Neshody s kolegyní
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
@Premek_Orac no ona to vyšperkovala tím, že mi to vyčetla do očí. Něco ve stylu: „myslíš že nevím, že si nechavas psát neschopenku když Ti nic není? Však ses mi sama chlubila“
Tak bych jí řekl:,,Nerada bych, abys to nic chytla a také měla takové teploty."
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
@foxtauri A můžu se zeptat, jaké by bylo to dnešní řešení?
Určitě bych to řešila s nadřízeným. Ona ta situace byla poměrně specifická, kolegyně těžce přesluhovala, byla na té jedné, stejné pozici deset let, takže úplně vyhořelá, bez zájmu o cokoliv, beze snahy.
Udržela se tam paradoxně právě díky své „věrnosti“ a podlézání.
Nyní bych si promluvila s nadřízeným, že se mi s ní nepracuje dobře a proč. I kdybych odešla, věděli by alespoň důvod.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
@Premek_Orac no ona to vyšperkovala tím, že mi to vyčetla do očí. Něco ve stylu: „myslíš že nevím, že si nechavas psát neschopenku když Ti nic není? Však ses mi sama chlubila“
Nie si povinná jej vysvetľovať svoj zdravotný stav a vôbec strata času niečo vysvetľovať, i tak to otočí proti tebe. Len by som jej na jej reči sucho poznamenala že robím len to, na čo mám nárok zo zákona.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Premek_Orac no ona to vyšperkovala tím, že mi to vyčetla do očí. Něco ve stylu: „myslíš že nevím, že si nechavas psát neschopenku když Ti nic není? Však ses mi sama chlubila“