Nevěra - co jste dělali?

Anonymní
29.10.20 13:58

Nevěra-co jste dělali?

Ahojky, tak mě napadlo, co jste dělali a jak jste resili situaci, kdyz nejste manzele, bydlite u pritele v baraku ci bytu, mate spolu deti a prisli jste na jeho neveru? (Podotykam dlouhodobou) ale i treba jednorazovku. Odesli jste od nej? Kam? Nebo jste odpustili? A jak jste to resili dál? :think: Diky za odpovedi ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1000
29.10.20 14:05

Předně bych se zeptal, proč zahnul… Třeba mu nedáváš co by chtěl :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
29.10.20 14:10
@Anonymní píše:
Ahojky, tak mě napadlo, co jste dělali a jak jste resili situaci, kdyz nejste manzele, bydlite u pritele v baraku ci bytu, mate spolu deti a prisli jste na jeho neveru? (Podotykam dlouhodobou) ale i treba jednorazovku. Odesli jste od nej? Kam? Nebo jste odpustili? A jak jste to resili dál? :think: Diky za odpovedi ;)

tak obšírněji jsi to napsat nemohla :D to přece záleží na spoustě dalších okolností :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
29.10.20 14:12

@mdvorak A není to jedno? Jestli mu něco chybělo, mohl to říct.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
238
29.10.20 14:13

Jednorázovou nevěru bych možná ještě zkousla. Dlouhodobou rozhodně ně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3939
29.10.20 14:13

Jen tak tě napadlo? ;) Kdyby se to úplně nějakou čirou náhodou stalo, tak já bych si pronajala byt a odešla. Za „jeho“ peníze, jsme totiž manželé. V určitých chvílích je ten cár papíru prostě fajn. :lol: Neodpustila bych. Nejsem žádná hrdá feministka a nechci vypisovat detaily našeho vztahu, ale byla by to pro mě nepřekonatelná zrada. Jestli bych časem vyměkla? Nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64840
29.10.20 14:15
@Anonymní píše:
Ahojky, tak mě napadlo, co jste dělali a jak jste resili situaci, kdyz nejste manzele, bydlite u pritele v baraku ci bytu, mate spolu deti a prisli jste na jeho neveru? (Podotykam dlouhodobou) ale i treba jednorazovku. Odesli jste od nej? Kam? Nebo jste odpustili? A jak jste to resili dál? :think: Diky za odpovedi ;)
neodesla jsem.
Byl odejít on. Kam? K milence. Dal? Rozvod.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
29.10.20 14:16

@Freeandwild
Třeba to říkal a zakladatelka to nechtěla slyšet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64840
29.10.20 14:17
@mdvorak píše:
Předně bych se zeptal, proč zahnul… Třeba mu nedáváš co by chtěl :nevim:

To už je v podstatě fuk. To proč měl řešit před nevěrou, se mnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14019
29.10.20 14:18

Ještě půl roku jsme bydleli pořád spolu. Ale už od sebe. On se vídal se svoji nádherou, já si jela svoje. Pak se on odstěhoval a já ještě rok bydlela u jeho rodičů. Pak jsem se odstěhovala i já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64840
29.10.20 14:19
@mdvorak píše:
@Freeandwild
Třeba to říkal a zakladatelka to nechtěla slyšet…

Tak furt měl možnost z toho vztahu odejít, když v něm byl nepokojeny, ne? Ne sosat výhody manželství jen díky tomu, že lze a podvádí. A nebo se dohodnout s manželkou na otevřeném vztahu a přiznane milence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1000
29.10.20 14:21

@Lama Lama
To je moc komplikovaný. Nevěra je jednodušší řešení :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64840
29.10.20 14:27
@mdvorak píše:
@Lama Lama
To je moc komplikovaný. Nevěra je jednodušší řešení :lol:
pak analogicky: vykopnout ho je taky jednodušší, než se ptát, proč to dělal. ;)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
29.10.20 14:28
@Lama Lama píše:
Tak furt měl možnost z toho vztahu odejít, když v něm byl nepokojeny, ne? Ne sosat výhody manželství jen díky tomu, že lze a podvádí. A nebo se dohodnout s manželkou na otevřeném vztahu a přiznane milence.

Přesně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.20 14:39

Máš děti s "přítelem " :think: bydlíte v "jeho " baráku :nevim: tady je to celé nějak špatně nastavené

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama