Myslíte někdy na bývalého partnera?

Anonymní
4.4.21 19:51

Myslíte někdy na bývalého partnera?

Ahoj, hezký sváteční večer :kytka:
Je to už víc než půl roku, co jsem se rozešla s ex - dlouho nám to neklapalo a už to bylo spíš z pohodlí - byl mi oporou a postaral se (nemyslím majetkem, ale spíš psychicky podržel a měla jsem s ním jistotu), on mě dost možná stále miloval. Nicméně to bylo protože jsem se zakoukala jinde. A pochopila, že tento vztah už nespravíme, že jsme každý už jinde. A než začít něco nového, chtěla jsem si nejprve udělat pořádek ve svých věcech. S ex jsme se rozešli, on sw odstěhoval, já ho vyplatila, byt je můj - nicméně mi ti zůstalo pár věcí, pro které si přijel až teď v týdnu, kdy jsem byla mimo domov. Přijela jsem teď do bytu a nějak na mě dolehlo to, že už je to definitivní. Mého nynějšího přítele miluji, ale není to ta jistota. Už je u mě tak často, že tu téměř bydlí. On měl předtím rok vztah a také vzpomíná a někdy myslí na svou ex - jenže to byla ženská, co ho psychicky trýznila, trošku narušená osobnost.
Je možné někoho milovat, ale občas se trápit, že jsem někomu jinému ublížila a už není v mém životě?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
336
4.4.21 19:55

Hele občas si na něj vzpomenu a to je to 5 let… někteří lidi nám prostě v mysli zustanou no

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10452
4.4.21 19:59

Já ublížila před pár lety svému ex, byli jsme spolu skoro sedm let, od mých šestnácti. Vztah se nikam dál neposouval a navíc jsem si uvědomila dost věcí, co mi vadí a jak žít nechci. Jen jsem tenkrát neměla koule na to, mu to říct a rozejít se rozumně a odvahu jsem dostala až ve chvíli, kdy se objevím někdo jiný. Takže ten rozchod proběhl tím nejhorším způsobem. A dneska musím uznat to, co mi tenkrát řekl. Kdybychom byli o deset let starší, tak to všechno dopadlo úplně jinak. U mého manžela si dnes, cca po deseti letech, vážím přesně toho, co mi tenkrát vadilo. Jen mě pořád mrzí, že jsem mu tenkrát tolik ublížila. I když on mi to pak vrátil s plnou parádou. :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12715
4.4.21 20:10

Odpovídám jen na nadpis.
Na bývalé ne. Ale na toho budoucího neustále :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
4.4.21 20:35

Jasne, vzpomenu si, byli to celkem fajn chlapi a mam par veselych historek z nataceni. :lol: Zit jsem s nema ale nemohla (ani oni se mnou). Fertig zwanzig. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3357
4.4.21 21:50

Zrovna jsem nad tím včera přemýšlela. Ano, vzpomenu. Nejsme spolu už tolik let, já se vdala, mám dítě a on je zase sám. Všechno to špatné jsem mu dávno odpustila a myslím na něho v dobrém, ať i on je spokojený. Strávili jsme spolu 7 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1720
4.4.21 21:59

Ano, občas si vzpomenu a občas si napíšem.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1066
4.4.21 22:10

Ano, na vsechny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
4.4.21 22:17

No vzpomenu si skoro vždy když vidím manžela a říkám si, jaké jsem měla štěstí, že mě ten slizoun tehdy odkopl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2375
4.4.21 22:20

Pokud se počítá i,,budoucí bejvalej,, pak ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
273
4.4.21 22:24
@Královna Kosmíru píše:
Pokud se počítá i,,budoucí bejvalej,, pak ano.

Jj, tohle jsem jednomu z tech mych pred rozchodem rikala. „Ty ses muj budouci ex!“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12432
4.4.21 22:42

Proc bych na byvale nemyslela, vsechny jsem si vybrala dobrovolne a se vsemi prozila nejakou cast (povetsinou peknou) zivota. Kazdy ex mel neco, co mi mozna i u soucasneho partnera chybi (specificky a mne blizky smysl pro humor u jednoho napriklad) a naopak kazdy ex mel neco, kvuli cemu bylo neslucitelne ho mit ve svem zivote az do smrti. Asi tak. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1821
4.4.21 23:02

Myslím. Ten poslední mi moc chybí, byl to nejen partner, ale nejlepší kamarád, bylo mi s ním dobře, ikdyz občas byla Itálie. Ale už to všechno šlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
5.4.21 01:13

Já se všemi ex vycházím velmi dobře, vlastně až na jednu, ale to je ta co potvrzuje pravidlo. :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat