Nesestouplé varle - kocourek

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
61
7.2.22 17:32

Nesestouple varle - kocourek

Ahoj,

Náš kocourek je dnes po kastraci - měl nesestouple varle, kterého si veterinář všiml už během predoperacniho vyšetření. Domluva byla taková, ze ho klasicky vykastruje, a druhé varle najdou v břiše.

Když jsem ho dnes vyzvedla, byla jsem tak trochu v šoku. Kocour řozřezany sourek (to jsem věděla) + bricho (to mi ale přijde rozparane hodne). Verdikt veterináře je, ze druhé nesestouple varle nenašel :nevim: moje otázka je: neměl by pred zákrokem udělat ultrazvuk? Aby vědel přibližně, kde se to varle nachází? Tak trochu nerozumim, proč do břicha řezal naslepo :nevim: Nesetouple varle je hlavně nebezpečné kvůli budoucímu nádoru.

Jedna se o drahou kliniku, nechala jsem tam 5tis za kastraci jednoho varleze a zbytečného řezání do břicha.

Zitra jdeme na kontrolu, ale chtěla bych být připravena.
Díky za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4568
7.2.22 17:50

Jak je stary kocourek? Nas mel taky nesestouple jedno, ale nez dorostl do 6 mesicu (driv by mi ho nevykastrovali), tak mu to normalne sestouplo. Neuspechali to? Predstava, ze mi ho rozparaji a budou naslepo hledat varle v brise 8o No a kdyz to varle nenasel, tak se teda usnesli, ze tam asi nikde neni a nechaji to tak, nebo co? Urcite bych taky predpokladala ten ultrazvuk. Chudak bobek, snad je v poradku. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
7.2.22 20:42
@Silverine247 píše:
Jak je stary kocourek? Nas mel taky nesestouple jedno, ale nez dorostl do 6 mesicu (driv by mi ho nevykastrovali), tak mu to normalne sestouplo. Neuspechali to? Predstava, ze mi ho rozparaji a budou naslepo hledat varle v brise 8o No a kdyz to varle nenasel, tak se teda usnesli, ze tam asi nikde neni a nechaji to tak, nebo co? Urcite bych taky predpokladala ten ultrazvuk. Chudak bobek, snad je v poradku. :hug:

Je mu 1 rok a měsíc, uz by bohužel nesestoupilo. Ještě mi doktor večer volal, a prý ho proste nenašel, takže buď nevyvinute vůbec (při návštěvě jsem se na to ptala a on říkal, ze nemožné) a nebo je proste někde hluboko :oops: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4568
8.2.22 09:52
@Kitokato píše:
Je mu 1 rok a měsíc, uz by bohužel nesestoupilo. Ještě mi doktor večer volal, a prý ho proste nenašel, takže buď nevyvinute vůbec (při návštěvě jsem se na to ptala a on říkal, ze nemožné) a nebo je proste někde hluboko :oops: :think:

Aha a budou ho teda hledat nebo to nechají tak? Šla bych na jinou veterinu, tohle mi nepřipadá profesionální a o kocoura bych měla strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
8.2.22 11:24
@Silverine247 píše:
Aha a budou ho teda hledat nebo to nechají tak? Šla bych na jinou veterinu, tohle mi nepřipadá profesionální a o kocoura bych měla strach.

Uvidíme co poví dnes na kontrole, ale ze včerejšího telefonátu jsem pochopila, že nic už hledat nebudou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat