

U nás teda vždy očkuje sestra, ale místo kam bude dávat injekci, tak stříká dezinfekci a myslím, ze je logické mimčo přidržet, aby se nevysmeklo a neublížilo si. Když ti vadí sestra, tak se přehlašte k doktorce do jiného města.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.5.17 13:24

@ppalea @Terez001 u nás taky očkuje jedině sastra a dokonce v době, kdy není doktorka v ordinaci. Nazve si očkování a očkuje. Jednou jsme u ní byli na kontrole se starším, ona nás zmerčila a přišla do čekárny s injekcí a normálně by očkovala nemocné dítě a to jsem teda byla hodně důrazná. V čekárně očkuje celkem běžně. Ale já už jsem si to s ní vyjasnila a už nikdy nic podobného neopakovala. DOkonce jsem jedna z mála, komu podává informace o NÚ a neremcá, když odkládáme.
Zakladatelko, musíš byt asertivní a nenechat se. Klidně bych se ozvala doktorovi, jestli je podobný přístup normální. U nás je sestra vládkyně ordinace, dává nevyžádané rady a hodně věcí řeší sama, hubuje matky a řeší s nimi věci, které jí nepřísluší. I když se mnou si to už nedovolí a jedná se mnou velice slušně.
PS: Někdy taky pomůže si sestru předcházet - dát drobnost, pochválit a je klid.
@ppalea u nás má sestra svou místnost a doktorka svou.

• Nahlásit
  • Citovat
14404
4.5.17 13:26

U nas ockuje jenom sestra, ale teda malyho polozi na bricho, po me chce abych mu chytla akorat ruce a zbytek si udela sama, jestli si nekoukala co kde lita, tak si snad musela videt ze mu otira misto dezinfekci a pripravuje si jehlu ne? :nevim: jestli se malej skubnul vyletel a este tu injekci chytil, tak za to ona nemuze, to by asi ukociroval malokdo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 13:26

Ivašot. No ano asi mu to musela dezinfikovat, ale bylo to tak, že mi maléj seděl na rukách ona mu tu nožku otřela. A prostě si myslím, že kdyby bylá normálni tak řekne držte mu ruce a ne mu to hned se vší silou zabodnou do nohy.On seděl úplně klidně (takže mohlá byt úplně v klidu)Šlo to prostě poznát, že to udělalá schvalně.
Tak mne mrzí, že jsem ze sebe nic nedostala. Protože jsem jí chtělá říct, že mu to bodla jako zvířetí, ale jak jsem ji chtělá neco říct tak mi začla skakat do řeči. A doktorka nic neřekla!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9430
4.5.17 13:27
@Anonymní píše:
@ppalea @Terez001 u nás taky očkuje jedině sastra a dokonce v době, kdy není doktorka v ordinaci. Nazve si očkování a očkuje. Jednou jsme u ní byli na kontrole se starším, ona nás zmerčila a přišla do čekárny s injekcí a normálně by očkovala nemocné dítě a to jsem teda byla hodně důrazná. V čekárně očkuje celkem běžně. Ale já už jsem si to s ní vyjasnila a už nikdy nic podobného neopakovala. DOkonce jsem jedna z mála, komu podává informace o NÚ a neremcá, když odkládáme.
Zakladatelko, musíš byt asertivní a nenechat se. Klidně bych se ozvala doktorovi, jestli je podobný přístup normální. U nás je sestra vládkyně ordinace, dává nevyžádané rady a hodně věcí řeší sama, hubuje matky a řeší s nimi věci, které jí nepřísluší. I když se mnou si to už nedovolí a jedná se mnou velice slušně.
PS: Někdy taky pomůže si sestru předcházet - dát drobnost, pochválit a je klid.
@ppalea u nás má sestra svou místnost a doktorka svou.

Docela se divím, že taková doktorka má v dnešní době ještě nějaké pacienty. U nás je naprosto samozřejmé, že doktorka dítě - a to i 12ti leté - před každým očkováním prohlédne. Koukne do krku, prohmatá uzliny a vyptá se na zdravotní stav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 13:33
@Anonymní píše:
Tak to mame podobnou zkusenost..mi zas syna vyrvali z naruci, bylo mu necele tri roky a byli jsme na odberech krve, nastesti v nemocnici, do ktere jsme uz pak nemuseli.Ale mi rekli, ze ja ve svem stavu/byla jsem tehotna/dite neudrzim, dvoulete dite :roll:.do ted vidim, jak syn lezi na tom lehatku a na nem tri sestry a ja za zavrenymi dvermi a jen tim kukatkem jsem mohla videt dovnitr.
Byla jsem blba, ze jsem to tak nechala.Za dite se nikdo, krome rodice, nepostavi a kdyz rodic strne hruzou, nebo sokem, mozna jsem verila i tomu, ze nezvladnu nic, tak pak si to vyzere vsechno sam.
Neporadim, ale ja si tenkrat jen promluvila s primarem. omlouvam se za anonym, pro me citlive tema

Ano za díťe se musí postavit rodič a já to neuďelala :( Byla jsem v šoku. A buď ráda, že tam nemusíte, ale muselo to byt taky hrozné :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.17 13:37
@Kriss Tina píše:
U nas ockuje jenom sestra, ale teda malyho polozi na bricho, po me chce abych mu chytla akorat ruce a zbytek si udela sama, jestli si nekoukala co kde lita, tak si snad musela videt ze mu otira misto dezinfekci a pripravuje si jehlu ne? :nevim: jestli se malej skubnul vyletel a este tu injekci chytil, tak za to ona nemuze, to by asi ukociroval malokdo…

No měla mi říct at mu chytnu ruce. Já nemám problém ho držet pevně, ale to je jenom poslední kapka bylo toho víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama