Nevěra s bývalým

Anonymní
2.6.21 08:40

Nevěra s bývalým

Ahoj, prosím neříkejte mi jak jsem blbá a podobně, vím moc dobře jak špatně mi ze sebe je, ale stalo se. Vyspala jsem se se svým bývalým. S přítelem jsme spolu skoro 2 roky, vůbec nevím co mě to napadlo, byli jsme oba opilý, ale to není omluva. Řekla jsem to dvěma kamarádkám, protože jsem to nemohla dusit v sobě. A teď mě jedna přemlouvá, abych mu to řekla, že by si vážil toho, že jsem upřímná, ale já moc dobře vím, že by se se mnou rozešel, i když spolu máme hypotéku. Navíc ex je ze stejného města, máme společné kamarády, takže je možnost, že se s přítelem potkají a bojím se, že mu to ex řekne. Jsem fakt úplně zoufalá, nemůžu spát v noci, nevím co mám dělat.. Mohli byste mi poradit prosím? Jak jste se s tím vypořádavali vy a jestli byste nevěru řekli nebo ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21169
2.6.21 08:43

No ani náhodou!!! Nic neocení, akorát mu zbytečně ublížíš, kamarádka ať si dá mokrý hadr na hlavu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26334
2.6.21 08:45

A teď mě jedna přemlouvá, abych mu to řekla, že by si vážil toho, že jsem upřímná
Tvoje kamarádka má zálusk na tvýho přítele, jinak si takovou blbou radu nedokážu vysvětlit :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
2.6.21 08:46

No když už si to rekla kamarádkám, tak se to stejně asi jednou provalí. Stačí se pak někde všichni sejít a popit a někdo se podrekne, nehledě ze ženský jsou drbny. Žere te svědomí, s tím nic neudelas, holt nepodvadej, když na to nemáš žaludek, teď te to bude užírat než se to provalí nebo se příznáš. Asi nejsi typ, co by podvedl a jelo se dál bez vycitek no. Ale rekla bych, ze jestli na to přítel přijde sam od někoho druhého, tak to bude horší :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
2.6.21 08:50

Počítej, že se to ten tvůj stejně dozví. Od bývalého, kamarádů nebo kámošky, která toho tvého chce a tohle využije… jo, jo, za blbost se platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32127
2.6.21 08:52
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím neříkejte mi jak jsem blbá a podobně, vím moc dobře jak špatně mi ze sebe je, ale stalo se. Vyspala jsem se se svým bývalým. S přítelem jsme spolu skoro 2 roky, vůbec nevím co mě to napadlo, byli jsme oba opilý, ale to není omluva. Řekla jsem to dvěma kamarádkám, protože jsem to nemohla dusit v sobě. A teď mě jedna přemlouvá, abych mu to řekla, že by si vážil toho, že jsem upřímná, ale já moc dobře vím, že by se se mnou rozešel, i když spolu máme hypotéku. Navíc ex je ze stejného města, máme společné kamarády, takže je možnost, že se s přítelem potkají a bojím se, že mu to ex řekne. Jsem fakt úplně zoufalá, nemůžu spát v noci, nevím co mám dělat.. Mohli byste mi poradit prosím? Jak jste se s tím vypořádavali vy a jestli byste nevěru řekli nebo ne?

Tak já bych to kamarádkám fakt neslepičila, takže bych takové problémy neměla.

Ted je to otázka času, kdy se to k němu donese, bohužel, stejné město, všichni se znají, kamarádky to už zřejmě řeší dál, situaci nezávidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
2.6.21 08:52

Když už si to řekla kámoška tak smůla. Tvuj se to dozvi. Takže si vyber, buď od tebe nebo od jiných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
2.6.21 08:55
@pikola píše:
A teď mě jedna přemlouvá, abych mu to řekla, že by si vážil toho, že jsem upřímná
Tvoje kamarádka má zálusk na tvýho přítele, jinak si takovou blbou radu nedokážu vysvětlit :jazyk:

Už není cesta zpět, stejně to kamarádka práskne, „pro její dobro“. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
2.6.21 08:56

No když už tak jsi to neměla vyslepicit kámoškam, to je jistota ze mu to nějaká dobrá duše donese.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
2.6.21 08:57

Když to přiznáš - bude následovat s velkou pravděpodobností rozchod…
Když ne a on se to dozví - přidá se k tomu i lhaní, podezření z pokračování a pravděpodobnost rozchodu ještě vzroste.

Plzákovo zatloukat prostě funguje jen chvíli a pak vše ještě víc zhorší. Kde je ta hranice ti nikdo neporadí.

Příběh ze života.
Byla jedna kancelář a v ní čtyři paní - jediná vdaná. Vdaná se rozvedeným svěřila, že ji „někdo“ pozval na kafe.
Než se stihla vrátit z toho kafe, tak to manžel věděl, dvě z těch tří ji naprášili a jedna už stihl nabídnout i fyzickou útěchu :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
576
2.6.21 08:58

Proboha nic mu neříkej, seš blázen?.. určitě si nebude vážit tvé upřímnosti..a to žes to vykecala už dvoum kamarádkám, je teda fatální chyba.. páč ženské jsou pěkné svině..toho svého ex chytni a řekni mu ať o tom drží hubu..ale jestli i on se někde svěřil..tak to za chvíli začne kolovat a seš v prdeli.. nezbývá než zatloukat a zatloukat a zatloukat..a vymaž si to z hlavy, stejně už s tím nic nenaděláš.. výčitky jsou ti k prdu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31718
2.6.21 08:58
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím neříkejte mi jak jsem blbá a podobně, vím moc dobře jak špatně mi ze sebe je, ale stalo se. Vyspala jsem se se svým bývalým. S přítelem jsme spolu skoro 2 roky, vůbec nevím co mě to napadlo, byli jsme oba opilý, ale to není omluva. Řekla jsem to dvěma kamarádkám, protože jsem to nemohla dusit v sobě. A teď mě jedna přemlouvá, abych mu to řekla, že by si vážil toho, že jsem upřímná, ale já moc dobře vím, že by se se mnou rozešel, i když spolu máme hypotéku. Navíc ex je ze stejného města, máme společné kamarády, takže je možnost, že se s přítelem potkají a bojím se, že mu to ex řekne. Jsem fakt úplně zoufalá, nemůžu spát v noci, nevím co mám dělat.. Mohli byste mi poradit prosím? Jak jste se s tím vypořádavali vy a jestli byste nevěru řekli nebo ne?

Nic bych neříkala. Druhého to leda raní, upřímnost je většině u zádele. A přestaň pít, když se neovládáš. Ale beztak to je jen výmluva. Prostě jsi měla příležitost a tvůj stavající vztah není moc pevný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2772
2.6.21 08:59

A ještě k tomu hned dvěma kamarádkám, takhle ani nevíš, která z nich tě práskne (dřív). :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 09:02

Obě kamarádky mají přitele, takže pochybuju, že by si dělaly zálusk na mého. Já jim věřím, protože se mi tohle stalo už hodně dávno ( ale nebyl to tak vážný vztah jak teď, tak jsem to neřešila) a žádná mě nepráskla, to se spíš víc bojím od toho bývalého. A pokud se to teda přítel dozví, tak asi budu muset zatloukat, jak tu někdo psal :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 09:05

Navíc já nejsem taková, že bych vydržela to dusit v sobě, takže aspoň těm kamarádkám jsem to musela říct, ty mě narozdíl od přítele nezabijou :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat