Nevěra po devíti letech

4.4.21 20:01

Nevěra po 9 letech

Ahoj holky (snad mohu tykat)

Nikdy jsem si nemyslela že napíši na obdobný portál, ale jsem v situaci v které jsem si myslela, že nikdy nebudu.
Jelikož nemám kamarádky a komu se svěřit, tak píši Vám a třeba mě poradíte…jak se k tomu postavit…
Jsem devět let s partnerem, kterého miluji a on miloval mě… dělám práci, že pomáhám lidem realizovat své sny a získat vysněnou práci…jelikož partner pracuje semnou, tak o to je to horší…jsme spolu posledních 8 let - 24 hod. Nonstop…začli jsme se hádat jelikož mladé holky (20let, mě je 33) začli v práci po něm očividně,, pálit'' vždycky jsme si všechno říkali, ale najednou se všechno otočilo. Jedna holka začla být vlezlá až dotěrná a začla vypisovat mému partnerovi…on mi to řekl a já začala vyšilovat, že je to okaté jak se snaží nám vlést pomalu až přes práh…hrála si na šílenou kamarádku a mě řekla, že jelikož je vidět že mám všechno (prosperující firmu, vztah jako z pohádky), že jednou mého partnera dostane. Já jsem mu to řekla, že si nepřeji pomáhat takovéto holce…jenže on mě nevěřil…myslel si že je to kamarádka a že nic za lubem nemá…my jsme se začali doma docela dost kvůli ní hádat…teď vím proč mě přestal věřit…říkala mu, že ho podvádím se svým kolegou a ukazovala nějakou konverzaci, kterou jsem nikdy nepsala… můj milovaný,,blbec'' jí věřil a mě nic neřekl…my jsme se vzdalovali…ona se mezitím přestěhovala o dvě ulice dál, kde my bydlíme…jemu do hlavy pořád něco vrtala a snažila se ho dostat na schůzku…to se jí povedlo a začala vymyslet absolutní nesmysly o mých milencích…a že ona jak se přestěhovala do Prahy, že nemá nikoho, kdo jí pomůže a zda by ji pomohl sv bytě sestavit skříňky…víte on je takový že pomůže každému…třikrát v týdnu někoho zachraňujeme…dneska po 5 měsících kdy dotyčná na nás poslala kontrolu na firmu jsem zjistila že se s ním dvakrát vyspala s tím, že on nemohl pokračovat dál, protože mě miluje…a teď se mstí protože ji odmitnul…snažila se mu najít i novou práci, aby mě opustil a nedělal v rodinné firmě…co byste dělaly vy? teď mě doma sedí jak hromádka neštěstí a já nevím, zda mu mám odpustit…miluji ho, ale říkám si…udělal to dvakrát..chápu nešlo mu to, až tak, že mu holka řekla že je frigidní…protože mě měl v hlavě…ale udělal to.. co byste dělaly? On s ní nechce mít nic společného…chce být semnou, ale já nevím zda to dokážu.. řeknete si, že píši jak 15 letá holka, ale hrozně to bolí…před dvěma dny mě zemřel dědeček a už mám jen babičku a nemám komu ty starosti říct…tak se moc omlouvám..a děkuji všem za názor co byste dělaly vy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
146
4.4.21 20:06

To je skoro neuveritelny pribeh :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2018
4.4.21 20:06

Pokud to zvládneš, dala bych druhou šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
4.4.21 20:08

Ja bych mu to odpustila. Zalezi fakt jak se ted chova, jestli mu to otevrelo oci, jestli je mu lito, ze ti ublizil. Proste to vidis jenom ty jak se chova ted. To ti nikdo neporadi. Ale udelej jak to citis. Na rozum se ted vyprdni. Cas ukaze co bude, ale ty sama vis, co je to za chlapa. Ta potvora je dobra. Na to, ze ji je teprve 20, je to pekna zmije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
588
4.4.21 20:09

@lenkahav a takovy jsou nejhorsi… Taky jsem mela cest s takovou podobnou… :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
944
4.4.21 20:09

Eh… jo, píšeš jak 15ti letá holka a ještě takovou fantasy. Už aby se otevřely školy :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
4.4.21 20:11
@Neuz píše:
@lenkahav a takovy jsou nejhorsi… Taky jsem mela cest s takovou podobnou… :pocitac:

Fakt? To je az neuveritelny. Myslim ten vek. Kdyby tohle delala 40, ale 20? Odkud to mohla odkoukat :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 20:12

@Fukitol bohužel realita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 20:13

@PeBa12 děkuju moc je to těžké moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.4.21 20:13

@lenkahav děkuji moc za komentář moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2425
4.4.21 20:20
@Beautyqueen píše:
Ahoj holky (snad mohu tykat)Nikdy jsem si nemyslela že napíši na obdobný portál, ale jsem v situaci v které jsem si myslela, že nikdy nebudu.
Jelikož nemám kamarádky a komu se svěřit, tak píši Vám a třeba mě poradíte…jak se k tomu postavit…
Jsem devět let s partnerem, kterého miluji a on miloval mě… dělám práci, že pomáhám lidem realizovat své sny a získat vysněnou práci…jelikož partner pracuje semnou, tak o to je to horší…jsme spolu posledních 8 let - 24 hod. Nonstop…začli jsme se hádat jelikož mladé holky (20let, mě je 33) začli v práci po něm očividně,, pálit'' vždycky jsme si všechno říkali, ale najednou se všechno otočilo. Jedna holka začla být vlezlá až dotěrná a začla vypisovat mému partnerovi…on mi to řekl a já začala vyšilovat, že je to okaté jak se snaží nám vlést pomalu až přes práh…hrála si na šílenou kamarádku a mě řekla, že jelikož je vidět že mám všechno (prosperující firmu, vztah jako z pohádky), že jednou mého partnera dostane. Já jsem mu to řekla, že si nepřeji pomáhat takovéto holce…jenže on mě nevěřil…myslel si že je to kamarádka a že nic za lubem nemá…my jsme se začali doma docela dost kvůli ní hádat…teď vím proč mě přestal věřit…říkala mu, že ho podvádím se svým kolegou a ukazovala nějakou konverzaci, kterou jsem nikdy nepsala… můj milovaný,,blbec'' jí věřil a mě nic neřekl…my jsme se vzdalovali…ona se mezitím přestěhovala o dvě ulice dál, kde my bydlíme…jemu do hlavy pořád něco vrtala a snažila se ho dostat na schůzku…to se jí povedlo a začala vymyslet absolutní nesmysly o mých milencích…a že ona jak se přestěhovala do Prahy, že nemá nikoho, kdo jí pomůže a zda by ji pomohl sv bytě sestavit skříňky…víte on je takový že pomůže každému…třikrát v týdnu někoho zachraňujeme…dneska po 5 měsících kdy dotyčná na nás poslala kontrolu na firmu jsem zjistila že se s ním dvakrát vyspala s tím, že on nemohl pokračovat dál, protože mě miluje…a teď se mstí protože ji odmitnul…snažila se mu najít i novou práci, aby mě opustil a nedělal v rodinné firmě…co byste dělaly vy? teď mě doma sedí jak hromádka neštěstí a já nevím, zda mu mám odpustit…miluji ho, ale říkám si…udělal to dvakrát..chápu nešlo mu to, až tak, že mu holka řekla že je frigidní…protože mě měl v hlavě…ale udělal to.. co byste dělaly? On s ní nechce mít nic společného…chce být semnou, ale já nevím zda to dokážu.. řeknete si, že píši jak 15 letá holka, ale hrozně to bolí…před dvěma dny mě zemřel dědeček a už mám jen babičku a nemám komu ty starosti říct…tak se moc omlouvám..a děkuji všem za názor co byste dělaly vy…

Tak rodinná firma, naše firma nebo firma, kolega by snad byl zaměstnanec, jestli je ta firma tvoje, vaše nebo rodiny.

A že by to s ní zkoušel dvakrát a pokaždé mu to nešlo, protože Tě miluje?

Ale no tak. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20425
4.4.21 20:25

A to ti řekl on chudák vid? On vlastně vůbec nechtěl, to ona :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2990
4.4.21 20:29

Takový hodný blbec…není náhodou podpantoflac a doma není vše podle Tebe?
Nemyslím to v zlem, ale očividně neumí, když mu „nestojí a zadkem“ žena, se bránit…udělat si kolem sebe svou zónu…

Odpustila bych mu, už jen kvůli tomu, aby ta mrcha praskla vzteky, ale rozhodně bych jej učila nebýt takový dobrak na písknutí…dokáže Tobě na něco říct ne? komukoliv?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9535
4.4.21 20:30

Po 9 letech spolu už máte být manželé a mít minimální jedno dítě. Tak na co čekáš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
4.4.21 20:51
@Beautyqueen píše:
Ahoj holky (snad mohu tykat)Nikdy jsem si nemyslela že napíši na obdobný portál, ale jsem v situaci v které jsem si myslela, že nikdy nebudu.
Jsem devět let s partnerem, kterého miluji a on miloval mě… dělám práci, že pomáhám lidem realizovat své sny a získat vysněnou práci…jelikož partner pracuje semnou, tak o to je to horší…jsme spolu posledních 8 let - 24 hod. Nonstop…začli jsme se hádat jelikož mladé holky (20let, mě je 33) začli v práci po něm očividně,, pálit'' vždycky jsme si všechno říkali, ale najednou se všechno otočilo. Jedna holka začla být vlezlá až dotěrná a začla vypisovat mému partnerovi…on mi to řekl a já začala vyšilovat, že je to okaté jak se snaží nám vlést pomalu až přes práh…hrála si na šílenou kamarádku a mě řekla, že jelikož je vidět že mám všechno (prosperující firmu, vztah jako z pohádky), že jednou mého partnera dostane. Já jsem mu to řekla, že si nepřeji pomáhat takovéto holce…jenže on mě nevěřil…myslel si že je to kamarádka a že nic za lubem nemá…my jsme se začali doma docela dost kvůli ní hádat…teď vím proč mě přestal věřit…říkala mu, že ho podvádím se svým kolegou a ukazovala nějakou konverzaci, kterou jsem nikdy nepsala… můj milovaný,,blbec'' jí věřil a mě nic neřekl…my jsme se vzdalovali…ona se mezitím přestěhovala o dvě ulice dál, kde my bydlíme…jemu do hlavy pořád něco vrtala a snažila se ho dostat na schůzku…to se jí povedlo a začala vymyslet absolutní nesmysly o mých milencích…a že ona jak se přestěhovala do Prahy, že nemá nikoho, kdo jí pomůže a zda by ji pomohl sv bytě sestavit skříňky…víte on je takový že pomůže každému…třikrát v týdnu někoho zachraňujeme…dneska po 5 měsících kdy dotyčná na nás poslala kontrolu na firmu jsem zjistila že se s ním dvakrát vyspala s tím, že on nemohl pokračovat dál, protože mě miluje…a teď se mstí protože ji odmitnul…snažila se mu najít i novou práci, aby mě opustil a nedělal v rodinné firmě…co byste dělaly vy? teď mě doma sedí jak hromádka neštěstí a já nevím, zda mu mám odpustit…miluji ho, ale říkám si…udělal to dvakrát..chápu nešlo mu to, až tak, že mu holka řekla že je frigidní…protože mě měl v hlavě…ale udělal to.. co byste dělaly? On s ní nechce mít nic společného…chce být semnou, ale já nevím zda to dokážu.. řeknete si, že píši jak 15 letá holka, ale hrozně to bolí…před dvěma dny mě zemřel dědeček a už mám jen babičku a nemám komu ty starosti říct…tak se moc omlouvám..a děkuji všem za názor co byste dělaly vy…

Když mi bylo cca 26, něco podobného jsem prožila. Tehdy jsem se přes to přenést nedokázala a po půl roce vzájemného trápení ten vztah zabalila. Dnes už jsem jinde, skoro o 20 let dál, myslím, že bych si ho vychutnala a pak udělala tlustou čáru, kterou bych éru slečny uzavřela a nechala navždy zmizet z našeho života. Co by mě teď opravdu trápilo, že když ke mě začal ztrácet důvěru, nešel to řešit se mnou, nešel to řešit ani s žádnou jinou osobou, které se to týkalo (např. s mým domnělým milencem), nechal náš vztah v sobě umírat a řešil ho s osobou úplně cizí. Přijde mi to nedospělé. Asi bych se nebála, kdy se zas kde zapomene v kalhotkách nějaké slečny. Ale fakt bych se bála, že až přijde nějaká další krize, problém, zátěžová situace, jestli vůbec budu mít šanci jí řešit s ním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat