Prosím poraďte nevěra...

Anonymní
1.6.21 15:07

Prosím poradte nevera

Muj partner s semnou je pres dva roky. Mne 28, jemu 41. Zdne vylety, deti na zacatku chtel pakmpo dvou letech ze nechce. Nespal s semnou, spali jsme spolu jednou za 4 mesice. Nekolikrat jsem mu prisla na psani s jinymi, pokazde vynluva, ze to bylo jen tak ze jsiu kamardky (ale konverzace pritom peclive smazal) zjistila jsem to tak, ze jsme mu nasla napr fotky ve fotoalbu. Mela jsem opet spatne tuseni tak jsem si prihlasila jeho instagram na svuj tel a opet psani sice jsem stihla bohuzel jen par vet ale to mi staci a byla to mimochodem jeho ex. Psal ji moje pani a ona porad? A on ano stale uz musim koncit a ona ano dobre mej se krasne muj nejdrazsi. Co bywte delali? A bydli u me jak ho mam vyhodit? Mam chut mu vyskrabat oci ale nechci a ani se nebudu takto ponizovat stejne tim nic neziskam. Jak mu rict at odejde pripadne jak to cele resit? Asi uz to stejne nema ani smysl.. ja mu jeste 14 dnu psala ze jestli mu najdu jedine psani tk pujde pryc jak namydleny blesk. Nevim jestli jsem divna, ale ikdyby psal s ni jen o pocasi a nic to neznamenalo tak me to boli tim ze slib porusil. (Opet). :( Dekuji z nazory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
653
1.6.21 15:26

Mas potrebu zahazovaz zivot s takovym? Ne? Tak mu sbal jeho veci, nech u dveri a nazdar ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21476
1.6.21 15:44

Co třeba: Lojzo, už s tebou nechci být, odstěhuj se…?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5216
1.6.21 15:46
@Anonymní píše:
Muj partner s semnou je pres dva roky. Mne 28, jemu 41. Zdne vylety, deti na zacatku chtel pakmpo dvou letech ze nechce. Nespal s semnou, spali jsme spolu jednou za 4 mesice. Nekolikrat jsem mu prisla na psani s jinymi, pokazde vynluva, ze to bylo jen tak ze jsiu kamardky (ale konverzace pritom peclive smazal) zjistila jsem to tak, ze jsme mu nasla napr fotky ve fotoalbu. Mela jsem opet spatne tuseni tak jsem si prihlasila jeho instagram na svuj tel a opet psani sice jsem stihla bohuzel jen par vet ale to mi staci a byla to mimochodem jeho ex. Psal ji moje pani a ona porad? A on ano stale uz musim koncit a ona ano dobre mej se krasne muj nejdrazsi. Co bywte delali? A bydli u me jak ho mam vyhodit? Mam chut mu vyskrabat oci ale nechci a ani se nebudu takto ponizovat stejne tim nic neziskam. Jak mu rict at odejde pripadne jak to cele resit? Asi uz to stejne nema ani smysl.. ja mu jeste 14 dnu psala ze jestli mu najdu jedine psani tk pujde pryc jak namydleny blesk. Nevim jestli jsem divna, ale ikdyby psal s ni jen o pocasi a nic to neznamenalo tak me to boli tim ze slib porusil. (Opet). :( Dekuji z nazory

Co z nej mas za prinos? Sex skoro nic, vypisuje si z bejvalkou, aktivity nic..kopni ho do zadele..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2685
1.6.21 15:51

Řekla bych: Zlato, v mé posteli zabíráš akorát místo, do tří dnů se vypakuj, já ti tu nebudu poskytovat azyl.
K čemu ti ta imitace chlapa je? To už je lepší být sama. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.6.21 16:01

Nepsdala jsi jakou máš představu o rodinně, ale předpokládám, že ji do budoucna chceš. On nechce. Ty chces vztah, on u tebe zázemí a přitom kukat jinde. Nenech se ždímat, stejně do dopadne rozchodem z důvodu odlišných představ budoucnosti (rodina ano/ne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
1.6.21 16:01

Asi bych mu ty hadry zabalila a až příjde tak mu je prostě dát a tečka, pro ty ostátní věci ať se příjde za týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
1.6.21 16:27

Zabalila bych mu a poslala ho za bývalou. Už jen to, že máš potřebu mu lustrovat mobil svědčí o tom, že to není ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11540
1.6.21 16:46
@Anonymní píše:

No co, normálně mu řekni, že už ho máš plný zuby, a tohle nemáš zapotřebí :nevim: Atˇsi vezme svoje věci a odstěhuje se. Co jinýho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14033
1.6.21 16:47

Ať si zabalí a táhne. K čemu takový chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
1.6.21 17:33
@terien píše:
Co třeba: Lojzo, už s tebou nechci být, odstěhuj se…?

Ano, stručně, jasně a výstižně :mrgreen:.

Zakladatelko, na co máš doma toho muže? Zbav se ho a ani mu nemusíš moc vysvětlovat, proč se ho zbavuješ. Jsi mladá, máš na mladšího, než je on a hlavně na výkonnějšího. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1484
1.6.21 17:39

Normálně mu řekni, že je konec a má třeba týden na to aby se vystěhoval, jak jinak mu chceš tohle říct? Hlavně nebuď blbá a nevracej se k němu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5760
1.6.21 17:48

Opravdu máš 28 roků :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 18:19

@DanielaD ano proc? Ne kazdy ma stesti mit hned laskyplny vztah

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.21 18:20

@Nickjmeno Ja citim tolik vzteku, ze mu nechci dat ani tyden asi jsem zla :nevim: ale on me taky nelitoval proc bych ja mela litovat jeho

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat