Nestlé Beba / Nestlé Bifidus

570
13.6.08 22:29

Nestlé Beba / Nestlé Bifidus

Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s novým mlíkem od Nestlé - aspoň myslím, že je to novinka, nikdy jsem to neviděla prodávat - jmenuje se Nestlé Bifidus Junior, je pro děti od 1 roku. My jsme doteď měli Bebu HA, už chci kupovat jen „obyčejnou“ Bebu, jenže jsem objevila tuhle a moc netuším, v čem je rozdíl…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13.6.08 23:12

Ahoj, novinka to rozhodně není, Bebu jsem nikdy nekupovala, kojila jsem do roka a půl. Junior obsahuje bakterie usnadňující trávení - bifidus. Dítěti jsem to nedávala, mám zkušenost trochu jinou, ale myslím, že je to dobré mléko. Já jsem se dozvěděla o studii, která ukázala, že denní pití tohoto mléka v posledním trimestru těhotenství výrazně sníží výskyt dětských kolik a bolení bříška z nadývání u narozeného miminka. A můžu jen potvrdit, naše holčička neměla v tomto ohledu žádné problémy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
13.6.08 23:32

Aha, tak možná změnili obal, z krabice na plechovku… díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
13.6.08 23:50

Martino,

Nestlé dělá Bebu junior 3 od 10. měsíce (balení krabice 800gr cca 279,– Kč ale ceny jsou různé) pak to samé mlíko ale s banánovou příchutí a pak nestlé bifidus junior od 12 ti měsíců (balení 450 gr v plechovce za cca 179,–) bifid. bakterie obsahují všechna jejich mlíka, takže i tato…rozdíly jsem jinak moc nehledala, bude to asi jako u všech pokračovacích mlík u kterých se předpokl. že budou součástí smíšené stravy. Kupuju většinou krabicovou 3, na dávku je trochu levnější a u nás je velká spotřeba.
Junior z plechovky máme občas na prostřídání, zpočátku malému nechutnal, na chuti je znát že je trochu „slabší“.

• Citovat
  • Upravit
452
14.6.08 09:43

Ahoj.
Na běžné pití kupuju Bebu 3, je to levnější. Na cesty, a hlavně v létě kupuji občas i plechovku Nestle Bifi atd., nemůžu si vzpomenout na přesný název. Je fajn, že se dá rozpustit ve studené vodě, a není určený jen miminkům. V podstatě je pro všechny bez rozdílu věku. Je trošku jiné konzistence.
Víc mi připomíná od Nestlé Junior Milk Bifidus, které se prodává v Rakousku v plechovkách o 900g. Pokud budete mít cestu, tak ho doporučuji, (prodává se v Dm drogeriích), jak chutná to asi neporadím, mi to malý pije bez problému a cena je mnohem výhodnější než u malé plechovky prodávané od Nestlé u nás. Někdy bych řekla, že je levnější než Beba 3. Kupovali jsme ji občas za 7-8 euro.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
14.6.08 10:41

NOa to je podle mě ono - taková barevná plechovka - mají ji jak menší asi těch 450 g tak veeeeelikou :-) 900 gramů. Jen to není pro všechny děti ale až od 1 roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1083
14.6.08 11:35

Náš mrňous je ochotný pít pouze Nestlé Bifidus Junior, když jsem ho zkoušela naučit na Sunar, odmítal ho, Junior mu chutná a nemáme s ním žádný problém, takže já můžu doporučit, cena kolem 180,–kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
14.6.08 19:47

Trochu se přestávám orientovat o co vlastně jde,jestli o rozdíl mezi mlíkem HA a normálním, nebo Beba 3 Junior a Junior Bifidus, nebo Junior Bifidus malé a velké balení :wink: takže jsem hledala na stránkách Nestlé, předpokládám že je tam aktuální nabídka v Čechách, sortimentu v lékárnách a drogeriích to odpovídá

http://www.kojeneckavyziva.cz/content.aspx?…

pokud dělají Junior Bifidus od 1 roku i ve větším balení 900gr, tak je to prostě to samé mlíko za určitě výhodnější cenu, u nás v DM kam chodím často jsem ho zatím neviděla. Jak píše Petrička v Rakousku ho mají, tak třeba dorazí i k nám. Jiní výrobci např. Hero nebo Nutricia už u nás velké plechovky v prodeji mají.

• Citovat
  • Upravit
Anonymni
14.6.08 19:52

no novinka to urcite neni, dcera je narozena v roce 2003 a od roka ji celkem ochotne a rada do dvou let pila. Pak mela krabicove „cerstve“ mleko, pac ho pijem i my, tak ho musela mit taky…Hanka

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama