Neumím uvařit dobrou polévku :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.14 08:58
Neumím uvařit dobrou polévku :-(

Dobrý den, píšu jako anonym, protože se opravdu stydím :oops: Prostě neumím uvařit dobrou chutnou polévku.. Většinou začínám mraženou zeleninou( s čerstvou bych nestíhala), kterou osmahu na másle, osolím, okmínuju, pak zaleju vodou a uvařím s brambory či nudlemi. Chuť = hrůza :nevim: Když tam přidám masox nebo zeleninový bujón, nemůžu to ani cítit, nechutná to doma nikomu. Včera jsem místo masoxu zkusila vegetu, ale dopadla jsem stejně. Chybí mi tam nějaké důležité koření? Možná je to hloupý dotaz, ale proč se neporadit. Jak vaříte úplně obyčejné polévky? Nemyslím ty husté typu zelňačky, houbovky, atd…spíš zeleninové masové i nemasové. Děkuju :hug:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24211 příspěvků 07.11.14 08:59

Místo vodou zalít pořádným vývarem… :nevim:

Mamasaurus
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 07.11.14 09:00

To bude jednoznačně problém v té vodě :-), chce to pořádný vývar z masa a kostí :-)

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 07.11.14 09:02

Mi třeba málokdy chutná z mražené zeleniny(musí jí tam být max minimum)takže v létě si zavařuju směsi zeleniny, když nechci dávat ani tu zeleninu strouhám rychleji se uvaří
Zkus přidat na chut cibuli(klidně celou pak ji vytáhni) a pak klasiku: bobkový list, pepř, nové koření

Pratt
Kecalka 498 příspěvků 07.11.14 09:02

Bud pouzivat poctivy vyvar a ne vodu, nebo pridat smetanu.

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 07.11.14 09:02

Dej tam vývar a česnek, ten dá polévkám šmrnc ;)

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 07.11.14 09:03

Jo apokud nechceš dávat vývar a mít čistý zeleninový tak je třeba dlouho vařit…a já dávám i trochu česneku :mrgreen:

Aspera
Generální žvanilka 21742 příspěvků 07.11.14 09:04

Tak já vařím tak, že dám skelet z kuřete nebo třeba kost z kotlety vařit do hrnce s vodou. K tomu přidám kuličky pepře a celou cibuli. Až odpadá maso od kostí, nechám vychladnout a oberu.
Pak osolím, přidám zeleninu na kousky, klidně mraženou, až je uvařená, zavařím nudle, případně dosolím, dám petrželku a je hotovo.

evill
Závislačka 3775 příspěvků 07.11.14 09:04

Uplne jinak. Vyvarim maso, zeleninu. Maso oberu nakrajim, zeleninu tez. Neni divu, ze mrazena zeleniba zalita horkou vodou nema chut, to zadne koreni nespravi. Vyvary zamrazuju.

andelka83
Generální žvanilka 20579 příspěvků 07.11.14 09:04

Obvykle s bujonem (Wurzl nebo Alnatura) nebo se Solčankou. Vývar mám v mrazáku taky do zásoby, ale polévky vařím dost často jen takhle. A zeleninu většinou dávám čerstvou. Napřed cibulku na másle, pak mrkvičku, petržel, celer, a pak co mám..brokolici, květák, kedlubnu apod. Zavářku střídám..brambory, nudle, kuskus, vločky, nočky, a něco zeleného, petrželku, libeček..
Jsme zvyklí na ne úplně silnou chuť, protože odmalinka vařím dětem. Když pak uvaří silný vývar s knedlíčky tchýně, je to dobré, ale na mě už dost kořeněné a silné. Často dělám i krémové polévky..dýňovou, cuketovomrkvovou, pórkovou, a to dělám stejně, jen zeleninu na větší kusy a pak rozmixovat a přidat trochu smetany.

Eemii
Neúnavná pisatelka 17272 příspěvků 07.11.14 09:05

Nepouzivat mrazenou zeleninu. Dobra polevka a mrazena zelenina proste nejde dohromady.

narrate
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 07.11.14 09:06

Já dělám polévku takto: Kosti (kuřecí nebo hovězí) zaliji vodou a dám na plotnu…přidám k tomu jednu cibuli vcelku (aby se pak dala vyndat) a 2-3 stroužky česneku také vcelku, dále nakrájenou kořenovou zeleninu (mrkev, celer, petržel) a osolím. Vařím minimálně 2 hodiny. Nakonec vyndám kosti, cibuli a česnek, oberu maso a vrátím zpět do polévky. A aby to mělo tu správnou chuť přidám libeček-je jedno jestli čerstvý nebo sušený.

Black Cat
Kelišová 6530 příspěvků 07.11.14 09:07

No a tak zkus projednou tu cerstvou zeleninu. Prodavaji se i misky, kde mas pripravene vsechno, co tak na ten jeden hrnec budes asi potrebovat. Ocisteno cca za tri minuty. Nejak nevidim usporu casu v tom, kupovat kvuli cisteni zeleniny mrazenou… :nevim:
Zkus napr. polevku ze strouhane zeleniny. Orestujes na oleji nejdriv cibulku, po chvili nastrouhanou korenovou zeleninu /to uz chvili trva to nastrouhat ;) / posolim to a micham, aby to pustilo jakoby stavu… pak rychle zaleju horkou vodou z konvice, pridam kmin, nekdy trosku vegety natur a varim.
Do tohodle zakladu muzes pridat bud male testoviny, nebo cervenou cocku /ta je hotova za par minut/ nebo na male kosticky nakrajene brambory… nebo treba nocky z krupice a zloutku. Proste podle toho, co mas doma…

Almatka
Kelišová 6875 příspěvků 07.11.14 09:07

Za mě je moc dobrý koření od Grešíka Bylinky do polévky http://www.gresik.cz/…-koreni.html. U nás to mají v bylinkářství.
Taky si kupuju v DMku zeleninové BIO vývary, nejsou o moc dražší a když nemám čas na pořádný vývar, tak dodají chuť.
Tady ma emiminu jsem zase dostala tip na tohle http://dumbylinek.cz/…aviny/koreni.
Další věc, co může pomoci je třeba hodit stroužek česneku (můžeš asi i rozlisovat), když se hodí na začátku vaření, není vývar ostrý, ale dostane nádech chuti:)

U masových vývarů, někdo by poradil tažené vývary z kostí, přes noc necháš jen malinko bublan na sporáku, mně to nechutná z kostí, ale z masa ano.

Možná taky druh mražené zeleniny, teď jsem dělala vývar s minestrone mraženou zeleninou (jinou už jsem neměla) a kuřecí skelety do toho a bylo to překvapivě moc dobré, ale teda zelenina na vývar se vaří do rozvaření a pak je spíš k vyhození a je to na to, dát tam zeleninu znova - já mám teda tu rozvařenou ráda, takže přecedím, nechám si ji na pak :-D a dám na 10min jen čerstvou mrkev, jarní cibulku a petržel třeba nebo když mám hrášek atd…

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 07.11.14 09:07

Holky uz napsaly - vyvar je to kouzlo. Pokud varim kureci, davam tam korenovou zeleninu vcelku hned po sebrani peny. Nejak me nenapadlo, ze bych to nestihala :think: Hovezi vyvar varim velmi pomalu min. 3 hodiny, na posledni hodinu tam pridavam opet zeleninu vcelku. Pokud delam hovezi v papinaku, tak ho neoteviram pro pridani zeleniny, ale delam „zasmazku“: osmahnu cibuli, mrkev, petrzel, prip. jeste celer nebo porek a pak pridam vyvar.
Vyvar varim vetsinou vecer predem, takze stiham vcelku dobre.
Jo, a nas trilety syn vcera vysvetloval tatinkovi, co je vyvar a jak se dela :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Budeme je kopat do achillovek! Vydra před zápasem s Anglií naštval české fanoušky

V pátek večer čeká českou fotbalovou reprezentaci nezapomenutelný zápas. V... číst dále >

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >