(Ne)spánek u 9 měsíčního

PHV
1194
8.1.20 06:01

(Ne)spánek u 9 měsíčního

Hezký den všem, potřebovala bych se poradit.
Když se syn narodil, byl ukázkové miminko, spal sám, dlouho, hodně. Po nespavé dceři to byl jak zázrak.
Vydrželo mu to cca do půl roka, pak jako kdyby mi.ho někdo vyměnil a je to čím dál horší. V noci se budí X krát, už ani nepočítám, chce jen prso, u kterého usne. Pak ho mám nějakou dobu na ruce než ho můžu zase položit, někdy se hned vzbudí takže kolotoč znova, někdy vydrží hodinu spát, pak zase prso a houpání na ruce. Kdyby mohl být na ruce pořád, nejspíš by spal celou noc.
Nepomáhá ani mít ho v posteli, ani když spí v postýlce.
Přes den usínal v postýlce, stačilo s ní prostě trochu drncat. Teď usne jen když ho mám v ruce a u prsa, spouští šílený scény a hysteráky. Už fakt nevím co s ním, od dcery tohle vůbec neznám. Jako malá byla nespavec, ale mělo to s věkem progres. Tohle je spíš opak :zed:
Pochopí už, když mu to prso prostě nedám? Není moc malý ještě? Myslela jsem, že spurt, ale už to trvá skoro dva měsíce, ráno jsem jako zombie, usínám hned jak usne on, kolem půl 8, ráno se budí před pátou :zed:
Už fakt melu z posledního, manžel by si ho bral, jenže malému začala i šílená separační úzkost, řve prakticky celý den a řval by celou noc, nedat mu prso.
Co byste radili? Vydržet a dávat nebo s tím zkusit bojovat i za cenu totálního řvaní?
Flašku nechce, občas si cucne vody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama