Moje máma chce ve 47letech další dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 10:57
Moje máma chce ve 47letech další dítě

Ahoj holky, řeším teď takový problém s mou mámou. Za jiných okolností by mi to bylo jedno, ale teď se to týká mě, i sourozenců. Má matka se zbláznila. Našla si před měsícem novou známost, zase se zamilovala a oba teď blazní, že chtějí svatbu a miminko. Nevím, co je to za chlapa, neviděla jsem ho. Máma mi ale říkala, že je hodný, nepije, jako její předčasný chlapi, chodí do práce…Mám ještě další 4 sourozence, stejného tátu nemáme. Problém je, že máma je celý život finančně negramotní, naši otcové jsou tragédi, s kterými se nevídáme. Každý vlastně byl alkoholik a flákač. S mámou dlouho nevydrželi, tak převážně nás vychovávala sama, nebo byli u nás strejdové. Vlastně se o nás staraly babičky. Jak finančně, tak učení do školy, placení pomůcek do školy, oblečení…Když jsme vyrostly, tak jsme se staraly jako děti tak nějak o sebe. Já byla nejstarší, tak jsem měla vše na starost. Dělala dětem svačinu, vyzvedávala, po škole s nimi dělala úkoly. Nejmladší dítě(10let) vyrůstá ja jak dříví v lese. Mámě už i hrozilo, že jí ségru odeberou. Před rokem si chodila do půlnoci venku a chytli jí policajti. Musela to nějak obhajovat před sociálkou, je toho víc, ale to nechci rozebírat. Zkrátka je mi nejmladší líto a občas si jí bereme na víkend k sobě, dám jí třeba nějakou kačku, bereme jí na výlet. Máma měla vždy na prvním místě chlapa, takže když jí otec dítěte opustil, našla zas nového a svět se zas točil kolem jeho. Já se ale bojím, že fakt otěhotní a že je pořád plodná až, až a když jí to s chlapem nevyjde, zas to dítě bude chudák. Máma je jako babička na ho.no,o vnoučata se nezajímá a zavolá, když musí smáznout exekuci…Vím, že mě třeba někdo z vás odsoudí, ale já se prostě bojím, že jí zas ten chlap opustí a dítě pak bude vychovávat ta nejmladší a mě ho bude líto, takže zas budu mít na starost další dítě. Vůbec nevím, jak jí tenhle debilní nápad vymluvit, řekla mi na to, že je to její život a že je konečně šťastná…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21682 příspěvků 03.01.18 10:59

Já myslím, že ve 47 už to spíš nepůjde…

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 03.01.18 11:01

Bohužel matka má pravdu, je to její život a její rozhodnutí.
Nemůžeš dělat nic. Jen být s ní/nebo ne.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.18 11:01
@Bábrdl píše:
Já myslím, že ve 47 už to spíš nepůjde…

No kéžby, jenže před necelým rokem byla na potratu s dvojčaty :roll: :? Tak se bojím

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 03.01.18 11:07

Tak to je mi líto, co jsi musela prožít a je mi líto 10leté sestry.No co na to říct asi to bude mladší chlap. Třeba je zrovna dobrý chlap a staral by se i o sestru. Obávám se, že svatbu a dítě jim asi nerozmluvíš.

blumen
Hvězda diskuse 42584 příspěvků 03.01.18 11:08

Nezbyva nez doufat, ze to nevyjde :(

jankajj
Závislačka 2802 příspěvků 03.01.18 11:09

Leda by matka byla adept na zbavení způsobilosti k právním úkonům. Pak by se něco dělat dalo.

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 03.01.18 11:09
@Anonymní píše:
No kéžby, jenže před necelým rokem byla na potratu s dvojčaty :roll: :? Tak se bojím

tak to bude v tom hned, jestli už není

Uživatel je onlineelle21
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 03.01.18 11:14

To je mi tě líto, taková matka je vlastně k ničemu. Neuděláš asi nic, blb blbem zůstane.

sladke-mameni
Ukecaná baba ;) 1757 příspěvků 03.01.18 11:15

Tak tvoje matka to fakt nemá v hlavě v pořádku. Ale bohužel asi můžeš jen doufat že to nevyjde :(

Ketris
Echt Kelišová 9551 příspěvků 03.01.18 11:16

Zavrela bych ji nekde do blazince a nejmladsi odebrala - co z toho zivota chudina ma? Stale jini chlapi, aby jeste nejak neposkodili aji ji.. :zed:

Aries6
Generální žvanilka 21972 příspěvků 5 inzerátů 03.01.18 11:17
@blumen píše:
Nezbyva nez doufat, ze to nevyjde :(

Asi tak. Nic víc nenaděláš. Můžeš doufat, že je neplodný aspoň on. Jen je asi jasný, že když takhle s někým přemýšlí po měsíční známosti, tak to bude asi zase podezřelé individuum.
Je někdo, na koho dá? Kdo by jí rozumě domluvil? Nebo si najít jeho a domluvit jemu.

Marcam
Kelišová 5077 příspěvků 03.01.18 11:18

@Aries6 dobrý nápad, zkusit domluvit ještě jemu

marcellia
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 03.01.18 11:20

No a co se poradit na socialce? Jestli uz ji skoro hrozilo odebrani, mohli by si na ni doslapnout. I kdyz to zni blbe, ale jde o tvou sestru, tak se to zas da pochopit.
Chapu te, ja me by ji bylo take lito a i treba pak toho mrnouse.
A co na to prarodice? Vedi plany tve matky?

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16915 příspěvků 03.01.18 11:20

Je smutné, když dítě musí dělat rodiče svým rodičům. :zed: :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Ojojoj! Mikolas Josef odmítl milionový job: Nebude ho to mrzet?

Byl prvním zástupcem Česka, který si na Eurovizi nevylámal zuby a nepůsobil... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >