Zkušenosti s hackou u nespavého miminka

6
5.1.20 11:46

Zkušenosti s hackou u nespavého miminka

Dobrý den, chci se zeptat, zda se podělíte o své zkušenosti s hackou. Brouzdám tu na diskuzích už měsíc, díky tomu jsme už vyřešili s naším mimčem (2 měsíce) denní spaní, teď nám ještě ale nefunguje noční usínání. Hodně maminky radí pořídit hacku, ale je to drahá záležitost. Na staršího prvního syna fungovalo přes den a v noci vše - šátek, nosítko, kočárek, šum, zavinutí, večer jsme ukojili až do usnutí. Na malou nezabírá nic, večer chce usínat jen v náruči, což by nebyl problém, ale… Každých dvacet minut se probudí a kontroluje jestli jí houpu v náručí a jak tam není tak je řev, takhle bojujeme až do noci, po půlnoci už usíná tak nějak normálně. Zkouším jí mít u sebe v posteli, ale také jí to nevyhovuje. Už přemýšlím nad hackou, když ji hodně doporučují, ale bojím se, že ani to nezabere. A nevím, jak potom u starších dětí, když už se hýbou, to mi pak z toho bude vylézat, nebo je to jen na malé mimi? A potom budeme uspávat jak, až si zvykne na houpání v hacce? Království za spánek - všechny maminky chápou :lol: Děkuji za vaše zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18281
5.1.20 11:50

Já bych koupila tu na noze, že mi to zuchne ze stropu na zem, to bych byla v nervu. Já už nespala asi rok a půl, masakr, prostě držím, držím, vydržím… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
5.1.20 11:55

Nam zabrala, osoupali jsme si zed, jak jsme vysedavali a houpali :mrgreen: Byla zavesena na hrazde mezi futry. Mimino spalo tak dobre, ze ho nevzbudilo ani drcniti od psu, co prichazeli kolem.
Ale dopredu to stejne vedet nebudes, musis vyzkouset. Za me super vec

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.1.20 12:03

Teď mi ještě došlo, jak píšete tu na noze, tak nad tím přemýšlím, že to asi stejně moc nezabere, malá se nedá uhoupat ani v sedačce. Včera v noci jsem zkoušela si s ní pololehnout v náručí, ale to mám zase strach, že usnu a někam mi sjede nebo tak. U staršího syna mám pocit, že jak měl po měsíci pak jistotu toho, že ho uspím za každou cenu, že už nedělal takové štráchy a ten první dlouhý spánek prospal bez buzení. Člověk chce tím prďouskům s tím nějak pomoct. Rok a půl máte tedy výdrž 8o Já furt doufám, že to nějak půjde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18281
5.1.20 12:07
@Alena8977 píše:
Teď mi ještě došlo, jak píšete tu na noze, tak nad tím přemýšlím, že to asi stejně moc nezabere, malá se nedá uhoupat ani v sedačce. Včera v noci jsem zkoušela si s ní pololehnout v náručí, ale to mám zase strach, že usnu a někam mi sjede nebo tak. U staršího syna mám pocit, že jak měl po měsíci pak jistotu toho, že ho uspím za každou cenu, že už nedělal takové štráchy a ten první dlouhý spánek prospal bez buzení. Člověk chce tím prďouskům s tím nějak pomoct. Rok a půl máte tedy výdrž 8o Já furt doufám, že to nějak půjde.

Já taky doufám, že se to zlomí… Teď třeba čtyři dny spánek od 11 do půl pátý :pankac: :dance: ale v devět uspává muž a usne tam s ním, já pak v 11 krmím um a v noci ho přendám zas k nám, většinou v jednu :mrgreen: ale třeba už konečně… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
5.1.20 13:10

Hačka je super vynález. Obě děti v ní spaly do cca 11.měsíců. Pak si v ní jednoho dne sedly a byl konec. Ale ušetřila mi plno nervů. Když se začaly malinko vrtět probouzet, zase jsem trošku houpla a spalo se dál

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
629
5.1.20 14:46

My jsme si díky hacce zachránili ruce a zada :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
5.1.20 16:08

@Alena8977, mi opravdu hacka zachránila duševní zdraví… Dítko bylo velmi dráždivé a nepomáhalo opravdu nic, až Hačka a zavinutí… Uspáno vždy do 10. minut… :P Zavěšeno na chemické kotvě navrtané do stropu… Za 1/2 jsem ji pak ještě prodala… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat