Neumím vybrat dárek pro dceru

688
28.11.19 21:57

Neumim vybrat darek pro dceru

Mam tri deti..batolatko, a 10leta dcera neni problem.Ale za ten svet nemuzu nic najit pro 14letou. Napsala si play dooh, kaktus, deku, knizku od Majka Spirita, povleceni.To dostane. Chtela bych ji dat neco wow, ale nevim co????.Kosmetiku si ridi sama, lici se minimalne a co potrebuje si koupi.
Koupila jsem.ji jeste kalendar Harry potter.Toho miluje. Ale uz ma vsechny knizky, pyzamo..
Jeji styl oblekani se vymyka klasice-proto mne napada, jestli ji nedat poukazku do obchoduy nejspis H&M.
Nevim, jestli to neni trapne, vlastni dceri dat poukazku????
Mate nejake napady? Dekuji. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20583
28.11.19 21:59

Od toho potra má i knížky mimo těch 7? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lalelale
28.11.19 22:00

Pokud do toho obchodu sama chodí, tak podle mě bude mít radost. Mně by třeba poukázka radost neudělala, protože by to pro mě znamenalo do toho obchodu jet :D ale tohle u ní snadno posoudíš. Jinak neudělal by jí radost třeba náramek? Já to jako dítě měla ráda.

• Citovat
  • Nahlásit
12739
28.11.19 22:02

Tak pubertacka by mohla ocenit, ze si muze sama vybrat, kdyz si vzpomenu na par veci, co jsem dostala v puberte ja a nechtela si je obliknout :mrgreen: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
28.11.19 22:02

@Kriss Tina asi je na mne pozde..ale. nerozumim :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
28.11.19 22:03

@Lalelale naramek si koupila sama. Pandoru..mozna bych ji mohla koupit koralek..dekuji za tip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
405
28.11.19 22:07

@katuska1984 co treba listky na koncert oblibeneho zpevaka? Nebo unikovku s kamaradama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
28.11.19 22:08

@beruska9 ona ma tak divny vkus..ze jsem to vzdala. Predevcirem si koupila toto..rekla jsem.ji, ze podle mne je to otras…ale. nechci ji branit v jeji individualite, pokud to neni vulgarni, nebo tak…je sikovna, dobre se uci, zodpovedna.

Takze si myslim, ze by za poukazku byla.rada..ale je fakt, ze je to neosobni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1357
28.11.19 22:08

V nakladatelství Albatros teď mají v rámci black friday třeba knihu o filmech Rowlingové za 150 Kč z původních 500. Jsou to 2 díly, velké encyklopedie o Harry Potterovi a Fantastických zvířatech.
Jmenuje se to „Kouzelnický svět J. K.Rowlingové: Filmová magie 1 a 2“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
688
28.11.19 22:09

@demian jdu mrknout! dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2265
28.11.19 22:18

Ja v tomto veku byla vdecna za poukazku na hadry nez aby mi mama koupila neco otresneho :) pak luxusni parfem, miluju puzzle, kazdy rok jsem dostavala nejaky sperk, asi nejvic k 18 zlaty medajlonek s fotkou :srdce: pak poukaz do knihkupectvi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4165
28.11.19 22:21

Po vánocích jsou slevy. Určitě poukaz nepřijde nazmar… Já bych ho brala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3271
28.11.19 22:25

Jo, poukazku. Pokud ma osobity styl, urcite vyuzije. A pokud to chces osobnejsi, muzes jit s ni a udelat si hezky den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4247
28.11.19 22:27

Tak mám stejně starou dceru a já už jí nemůžu koupit sama vůbec nic - oblečení, šperk, kosmetiku- nic. Děláme to tak, že zajedeme do nákupáku, já jí řeknu jaký má cenový limit, ona si nakoupí a já jí to zabalím.
Není to sice překvápko, ale pořád lepší než se dívat na ty kyselé ksichty, že jsem se zase netrefila. A ona to pak stejně nenosí - nepoužívá. Absolutně se jí nikdy netrefím do vkusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1313
28.11.19 22:27

Syn taky dostane poukázky, i když na lístky do kina. Přijde mi to lepší, než blbina, kterou odmitne využít

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat