Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Tak dopoledne by mě to ani nevadilo horší je odpoledne když malou vyzvednu ve školce tak chceme jít třeba někam na návštěvu a vždycky se bojím aby tady nebyl lístek.
Já mám vycházky od 13h do 19h a kontrola na mě už byla 2×. Jednou v 12:30 a podruhé dokonce v 12:55
do MD mám dva týdny. Vždy to byl všední den ale určitě chodí i o víkendech ![]()