Nespíme spolu. Nepřipadám si jako žena

Anonymní
2.8.20 14:23

Nespime spolu. Nepripadam si jak žena

Ahoj všem, dlouho jsem přemýšlela, zda sem vůbec napsat a svěřit se.
Odvahu jsem sebrala a snad napíšu všechno bez přibarvení. S přítelem jsme spolu skoro druhým rokem. Troufám říct, že jsem zamilovaná a miluji ho. Je to první chlap v mém životě, se kterým si dokážu představit budoucnost, beru ho takového jaký je, ač jsme v 90% věcech naprosto rozdílni :mrgreen: a ke všemu jako třešnička na dortu: voní mi jako chlap :mrgreen: :potlesk: :srdce:

Hýčká si mě, svěřuje se mi, čehož si vážím, protože pro chlapa to asi lehké jako pro nás ženy není, nejraději by mi koupil vše na co bych si ukázala. Tak je to od začátku…
Ale mezi námi začal pokulhával intimní život. Od začátku to stalo sem tam za prd: rychle se udělá, má malou výdrž a celkově nemá někdy plnou erekci. Na můj vkus je moc hrr, několikrát jsem mu říkala, že potřebuje čas, stejně jako já… Ne, odpověď, že dokud stojí, dáme ho tam :roll: A nebo, že prostě má velký chtíč.

Bohužel, časem se stalo to, že se musel nastěhovat ke svým rodičům ( jsou staří, nezvládají péči o dům a o sebe ), pro něj bylo náročné jezdit ze svého bydlišti k nim. Začal u nich bydlet, dal dohromady patro, kde přebývá… Nejdříve problém nebyl - spali jsme spolu normálně, ale postupně přišel s tím, že mu vadí, že jsou tam rodiče, že ťapou, že se ptají kam jdeme, kde jsme byli apod

Já osobně to tak nevnímám, ale jak jsem psala jsme oba protipóly :lol: Zkrátím to, nespali jsme spolu několik měsíců. Styk se postupně snižoval až vyprchal občas a když už i on chtěl, tak ( aniž by věděl ) já nemohla ( dámské záležitostí ). Co si tak marně vybavuji nespali jsme spolu 3 měsíce (??)
Přitom má dovolené ( a sám se mi pak svěřil, že to bylo jiné prostředí ) mohl každý den a chtěl každý den, ač délka styku většinou zase trvala kratší dobu, než jsem se já rozehřála.

Nevím co dělat. Můj mozek mi říká, že přeci na něj fakt, že, vedle, jsou rodiče nemůže mít takový vliv nebo snad ano, pánové??

Jinak se chová dobře, vidíme se často, chce něco podnikat, vymýšlí výlety, kupuje dárky, snaží se mi vařit, ač to nikdy nedělal. :nevim:

Ale tohle pokulhává, před pár dny jsme spolu leželi v posteli: hladil mi prsa, mohl na mé oči nechat, bylo vidět, že je vzrušený a… Stejně nic. Před časem jsem se snažila svést, už jsem byla i nahá a s ním to nehlo :,( Díval se dal na televizi, a že to nejde, když vedle pořád ťapou.

Tvrdí mi, že ho to také štve, ale že neví co dělat. :roll: :nevim: :pocitac: Přitom kdykoli má možnost dá mi pusu, dotkne se, nenápadně, zadečku, boku, trupu…

Už nevím co si myslet. A připadám si jak onuce.

Prosím o anonym, jinak smazat

 • Nahlásit
 • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
2.8.20 14:31

A ty bydlíš u jeho rodičů s ním nebo proč se nescházíte u tebe? Sex ve sprše ve stoje při tekoucí vodě by mu taky vadil? (tak to praktikujeme my jak u mých, tak manžela rodičů, protože tam to vadí naopak mě :mrgreen:) Nebo někde venku? Však nemusíte sexovat jen v domě, kde má rodiče.

 • Nahlásit
 • Citovat
865
2.8.20 14:35

Evidentne ma nejaky hlubsi problem. Idealni by bylo navstivit sexuologa… Si myslim, ze na priste problem s tou erekci a asi staci malo, aby mu klesl (napr. Rodice ce vedlejsi mistnisti), asi ma obavy, ze mu klesne, a tak radeji ani nesoulozi a mysli si, ze si toho asi nevsimnes :lol:. Zkus ho nahnat k tomu sexuologovi…

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Ou
13687
2.8.20 15:00

No pro začátek se o sexu mezi vámi potřebujete naučit bavit. A to tak, aby se ani jeden necítil zahanben, ponižován, aby to bylo bez nátlaku, výčitek a dalších obranných mechanismů, které používáme když se chceme něčemu vyhnout a donutit toho druhého, aby o tom ideálně už nikdy nezačínal.

Až se tohle povede, tak bude potřeba porozumět tomu, co je za jeho poruchami erekce a neochotě věnovat se tvým potřebám a tvému uspokojení - na to konec konců erekci fakt nepotřebuje.

A pak hledání řešení, které povede k tomu, že oba budete spokojenější než teď. Je možné že to bude vyžadovat lékaře, psychologa, abstinenci od masturbace nad pornem a nebo kdo ví co - to záleží na příčině jeho poruch erekce.

Cesta jak to téma otevřít je docela náročná, pomoci s tím dost může metoda tzv. nenásilné komunikace - tady si poslechni audiodokument, jak to funguej

https://vltava.rozhlas.cz/…kace-6249993

a tady si přípaně stáhni knihu
https://uloz.to/…kace-ocr-pdf

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymní
2.8.20 15:01

Popořadě… Spíme spolu i u mě samozřejmě, ale trávím většinu času u něj. Nemám svoje bydlení.
A sprchu nemá, jen vanu. Samozřejmě, že mě napadlo oživit intimní vztah a moc ráda bych zkoušela nové věci, s ním. Ale on se k ničemu nemá a já nechci vypadat jak maniak :mrgreen: 8)

Někdy jsme se sešli i na hotelu (teď nemyslím dovolenou) a problém měl stejně - poprvé mu klesl a nic nebylo ( ale uznávám přijel z práce pozdě večer, dal si víno k večeři ) a povedlo se to až druhý den a to jen ručně.
Na dovolené mohl že 14 dní celkem 12× a to jednou ne kvůli pozdnímu příletu a podruhé kvůli odletu :mrgreen:

Ale stejně… Spočítala bych na prstech jedné, možná dvou rukou kolikrát mi styk samotný a jeho délka vyhovovala. :roll: Přitom, já ho chci. :srdce: :jazyk: :mrgreen: ;) A moc. Stačí, aby na ně sáhl a je to jak dostat ránu bleskem :oops:
Co jsem z něj, tak dostala, tak prý problém nemá - klasika, je to prý chtíč, že je tam rychle. A kdysi se mi zmínil, že snad měl 2-3 roky přítelkyni, měl ji rád, ale od začátku věděl, že ji nemiluje a milování si prý odbyl a tím to haslo. Ale co je na tom pravdy, ví jen Bůh.

Vadí mu, že rodiče se z domu nikam nehnou - je pravda, ale chápu to, jsou staří prostě a bohužel nemohoucí. K lékaři nepůjde, to vím jistě, prostě chlap

 • Nahlásit
 • Citovat
51083
2.8.20 15:08

Ale je Tě jasné že takhle budete žít pořád? Jemu ten sex nechybí a jaké vidí on sám řešení?

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
667
2.8.20 15:08

Jestli mu nestojí, tak problém má, a to velký. Minimálně s tím, že Ty jsi v tom vztahu sexuálně frustrovaná, ale to bude každá, pokud se styku bude vyhýbat.
Kolik vám je?

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymní
2.8.20 15:10

Já osobně problém zavřít dveře a věnovat se nám nemám, protože oni nejsou burani, kteří přijdou bez zaklepání. :nevim: Už mi kolikrát přijde jeho, pořád tu ťapou, a nebo, přijede bratr a může sem kdykoli vrthnout, ( jezdí často na návštěvu i s rodinou ) jako výmluvy :,( A já si pak nepripadam jako žena a chtěná, obzvlášť když mi pak řekne, že mu to vadí, ale neví co s tím dělat.

A potom není den, když jsme spolu, aby se mě nedotkl, alespoň letmo. Tak nevím, mám pak v hlavě zmatek.

Včera jsme se viděli, jeli jsme na výlet, na procházku, oběd, vínko. Prakticky skoro celý den spolu. Vyzvedl mě a mohl na mé oči nechat ( samozřejmě jsem se udělala pěknou, jeho oblíbená halenka, sukně ) a co on? Pochválil halenku, dotkl se jí v místě ramena, pohladil ruku. Když jsme šli sem tam mě vzal za rameno, pas, stehno.

Holky, já měla při loučení co dělat po něm nevyjet :mrgreen: :lol: 8) :oops: Dali jsme si pusu a… Nic.

Bylo vidět, že se mnou být chce, potom co jsme se blížili do něho bydliště řekl, že půjdeme ještě na zmrzlinu apod.

Jenom že po mě nevystartuje. Snažila jsem se mu to i napsat, vysvětlit, před časem. Místo toho mi poslal odpověď, že ho to taky štve, ale neví co dělat a následně srdíčka, pusinky v podobě smajlíků.

Ach jo…

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
2.8.20 15:11

@Freeandwild Bude mi 33 let, bezdětná, svobodná. :mrgreen: On o 20 let starší. Známe se léta, ale zakoukali jsme se do sebe až po čase, co jsme se vídávali více.

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
2.8.20 15:12

@Markéta80 Řešení? Něco neřekl a ani jsme se o tom nějak důrazně nebavili.

A mě to už přestává bavit. Jsem na vrcholu, s ním se cítím šťastná, mám pocit, že jsem konečně poznala toho pravého a… Je problém.

 • Nahlásit
 • Citovat
5245
2.8.20 15:24
@Anonymní píše:
@Freeandwild Bude mi 33 let, bezdětná, svobodná. :mrgreen: On o 20 let starší. Známe se léta, ale zakoukali jsme se do sebe až po čase, co jsme se vídávali více.

Tak 20let je relativne velky rozdil, i kdyz pokud by vam to fungovalo, tak budiz. Ale ze ma problem s erekci se zase nijak zvlast nedivim. Bydlel nekdy vubec jinde nez u rodicu? Ono mit stare rodice za zady + moznost nachytani v nejlepsim kdykoli od vlastniho bratra, nevim kolik muzu by s tim problem nemelo.

Podle me je problem ve tvem vyberu chlapa a to, ze ti hezky „voni“ v tom nehraje zadnou roli.

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
Anonymní
2.8.20 15:25

Vykrádají se mi do hlavy myšlenky, že ho nepřitahuju, že mě zkrátka nechce.
Když jsme si spolu začali, tak byl na mě moc hrr :roll:, přišlo mi, že je nadržený jak stepní koza. Neustále dotyky: první schůzku i nenapadny (asi tak jako když vás přejede metro)mého boku.

Postupem času to začalo z jeho strany jít do háje, menší počet styku. I dokonce odmítnutí mě, když jsem já chtěla. :pocitac: :,( Celkově už asi nepíšeme zprávy, že máme na toho druhého chuť, že si to děláme a myslíme na sebe…

 • Nahlásit
 • Citovat
Anonymní
2.8.20 15:25

@Chytrak Ano, bydlel.

Tak že podle tebe ho neberu jako žena?

 • Nahlásit
 • Citovat
Ou
13687
2.8.20 15:30

Jako pokud není schopný řešit tvoje potřeby v tomhle, i když ty najdeš cestu jak je pojmenovat a vysvětlit mu, co ted potřebuješ tak, aby to slyšel, tak dlouze zvaž, jak asi tak bude ochotný řešit tvoje potřeby v čemkoliv dalším, kde to bude náročené - třeba s čerstvým miminem…

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit
51083
2.8.20 15:32
@Anonymní píše:
@Markéta80 Řešení? Něco neřekl a ani jsme se o tom nějak důrazně nebavili.A mě to už přestává bavit. Jsem na vrcholu, s ním se cítím šťastná, mám pocit, že jsem konečně poznala toho pravého a… Je problém.

No tak když si vybereš starého chlapa tak po něm nečekej zázraky. zlepšení fakt nečekej. Jo kdyby mu bylo jako Tobě tak nehledá výmluvy proč to nejde :jazyk:

 • Nahlásit
 • Citovat
 • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama