Poradna dětského psychologa
PhDr. Václav Mertin
@laducha píše:
Já se přidám s dotazem…dcera chce jít za koně![]()
Náš koník ![]()
Ahoj, tak nakonec šel malej za Hroznové víno, vyhrál 3.místo, děkuji za rady a tipy
Syn byl před týdnem za mumii
taky tip z epipi
Jo a mmchdm není nemocný, je namalovaný ![]()
Holky poraďte, kde seženu čepici pro kominíčka? Sháním všude možně, ale pro dítko 104-110 nikde nic nenacházím ![]()
Ještě poraďte, jak upravit černé triko s dlouhým rukávem, aby vypadalo,,kominicky" ![]()
Čepici bych ušila ze starého prostěradla a na ramena udělala ten bílý „límec“ ![]()