Nesprávní rodiče

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 04.01.18 20:47
Nesprávní rodiče

Dobrý večer
Mam problémové rodice
Samozřejmě se hadaji to dělají všichni ale nejhorší je že jsem byla svědkem jejich hádek, často dost drsnějších již jako malá holka nikdy to neskrývali a hádali se přede mnou klidně a dělají to i doteď.
(Často se hádají hodně po alkoholu a a a to jsou schopni nadávat i mně, hlavně otec) Je mi 14 let, máma dnes odešla z domu nic neřekla a ještě se nevrátila několikrát jsem jí volala, poslední hovor zamítla
Není to bohužel poprvé co takhle odešla, není to pro mne lehké, otec je cholerik, ovšem málokdy se dokáže chovat aspoň trochu normálně…Nevím kde je máma ani co dělá, upřímně na to už nemám nervy, cítím vůči nim vztek, přijde mi to naprosto nezodpovědný a nefér, nemůžu nic udělat, vždy to svede jeden na druhého
Ani jeden to v rodině neměl lehké, to vím sama… Bohužel to teď dělají oni mně a já se takhle rozhodně chovat vůči svým dětem nechci
Zítra mám dvě důležité zkoušky, ale nemám sílu se učit ani na jednu, přijde mi to nefér někdo má úžasné rodiče a neváží si jich, co bych za to dala bohužel. Poradte mi prosím co mám dělat, jsem zoufalá…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 20:52
@Anonymkaa3 píše:
Dobrý večer
Mam problémové rodice
Samozřejmě se hadaji to dělají všichni ale nejhorší je že jsem byla svědkem jejich hádek, často dost drsnějších již jako malá holka nikdy to neskrývali a hádali se přede mnou klidně a dělají to i doteď.
(Často se hádají hodně po alkoholu a a a to jsou schopni nadávat i mně, hlavně otec) Je mi 14 let, máma dnes odešla z domu nic neřekla a ještě se nevrátila několikrát jsem jí volala, poslední hovor zamítla
Není to bohužel poprvé co takhle odešla, není to pro mne lehké, otec je cholerik, ovšem málokdy se dokáže chovat aspoň trochu normálně…Nevím kde je máma ani co dělá, upřímně na to už nemám nervy, cítím vůči nim vztek, přijde mi to naprosto nezodpovědný a nefér, nemůžu nic udělat, vždy to svede jeden na druhého
Ani jeden to v rodině neměl lehké, to vím sama… Bohužel to teď dělají oni mně a já se takhle rozhodně chovat vůči svým dětem nechci
Zítra mám dvě důležité zkoušky, ale nemám sílu se učit ani na jednu, přijde mi to nefér někdo má úžasné rodiče a neváží si jich, co bych za to dala bohužel. Poradte mi prosím co mám dělat, jsem zoufalá…

Ani nevíš jak ti rozumím. :hug: Prožila jsem si podobné dětství, a bylo by to na dlouho. Prostě horor. Nemáš třeba babičku, nebo někoho, kam by ses mohla uchýlit?

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 04.01.18 20:56

Ahoj tohle jsem taky zažila bohužel :? Moc dobře vím jak ti je, nemohla by jsi jít třeba k jinému příbuznýmu babička děda nebo teta? Třeba by ti u nich bylo líp kdyby jsi se tomuhle nemusela vystavovat vim jak to je psychicky náročný kdyz vidíš svoje rodiče jak se hádají pamatuju si to moc dobře a věřím ze to není nic příjemného…

nestarejtese
Kecalka 389 příspěvků 04.01.18 20:56

Je mi to moc líto holčičko, buď silná :(

Paola21
Závislačka 3384 příspěvků 04.01.18 20:59

Neuděláš nic..jestli to takhle trvá už od tvého dětství, tak bych žádnou změnu nečekala. Hlavně se tím nenechej vydeptat a do školy se uč - děláš to hlavně pro sebe. A ještě pár let a můžeš bydlet jinde..

EmmaAnna
Závislačka 3398 příspěvků 04.01.18 21:17

@Anonymkaa3 Uč se, mysli na to, že budeš mít díky tomu mnohem lepší život, než máš teď. Děláš to pro sebe. Vypadneš na školu a rodiče ti pak už budou moct políbit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.18 21:21

Taky jsem mela detstvi plne dramat a podobnych situaci. Nerada na to vzpominam. Ale zase jsem se dobre vdala, ve smyslu ze doma mame pohodu a chovane se k sobe moc hezky. Deti vyrustaji rekla bych v harmonickem prostredi. Proto mam jedinou radu: studuj a mysli na to, ze se jednou osamostatnis a pak muzes prozit cely svuj zivot podle svych oredstav. Budes vedet, co nechces a nedopustis. Snaz se si chovani rodicu tolik nebrat. Oni takovj byki, jsou a budou a s Tebou to nijak nesouvisi, jen, ze Ti otravuji zivot.

Alena

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 04.01.18 21:23

Posilam mnoho sil - vim, ze to nemas jednoduche. Ja zila v rosine, kde se sice rodice nehadali (teda ne pred nami, nevim kdyz jsme spali) ale bylo u nas citit takove to dusno.
Zarekla jsem se, ze tohle stejne neudelam. No bohuzel jsem vybrala spatneho partnera a hadky u nas byli tak 3× do tydne, kdy on take nesek daleko k osklivym slovum a to uz jsme spolu meli 2 deti a tak jsem se jednoho hezkeho dne s detmi sbalila a odesla - doufam, ze mi odchad nikdy nebudou vycitat - nechtela jaem aby zazivali to co Ty.
A co babicka? Teta? Nebo nekdo z rodiny?

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 04.01.18 21:27

Dekuju za vasi podporou moc
Pomohlo mi to je mi o neco lepe a hlavne nejde sama jak vidím…
Jedna babicka nemá zájem, sa

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 04.01.18 21:28

*jedna babicka nema zájem, nestara se
A tety ty jsou mi „cizí“ vidime se párkrát do roka

lucykrej
Povídálka 23 příspěvků 04.01.18 21:30

@Anonymkaa3 a co druhá babička nebo třeba teta u ni by jsi byt nemohla? Aby jsi měla alspon klid vim jaký to je složitý…

alli_li
Závislačka 3291 příspěvků 8 inzerátů 04.01.18 21:32

@Anonymkaa3 Vis mas pak taky moznost dobde se ucit a jit na stredni skolu na intr a domu budes jezdit jen na vikendy. Takhle to mel muj pritel…

Anonymkaa3
Povídálka 32 příspěvků 04.01.18 21:34

Bohuzel to by neslo…
Rodice by to nesnesli a resili by to a vím že by kvůli tomu byla situace ještě mnohem horší
Navic mam psa, je na mne hodne fixovany tak ten mi taky trošku pomáhá (vim ze to zní blbě) ale vzít bych ho k druhé babicce (bydlí daleko) vzít nemohla a beze me by to asi nedal
Jeste jednou děkuju za podporu

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2211 příspěvků 04.01.18 21:56

Moc moznosti nemas. Snad jen vydrzet. Bude lip, neboj :hug: Ne hned, ale jednou ano. Coz asi neni moc utecha, ale ono vazne moc jinych moznosti neni :nevim: :kytka:

Kyxie
Kecalka 191 příspěvků 05.01.18 06:49
@Anonymní píše:
Taky jsem mela detstvi plne dramat a podobnych situaci. Nerada na to vzpominam. Ale zase jsem se dobre vdala, ve smyslu ze doma mame pohodu a chovane se k sobe moc hezky. Deti vyrustaji rekla bych v harmonickem prostredi. Proto mam jedinou radu: studuj a mysli na to, ze se jednou osamostatnis a pak muzes prozit cely svuj zivot podle svych oredstav. Budes vedet, co nechces a nedopustis. Snaz se si chovani rodicu tolik nebrat. Oni takovj byki, jsou a budou a s Tebou to nijak nesouvisi, jen, ze Ti otravuji zivot.Alena

To je krásně napsané :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jouda“ Youd chtěl zabít ženu a dítě: V letadle, kterým vletěl do domu, uhořel sám!

Některé věci vám prostě hlava nebere. Člověk ještě pochopí, že se někdo po... číst dále >

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama