Neustálé sny o ex

29899
28.11.19 10:13

Neustálý sny o ex

Potřebuju poradit, co s tím. Jestli s tím jde něco dělat :nevim: Pořád se mi zdá o ex, fakt každej den, jednou je v tom snu jakože někdo jinej, ale vypadá jak on, jindy jsme zase spolu a je hodnej, pak se se mnou rozchází a je na mě hnusnej..nebo se mi zdá o něčem co jsme zažili..je to na palici :nevim: V kontaktu nejsme vůbec, od kopaček je to 8 měsíců..s příchodem adventu a vánoc se to zhoršuje :roll: A to se na něj snažím nemyslet :roll: a vím, že to skončit mělo :nevim: to ho furt miluju? :zed: nebo protě to byla dlouhá doba a nejde to jen tak smazat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
28.11.19 10:26

A nesnazila ses treba preakocit nejakou porozchodovou fazi, typu truchleni nebo vztek a ono te to znovu dohnalo?

Nebo jine vysvetleni-vy jste byli spolu dost dlouho. Treba se ti zda o „normalnich vecech“, ale maji podobu jeho.

Treti - trochu ezo, jsi mimoradne citliva na nejaky vlneni. Mame se takhle zdalo furt o tatovi, pred Vanocemi vic, porad ji lakal tam k nim (on pred lety zemrel). Kdyz uz i dostala a vyhrabala se z tezkeho zapalu plic, tak teta rekla -takhle ne, on te nemuze takhle otravovat, rekni mu, at vas ted necha, ze je brzo a ty nechces a at jde pryc. Ona to myslela vazne a rekla mu to a tata dal pokoj.

A jinak si myslim, ze ho fuet hodne milujes.

• Citovat
  • Nahlásit
1931
28.11.19 10:28
@Lana25 píše:
Potřebuju poradit, co s tím. Jestli s tím jde něco dělat :nevim: Pořád se mi zdá o ex, fakt každej den, jednou je v tom snu jakože někdo jinej, ale vypadá jak on, jindy jsme zase spolu a je hodnej, pak se se mnou rozchází a je na mě hnusnej..nebo se mi zdá o něčem co jsme zažili..je to na palici :nevim: V kontaktu nejsme vůbec, od kopaček je to 8 měsíců..s příchodem adventu a vánoc se to zhoršuje :roll: A to se na něj snažím nemyslet :roll: a vím, že to skončit mělo :nevim: to ho furt miluju? :zed: nebo protě to byla dlouhá doba a nejde to jen tak smazat?

Spíš si myslím, že máš ve své blízkosti někoho, s kým teď prožíváš podobné pocity. Hádky, láska… Může to být klidně někdo z rodiny.. Nebo máš o nějakýho chlapa zájem a tobě se to spojuje s bývalým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29899
28.11.19 10:31
@PaníKadrnožková píše:
A nesnazila ses treba preakocit nejakou porozchodovou fazi, typu truchleni nebo vztek a ono te to znovu dohnalo?

Nebo jine vysvetleni-vy jste byli spolu dost dlouho. Treba se ti zda o „normalnich vecech“, ale maji podobu jeho.

Treti - trochu ezo, jsi mimoradne citliva na nejaky vlneni. Mame se takhle zdalo furt o tatovi, pred Vanocemi vic, porad ji lakal tam k nim (on pred lety zemrel). Kdyz uz i dostala a vyhrabala se z tezkeho zapalu plic, tak teta rekla -takhle ne, on te nemuze takhle otravovat, rekni mu, at vas ted necha, ze je brzo a ty nechces a at jde pryc. Ona to myslela vazne a rekla mu to a tata dal pokoj.

A jinak si myslim, ze ho fuet hodne milujes.

no… ja v tý době rozchodu měla dělat sama co se sebou a moje veškerý úsilí a energie byla zaměřená na to, neskončit v léčebně.. :roll: takže asi jo, nějak jsem to možná přeskočila, brečet jsem pořádě nemohla, nešlo to :roll: Možná je to fakt i vánocema, já nevím…a jestli ho miluju…dyť proboha není za co ho milovat :zed: Hrozný. Ono to ke konci stálo za prd, odcizili jsme, ale já mám v hlavě spíš to hezký, je to jak na houpačce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29899
28.11.19 10:33
@Tomkins píše:
Spíš si myslím, že máš ve své blízkosti někoho, s kým teď prožíváš podobné pocity. Hádky, láska… Může to být klidně někdo z rodiny.. Nebo máš o nějakýho chlapa zájem a tobě se to spojuje s bývalým.

Může to souviset s otcem :think:? A o nikoho zájem nemám, rande odmítám. Nejsem vůbec ve fázi, kdy bych s někým chtěla navazovat jakejkoliv vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21202
28.11.19 10:50
@Lana25 píše:
no… ja v tý době rozchodu měla dělat sama co se sebou a moje veškerý úsilí a energie byla zaměřená na to, neskončit v léčebně.. :roll: takže asi jo, nějak jsem to možná přeskočila, brečet jsem pořádě nemohla, nešlo to :roll: Možná je to fakt i vánocema, já nevím…a jestli ho miluju…dyť proboha není za co ho milovat :zed: Hrozný. Ono to ke konci stálo za prd, odcizili jsme, ale já mám v hlavě spíš to hezký, je to jak na houpačce.

Bohužel, to jsme my ženský, zbytečně dlouho se v tom plácáme a rypeme. I když racionálně víme, že ten dotyčný za to vůbec nestojí a nezaslouží si ani naší myšlenku. Chce to čas a třeba to probrat s někým, kdo to pochopí a vyslechne tě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
28.11.19 11:04

Já to tak mám i po 15 letech… Prostě mi mozek vytáhne věci, na které přes den jinak nemyslím, ale je to tam. :andel: Snažím se na ten sen vždycky co nejrychleji zapomenout a nekazit si den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2398
28.11.19 11:13
@HrozTaj píše:
Já to tak mám i po 15 letech… Prostě mi mozek vytáhne věci, na které přes den jinak nemyslím, ale je to tam. :andel: Snažím se na ten sen vždycky co nejrychleji zapomenout a nekazit si den.

Tak nejak. Tvoje podvedomi neco dotahuje, resi, dokoncuje. Mozna si to k nemu uzaviras, potrebujes si prozit ruzne varianty konce toho vztahu? Kazdopadne bych se tim netrapila, urcite to prejde; mozna Tvuj mozek dela neco jako “predvanocni uklid” :mrgreen: A proc ted? Protoze hlava je moudra, treba na to predtim nebyla vhodna doba, neustala bys to apod. Kdysi mi terapeutka rekla, ze kazda osoba v mem snu reprezentuje ne tu osobu, ale ve skutecnosti mne samotnou, ze si tu situaci clovek proziva jakoby z vice uhlu pohledu. Tak hlavne at je lip a at se to hezky vyresi :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3794
28.11.19 11:17

Já to mám i po víc jak 10 letech, stále se mi zdá o první lásce na střední :lol: :mrgreen: přitom jsem X let šťastně zadaná, máme děti.. Taky nechápu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4295
28.11.19 11:28

Ti poradím. Začni už konečně píchat s jiným a budeš mít klid a my taky. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17718
28.11.19 11:28

Mne se zda o mym ex taky casto. To uz spolu nejsme tak 15let, zpatky bych ho nechtela :mrgreen: Ja myslim, ze jsou to nejake pochody mozku ktere neovlivnime :nevim: Ja se vzeycky vzbudim a jsem moc rada, ze to byl jen sen :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29899
28.11.19 11:50

Děkuju všem, jsem ráda, že to tak mají i jiní..a tedy 15 let :roll: se mám na co těšit. Ale snad se dostanu časem do fáze, kdy mě to už nebude zraňovat.

@samá práce píše:
Ti poradím. Začni už konečně píchat s jiným a budeš mít klid a my taky. :wink:

Prosím tě jestli by sis nepotřeboval zapíchat spíš ty :mavam: To nečti, když ti to nedělá dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4099
28.11.19 11:51

A nemůže to být kvuli tomu, jak porad píšeš ty denícky? Tim porad vzpomínás na minulost nebo premyslis, jestli to bude někdo číst, líbit se + komentáře k tomu. Proste porad řešíš tuto minulost, co te szira. Mozna bych napsala konečný dil a uzavrela to. Mně se většinou zdají sny, kdyz na neco hodne myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16911
28.11.19 12:01

Ne, nemiluješ ho - ale nesrovnala ses s rozchodem.

Píšeš i o spoustě dalších témat - jsi někde v psychoterapii? Což je teda nejspolehlivější cesta, jak neskončit v léčebně - řešit to vlastní silou a ambulantě, dřív, než tě úzkost, deprese a sebenenávist sežerou a nedovolí ti běžné fungování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29899
28.11.19 12:02
@Mallorka píše:
A nemůže to být kvuli tomu, jak porad píšeš ty denícky? Tim porad vzpomínás na minulost nebo premyslis, jestli to bude někdo číst, líbit se + komentáře k tomu. Proste porad řešíš tuto minulost, co te szira. Mozna bych napsala konečný dil a uzavrela to. Mně se většinou zdají sny, kdyz na neco hodne myslím

Takhle to nemám, že bych seděla a přemýšlela a pak psala, píšu až když chytnu inspiraci, něco se stane, navnadí mě na psaní písnička, film. Prostě jak se mi to začne rojit v hlavě. Spíš jsou ty deníčky pro mě hrozně očistnej proces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat