Nespavost 28tt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 28.10.18 03:18
Nespavost 28tt

Ahoj holky, potrebuju radu, je jedno kdy jdu spat v jednu nebo v jedenáct hodin večer vždy se proberu po trech az peti hodinach musim na zachod a pak uz se vezu nespim pretacim se oci jak baterky pak uz dostanu hlad prcek se zacne vrtet prostě neusnu. Pres den nemam potřebu spát, ale i tak jsem utahaná zkoušela jsem si pres den lehnout ale prostě spat nejde. Nejake rady? Všude čtu meduňka, prochazky pred spanim cist si. Nic z toho nepomaha uz jsem fakt uvazovala ze se presunu do obýváku ať se manžel vyspi a ja si tam budu číst, jenže to takhle nemůžu delat zbyvajicich 12 tt. :-( holky prosim napadá vás něco? Ps: snazim se pak moc nepremyslet ale jak se proberu mozek zacne jet na plne obrátky a premysli úplně nad vsim od nesmrtelností brouka po hluboky vesmir. :-/

Budu ráda za jakoukoli radu nebo zkušenost prostě cokoli.

Příspěvek upraven 28.10.18 v 09:45

Reakce:

Prtulak
Kecalka 260 příspěvků 28.10.18 05:41

@TeaDarkfire no tak asi takhle, usnula jsem asi před dvěma hodinama, před půl hodinou probuzení a od té doby čučím do tmy. Takhle to mám od úplného začátku těhotenství. Někdy naspím za celou noc jednu hodinu, někdy 4 hodiny s 3 přestávkami. :lol: nepomáhá mi nic. Předtím jsem byla schopná spát klidně 12 hodin v kuse, ve dne v noci. Ale je pravda, že ač spím takhle málo, tak nejsem skoro vůbec unavená. Moc jsem ti neporadila, tak jdu aspoň na první snídani, pak začne v břiše rodeo,… už jsem se s tím smířila, že lepší to nebude. Manžel mi říká:ty ještě nespíš, nebo už zase nespíš? :lol: tak třeba nám někdo poradí :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.10.18 06:48

Jsem na uplnem zacatku tehotenstvi a uz trpim lehkou nespavosti, hlavne proto ze me budi WC :roll: a to delam 12h smeny v nepretrzitem provozu. Co mi pomaha je jit do postele zcela stahana. Ale ja se i dospavam po obede,kdyz mam volno.
Prosim anonym, tehotenstvi je jeste tajemstvi.

Aotearoa
Závislačka 4592 příspěvků 28.10.18 06:59

Mám to od začátku těhotenství. To same. Vzbudím se na WC a už neusnu. Pak samozřejmě dostanu hlad. A nespím 3-4 hodiny. Prostě to nejde. Pak už pomalu vstane syn. S prvním synem jsem to měla až do porodu. :roll: Mně teda nic nepomáhá.

BaMaK
Závislačka 2815 příspěvků 40 inzerátů 28.10.18 07:28

Já špatně spala až posledních 6 týdnu. Předtím jsem chodila do práce a spala jsem krásně. Co jsem zůstala doma, tak jsem se v noci budila… Zkus se nějak fyzicky unavít, vyčerpat.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 28.10.18 07:31

Nespavost mám někdy od 9tt. K tomu jsem ještě zvracela. Teď končím 36tt a dnešní noc vypadala takto. Šla jsem spát v 1, zavřela jsem oči a usla, probudila jsem se v 1:32 A musela jsem na záchod. Usla jsem v 1:45, další záchod ve 2:17, potom 2:52, 2:11 - posun času, 2:36 opět záchod, potom jsem to vydržela dlouho do 5:28, další buzení 6:37 už jsem to pak vzdala a jsem vzhůru. A je jedno jestli se unavim nebo ne. Chodim na prochazky, makám v bytě, děláme pokojicek úplně od znova, podlahy, štuk, barva takže unavená jsem dost a stejně to nejde

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 28.10.18 09:48
@Prtulak píše:
@TeaDarkfire no tak asi takhle, usnula jsem asi před dvěma hodinama, před půl hodinou probuzení a od té doby čučím do tmy. Takhle to mám od úplného začátku těhotenství. Někdy naspím za celou noc jednu hodinu, někdy 4 hodiny s 3 přestávkami. :lol: nepomáhá mi nic. Předtím jsem byla schopná spát klidně 12 hodin v kuse, ve dne v noci. Ale je pravda, že ač spím takhle málo, tak nejsem skoro vůbec unavená. Moc jsem ti neporadila, tak jdu aspoň na první snídani, pak začne v břiše rodeo,… už jsem se s tím smířila, že lepší to nebude. Manžel mi říká:ty ještě nespíš, nebo už zase nespíš? :lol: tak třeba nám někdo poradí :think:

Jop na to se me manžel ptá taky. :-( ve kterém jsi tydnu? Me to zaclo teda minulý týden, jinak do té doby mě vůbec nic netrapilo. Ale teď ty dva tydny bolesti v zádech, nespavost, paleni žáhy. Ale to vse krom nespavosti teda přes den v noci jsem ok. Tak ja nevim no.

Prtulak
Kecalka 260 příspěvků 28.10.18 12:18

@TeaDarkfire jsem taky 28. Týden. Unavit nepomáhá, naopak někdy je to ještě horší. No, mě dlouhé týdny trvalo, než jsem se s tím prostě smířila. Já si užívám veškerých možných neduh fakt od úplného začátku. Nespavost byl první příznak asi týden po, hned druhý den zvracení… A to byl ještě furt několik dní negativní test. Záda je kapitola sama o sobě, ale to už jsem trpěla před těhotenstvím. Naštěstí teda já nechodím do práce, takže to mi dost ulehčuje. To dáme… No co nám zbyde :lol:

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 28.10.18 18:25
@Prtulak píše:
@TeaDarkfire jsem taky 28. Týden. Unavit nepomáhá, naopak někdy je to ještě horší. No, mě dlouhé týdny trvalo, než jsem se s tím prostě smířila. Já si užívám veškerých možných neduh fakt od úplného začátku. Nespavost byl první příznak asi týden po, hned druhý den zvracení… A to byl ještě furt několik dní negativní test. Záda je kapitola sama o sobě, ale to už jsem trpěla před těhotenstvím. Naštěstí teda já nechodím do práce, takže to mi dost ulehčuje. To dáme… No co nám zbyde :lol:

Jop taky uz nejsem v práci. No musíme co nám zbývá. :D to mě jeden den bylo zle mela jsem zimnici a zároveň mi bylo extrémní teplo, myslela jsem že jsem jenom nevyspana den pred tim manzelovi neco nesedlo a prozvracel mi celou noc a to ja prostě nespim. Druhy den nic a pozítří se mi jedniu zvedl žaludek z hloupého jogurtu, tak me to až v tu chvili trklo, to že manželovi to doslo driv jak mě uz neresim a nic neřekl jenom se tak divně díval. XD tak jsem si udelala test a byly tam dokonce o tri dny dřív než mi mel prijit MS takže pak uz jsem jenom doufala aby nepřišli. V únoru jsme totiž o jedno přišli uz v sedmém týdnu takže jsem se dost bála a od te doby jsem byla ok. XD a teď tohle no dost me to překvapilo. A teda klobouk dolu ze to bereš takhle asi to budu muset taky aplikovat. XD

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 28.10.18 18:28
@lachtanice86 píše:
Nespavost mám někdy od 9tt. K tomu jsem ještě zvracela. Teď končím 36tt a dnešní noc vypadala takto. Šla jsem spát v 1, zavřela jsem oči a usla, probudila jsem se v 1:32 A musela jsem na záchod. Usla jsem v 1:45, další záchod ve 2:17, potom 2:52, 2:11 - posun času, 2:36 opět záchod, potom jsem to vydržela dlouho do 5:28, další buzení 6:37 už jsem to pak vzdala a jsem vzhůru. A je jedno jestli se unavim nebo ne. Chodim na prochazky, makám v bytě, děláme pokojicek úplně od znova, podlahy, štuk, barva takže unavená jsem dost a stejně to nejde

Takže asi prostě doufat že to po porodu bude ok. :-(

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6379 příspěvků 28.10.18 18:43

@TeaDarkfire to asi nebude. To budeš vstávat k dítěti

Prtulak
Kecalka 260 příspěvků 28.10.18 23:27

@TeaDarkfire koukám, že máme hodně společného - my takhle o „mimi“ přišli na konci ledna…Také cca 7.-8.Týden. Přesně si pamatuji, že se volil prezident. Ale naštěstí to rychle bylo „napraveno“. Test jsem měla pozitivní asi 10 dní po ovulaci, a příznaky už asi 6. den - a to jsem si fakt nic nevsugerovavala, pěkně jsem si užívala dovolenou, alkohol… Ani by mě to ve snu nenapadlo, že to bude takhle rychle. No jako vím dobře, že může být hůř. Takže jsem „hrdinka“. :lol: ale přiznám se, že když „ranní“ =celodenní a celonoční nevolnosti neodcházely ani ve 20. týdnu,tak už jsem toho měla fakt plný zuby. No a tím, že od začátku i tohohle těhotenství jsem měla problémy (i krvácení a tak…) tak jsem furt ve střehu, a pak když se týden „nic neděje“ tak jsem z toho překvapená. :lol: :lol:. To nespaní beru, že neohrožuje ani mimi ani mě, tak co se dá dělat. Spíš jsem zase teď v takovým pozoru kvůli tvrdnutí…takže spaní zdar! :lol:. Možná, že ti chlapi to taky nějak vycítí, protože ten můj mi taky řekl „a nemůžeš být těhotná? "… Jsem si klepala na čelo… A ono jo. Teď uklidnuji samu sebe, vůbec nevím, jak ten poslední trimestr "doklepu“. :nevim: :lol:

Prtulak
Kecalka 260 příspěvků 28.10.18 23:29

@lachtanice86 promiň, ale já se u čtení tvého příspěvku fakt nasmála, jako bych to důvěrně znala. :think: :lol:

Tajeka
Stálice 81 příspěvků 3 inzeráty 29.10.18 00:53

Jojo, od ctvrteho mesice jsem naspala tak tri hodiny za noc. Od jedne vhuru az do rana. Noc co noc, porad to stejne, nepomahalo nic - jak ja ty noci nesnasela - s velkym brichem trvaly neskutecne dlouho. Chodila jsem jako prizrak. Pripitomele jsem v tom hledala neco pozitivniho a tesila se z toho, jak se mi takovy nocni nacvik bude hodit pro miminko. Hahaaa, uderem porodu bych mohla spat celou noc jak zabita. Jako miminko - nemit to miminko :)))

Myslim, ze pokud za to muzou hormony, jako ze asi muzou, pak nepomuze nejspis nic, snad jen doufat, ze jako to prislo, tak to zmizi. Osobne radim spat kdykoli, kdy to jen trochu pujde. Bez ohledu na nocni ci denni dobu, klidne po dvaceti minutach. Ja to zvladala trochu dohanet dopoledne. S bylinkama opatrne. Mne trochu pomahaly meditace, co jsou na internetu. Co mozna nejprijemnejsi hlas, frekvence urcena pro usinani a spanek a hlavne predsevzeti, ze meditaci vydrzim poslouchat od zacatku do konce :o))) To trochu funguje, jako - tenhle film uvidim cely - a pak se budim az se zaverecnymi titulky :)

Drzim palce, at se to zlepsi nebo at se to da alespon vydrzet.

Příspěvek upraven 03.11.18 v 11:20

TeaDarkfire
Stálice 79 příspěvků 29.10.18 21:55

Holky děkuju jsem ráda že v tom nejsem sama, i když to zároveň nikomu z nás nepřeju ale asi to jsou všechno hormony. :-/ překvapivě jsem dneska v noci spala jako miminko krom tři návštěv záchoda. Ráno jsem se divala na psa a uvědomila si, ze je to poprvé co s ni nepůjdu tak unavená ven. Byl to Čupr pocit. Škoda že už teď cítím že spánek se zase nekoná. XD asi budu fungovat se spankem při vyčerpání. XD

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >