U rodičů, jak si dělíte domácí povinnosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

terka_85
Kecalka 363 příspěvků 01.01.18 14:04
U rodičů

Holky zajímá mě jedna věc. Když přijedete k rodičům třeba na týden (pokud jezdíte), jak to probíhá? Myslím tím, jestli se třeba střídáte s vařením, uklízením, apod.? Díky :-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 01.01.18 14:10

Jsme tam na návštěvě, i hrnek ze stolu mi partnerovi rodiče uklízí. Nenechají mě ani nabrat si snídani :lol: Myju po sobě akorát záchod, kuchyně je království tchýně, i po vánoční večeři prvně vše uklidila a až pak se rozdávaly dárky. Takže nedělám nic, jen si rozestelu, popřípadě převlecu peřiny, a při odjezdu zase pokoj uklidím a vysajeme.

U našich nebyvame tak dlouho. Ze dva dny a tam jsem prostě doma, pokud mamka nedělá velke jídlo pro všechny, naberu něco v ledničce sobě i chlapovi (třeba na snídani). Myčku ji klidně vyklidim a nandam.

BaaraD
Stálice 74 příspěvků 01.01.18 14:16

Jezdime na 4-10 dni k mojim rodicum. Mame 6m chlapecka. Dedecek vari (byvaly kuchar) a babicka je neustale s malym. Ja s manzelem odpocivame. Mimco je hodne narocne, takze my dva si radi odpocineme. Jen obcas pomohu s nadobim, drobnym uklidem. Vypada, ze vsem to vyhovuje :palec:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 14:19

Nenechají nás vařit ani uklízet, ale nákup vezeme a ještě se snažím nějak kompenzovat to, že tam spotřebujeme tolik vody atd

Alkata
Kecalka 469 příspěvků 01.01.18 14:20

Uklizim a vse vubec. Rodiče jsou bordelari a nechat to na nich prilepila bych se k podlaze :roll:

Uživatel je onlineŠarlota4
Echt Kelišová 9502 příspěvků 01.01.18 14:26

Mamka hulaka at nic nedelam, ale nadobi umyju, sklidim po obede atd. Nechava nas odpocivat :) proste mama hotel. Vzdy vezem darek, jidlo apod. Zpatky jedem s narvanym autem zradla, ptz v Praze prece jidlo asi neprodavaj :lol:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16027 příspěvků 01.01.18 14:26
@Anonymní píše:
Holky zajímá mě jedna věc. Když přijedete k rodičům třeba na týden (pokud jezdíte), jak to probíhá? Myslím tím, jestli se třeba střídáte s vařením, uklízením, apod.? Díky :-)

Proč se ptáš anonymně, když jsi o sobě nenapsala ani čárku? Nebo to teprve přijde?

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 14:39

Taky mama hotel, ale snažím se přiložit ruku k dílu. Ale moc mne nenechá :-)

Satisfaction
Kecalka 279 příspěvků 01.01.18 14:42
@Any11 píše:
Taky mama hotel, ale snažím se přiložit ruku k dílu. Ale moc mne nenechá :-)

A ty bys ji u sebe nechala? Já ne :D tady má samoobsluhu jen brácha, přijde sní co je na tácu se sladkým pečivem a pak hledá v lednici. Všechny ostatní obskakuji, než přijdou je naklizeno a peřiny jim snad i navonim :lol:

-Evka-
Závislačka 3583 příspěvků 01.01.18 14:48

…když jsem jezdila k mému otci, tak jsem pomáhala dle potřeby - někdy ano, někdy ne. Jen tedy nádobí jsem umývala zřídka, jelikož na mytí potřebuji rukavice, jinak se pak můžu „umazat“ kvůli suché kůži.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.01.18 14:51

Já na návštěvě pomoc nabídnu a buď je mi dán úkol nebo je mi řečeno, že pomoci netřeba. Babička třeba přijme pomoc jen opravdu v krajní nouzi.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.18 14:54

U nasich nedelam vubec nic vetsinou. Pac by to po mne stejne mati predelala. Jezdim tam na 3 dny max, po vic uz houstne atmosfera. Vetsinou sedim zpusobne na gauci a cekam, za pojedeme zase domu.
 S.

Kelsey
Hvězda diskuse 43817 příspěvků 01.01.18 15:00

Nasi maji vicegeneracni barak, takze oni maji sve patro niz a my svuj byt 4+1, podkrovi neni dodelane zatim. Mamka je nemocna (po 4 mrtvicich). Nas je moc. Takze varim vetsinou ja, kdyz tam prijedeme v nasem patre a ted jsme se tam sesli my a segrina rodina. Tzn. 5+4+ nasi a deda prijel na prazdniny. Babi jeden den prijela, segry tchan, mamcina segra.
Jako prece mamku nenechame, aby kolem nas litala. Nekdy spolupracujeme, ze ja se segrou varim a nasi chlapi vyfasuji decka a myji nadobi, vysaji. V patek probihala spoluprace, ze segra dala pect husokacenu a husu (jednu do kuchyne k nasim a jednu v nasi kuchyni) a my sankovali s deckama, pak ona jela nakoupit a pro svuj dort a babi a ja sla varit zeli a chystat deckam polevku.
My uz jeli v sobotu domu. Oni jedou dneska. A vetsinou obedvame hore u nas, ze mame dva stoly, vic mista na spolecny obed. Nebo venku na terase.
Takhle vsichni se u nasich sejdeme znovu az o Velikonocich.

Janli
Závislačka 4971 příspěvků 01.01.18 15:34

K manželovým rodičům nejezdíme, u našich mě obskakují. Ovšem udělám, co vidím. Nacpu myčku, zametu, pomáhám na zahradě. Jsou už starší takže se snažím dělat těžší práci. Většinou se neptám a rovnou udělám, co je potřeba.

Coconutt
Povídálka 49 příspěvků 01.01.18 15:43
@Kobliha51 píše:
Proč se ptáš anonymně, když jsi o sobě nenapsala ani čárku? Nebo to teprve přijde?

nechapu proc se porad tohle musi resit, byla bys rada, kdyby se anonymni odtajnila a mela treba prezdivku tlustoprdka123? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Prapodivná reklama Prachařové: Fotí dítě se spalovačem tuku!

Modelka Agáta Prachařová (33) stále brání svou dceru před zájmem veřejnosti a... číst dále >

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Reklama