Osmiměsíční a její ne/spánek

18.4.21 10:22

Nespavost Spánek

Přeji hezký den všem maminkám. Chtěla bych se tady informovat a snad i poradit.
Mám 8 m dcerku a její spánek je poslední dobou pro mě celkem vyčerpávající.
Přes den mi naspí 2 hod. Když mi usne spí 20min probudí se a za 10min začne zívat, mne si oči je protivná tak ji vezmu a položím do kočárku a nedrndam sice nespí ale je v klidu a pak mi za půl hodiny usne. A takhle se to točí i v noci, začala se mi otáčet na bříško a na bok, když procitne tak začne fňukat je nevrla, dostane napít čaje a pokračuje a za hodinu opět. Zuby se nám zatím ještě nějak netlačí nebo spíše není vidět, že by se jí tam něco chystalo. V Lékárně jsme dostali i homeopatika ale ty nám vůbec nepomohli, sirup na klidný spánek taky nepomáhal. Je tady někdo kdo má nějakou radu na klidný spaní? Děkuji všem :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
115
1.5.21 15:22

@Danielka 88 Dobry den, 20-minutove spanky vetsinou znamenaji, ze dite slo spinkat uz hodne pretazene. Kdyz je nabuzene, tak nejde mu se prepnout do dalsi faze spanku, a tak by jeste rado spalo, jen ze pretizeny nervovy system mu v tom brani. Aby si organizmus ditete odpocal - potrebuje naspat alespon 40-45 min (jeden spankovy cyklus). Kdybyste mi popsala Vas denni rezim - zkusila bych Vam poradit. Dulezite je vedet, po kolika hodinach bdeni dite ukladate ke spanku a kolik hodin celkem Vam naspi za 24 hod. Nocni spanek pak zase souvisi s tim dennim a take hodne zalezi na zpusobu usinani (zda dcerce pomahate pri usinani hodne anebo minimalne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat