Reklama

Zemřela babička - vyzvednutí balíku na poště

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:13
Zemřela babička - vyzvednutí balíku na poště

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem diskuzi založila asi do špatné kategorie, ale potřebuju radu. A omlouvám se za anonym. O Silvestru mi zemřela nečekaně babička. Rodiče byli dnes poprvé v jejím bytě, ale policie jim nedovolila si nic vzít. Kromě občanky, tu si vzít mohli. Mamka si všimla, že babičce do schránky přišla výzva k vyzvednutí balíků na poště. A moje otázka zní, může jít máma na poštu s její občankou a budou jí balíky vydány? Nebo jak je můžeme vyzvednout, když babička zemřela? Moc vám všem děkuju za rady, protože jsme z toho stále v šoku a nevíme, jak se tohle řeší.. :nevim:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62928 příspěvků 3 inzeráty 02.01.18 23:15

@Anonymousl Ne, balíky ji na poště nikdo nevydá, pokud nemá ten průkaz vydávaný poštou… Předpokládám, že do bytu asi přístup nemáte, takže balíky nijak nevyřešíte a ony se vrátí odesílateli.

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 02.01.18 23:15

Řekla bych, že to nepůjde. Balíky se pošlou zpátky.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 02.01.18 23:16

To asi bude záležet na konkrétní úřednici, ale pokud bude mít mamka přímo tu výzvu, tak by to asi vyzvednout mohla. Je to něco, co potřebujete?

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:17
@lalaláček píše:
To asi bude záležet na konkrétní úřednici, ale pokud bude mít mamka přímo tu výzvu, tak by to asi vyzvednout mohla. Je to něco, co potřebujete?

my právě vůbec nevíme, co to je.. je to něco, co si objednala babička.. policie nám nechtěla dát ty výzvy… řekli, že si nemůžeme vzít ani je.. :nevim:

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 02.01.18 23:18
@lalaláček píše:

Pokud se nejmenuje stejně, tak asi nemohla. Nebo myslíš, že je dávají každému, co má ten papír?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62928 příspěvků 3 inzeráty 02.01.18 23:18

@Anonymousl No tak se to prostě vrátí zpět…

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:19
@pikola píše:
Pokud se nejmenuje stejně, tak asi nemohla. Nebo myslíš, že je dávají každému, co má ten papír?

příjmení má stejné..

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:19
@j.a.n.i1 píše:
@Anonymousl No tak se to prostě vrátí zpět…

jenže my je chceme vyzvednout.. babičku jsme dlouhá léta neviděli a pro mamku to má osobní význam..

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:20
@j.a.n.i1 píše:
@Anonymousl Ne, balíky ji na poště nikdo nevydá, pokud nemá ten průkaz vydávaný poštou… Předpokládám, že do bytu asi přístup nemáte, takže balíky nijak nevyřešíte a ony se vrátí odesílateli.

to nemáme.. teď je zase zapečetěný..

zudina
Ukecaná baba ;) 2120 příspěvků 02.01.18 23:23

Pokud mate obcanku babicky tak zadnou vyzvu nepotrebujete, dojdi na postu, predloz obcanku a rekni ze tu mas balik

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 02.01.18 23:24
@Anonymousl píše:
jenže my je chceme vyzvednout.. babičku jsme dlouhá léta neviděli a pro mamku to má osobní význam..

Vy nevíte co tam je, babičku jste leta neviděli a chcete je vyzvednout? :think: no já bych řekla, že do vyřešení dědictví máte prostě smůlu.

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:25
@zudina píše:
Pokud mate obcanku babicky tak zadnou vyzvu nepotrebujete, dojdi na postu, predloz obcanku a rekni ze tu mas balik

dobře, děkuju moc

pikola
Neúnavná pisatelka 19070 příspěvků 02.01.18 23:25
@zudina píše:
Pokud mate obcanku babicky tak zadnou vyzvu nepotrebujete, dojdi na postu, predloz obcanku a rekni ze tu mas balik

A na op fotka babičky. Fakt nenápadný.

Anonymousl
Stálice 94 příspěvků 02.01.18 23:28
@pikola píše:
Vy nevíte co tam je, babičku jste leta neviděli a chcete je vyzvednout? :think: no já bych řekla, že do vyřešení dědictví máte prostě smůlu.

nevíme no.. a co jako?? babička umřela, to je snad horší, než to, proč jsme se léta nestýkaly - rodinné důvody.. a nám fakt o rodinné dědictví jako jiným lidem nejde.. pro mamku to má osobní význam!! a já tě tady nenapadám, ani nic jiného, ale tohle bys fakt pochopit mohla!!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >