Nespavý měsíční kojenec

5
24.10.20 05:00

Nespavy kojenec 1

Ahoj maminky, jdu si k Vam pro radu. Máme doma měsíčního chlapečka, který moc nechce spát nejhorší je to když přijde odpoledne a večer. Je schopny být vzhůru od 4 treba téměř do 11 do večera a mezitim vůbec nespat, ale pak strašně pláče pořád vyžaduje prso z toho ma pak bolení bříška (na to davame kapicky espumisan které vubec nezabírají :( ). Máte někdo podobnou zkušenost a nejaky tip co bych mohla udělat proto aby se to zlepšilo? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
65319
24.10.20 07:31

@Drdla je pretazeny, proto nemuze usnout a breci. Porid si knihu od Harvey Karp - Nejstastnejsi miminko v okoli, idealne jeste dnes, pomuze Ti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5215
24.10.20 08:35

Espumisan vyhod, a kup probiotika biopron v kapickach. Jen hrozně pretazeny, proto brečí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1929
24.10.20 21:25

Naše malá to měla taky.. V měsíci byla schopna být vzhůru celý den a večer pak hystericky brečela bylo to strašný.. Dávala jsem spát houpala cvičila nohama. Nic nepomahalo. Pak jsem někde četla 6e takové malé miminko by nemělo být vzhůru dyl jak dvě hodiny… Takže jsem zavedla rutinu.. Od probuzení jsem dávala co hodinu a půl spát. Ze začátku žádný úspěch ale postupně se to zlepsovalo.. Teď ve 3m spí už když ji položím do postýlky. Taky jsem si říkala že je nenormální že nespí. Zkus nastavit režim a dávat od probuzení co hodinu a půl spát a uvidíš. Taky jsem si myslela že dítko usne kdekoliv pokud je unavené.. Bohužel některá jsou více vzrusiva a nedokážou se odpojit a usnout.. Potřebuji rituál. Je pretazena a nemůže spát. Jak tu bylo psáno na YouTube si najdi uspavani podle dr Karp.. Hodně mi to pomohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
26.10.20 22:26

@blumen moc děkuji za doporučení knihy, hned druhý den jsem ji pořídila a zacala číst. A musím říct že už 3 večery po sobě se nám malého podarilo uspat bez nějakého velkého pláče, tak snad to tak bude pokračovat i nadále. :) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama