Nevěrný manžel-přemýšlím co dál

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
8.4.21 18:22

Nevěrný manžel-přemýšlím co dál

Zdravím. Přicházím z klasickým tématem. Předevčírem jsem manželovi přišla na nevěru. Vlastně za to může trochu sám. Přímo předemnou nechal rozsviceny telefon s konverzací se slečnou. Byl dost pripity, takže si myslím, že si to ani neuvědomil. On neví, že to vím. Vím její přezdívku i telefonní číslo. Já měla taky v sobě trochu vína tak jsem se prostě podívala. Klidně mě můžete odsoudit, vím sama, že to nebylo správně, ale co už. Zvědavost byla silnější 🤷‍♀️ Slečna ví, že má 2 děti, ale myslí si, že jsme rozvedení a děti jsou ve střídavě péči. Ovšem děti máme 3,takže slečně dobře kecá. Jak dlouho se stykaji netuším. Na to abych mu procházela více konverzace, jsem neměla ani žaludek ani odvahu. Jsme spolu 6 let, manželé 3 roky. Troufám si tvrdit, že manželství je dobré. Máme pravidelně sex, má navareno, uklizeno, podporují ho ve všem. Letos plánujeme stavět. Možná si potřeboval dachnout od stereotypu doma nebo co já vim, ale to ho neomlouvá, že byl nevěrný. A teď přemýšlím co s tím. Vyhazovat ho nechci. Je to dobrý táta, v sexu nám to klape, říká mi, že mě miluje a já jeho. Kdysi jsem tvrdila, že nevěru neodpustím, ale teď se situace změnila a já to chci vyřešit nějak v klidu. Pokud to teda jde. Přemýšlela jsem, že mu to neřeknu nikdy, ale jelikož chceme stavit a půjde pryč dost financí, tak chci vědět na čem jsem. Napadlo mě napsat dopis s podmínkama. Nebo raději natvrdo a na přímo na něj uhodit, že to vím? Prosím jen objektivní odpovědi. Balit kufry mu zatím nechci a posílat ho milence se špinavým prádlem ho nebudu. Myslím, že ona sama je v tom dost blbě zapletená když ani neví úplnou pravdu o tom, že manžel je vlastně stále ženatý 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19819
8.4.21 18:25

Buď dělej, že nic nevíš a čekej co udělá.
Nebo řekni, že to víš. A donuť ho si vybrat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3230
8.4.21 18:28

Promluvte si o tom, největší problémy vznikají z nedostatku komunikace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 18:28

Zakladatelko budu trochu offtopic ale honi se mi hlavou jedna vec-jak chlapi a zensky v dnesni dobe dokazou mit milenky/ milence? :think: ctu tady diskuze denne a jsou to same - manzel ma milnku, zenska je tehotna s milencem, dalsi je tehotna s zenacem :mrgreen: Copak neni v CR lockdown? :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.4.21 18:32

Davno jiz tomu (nastesti), co jsem mela telefon z neznameho cisla… volala mi podvadena manzelka 8o Nevedela jsem, ze je zenaty, nevedela jsem, ze maji deti. Proste mi to nerekl. Jeji telefonat to vyresil. Uz ji nepodvadel se mnou. Jestli pozdeji s nejakou jinou, to nevim.
Jeji telefonat byl klidny, zadne sceny, (mozna v tom chudera uz mela praxi :? ). Ja se ji omluvila, ze jsem to nevedela a slibila jsem, ze to ukoncim.
I to se bohuzel stava :?

• Citovat
  • Nahlásit
21838
8.4.21 18:33
@Anonymní píše:
Zakladatelko budu trochu offtopic ale honi se mi hlavou jedna vec-jak chlapi a zensky v dnesni dobe dokazou mit milenky/ milence? :think: ctu tady diskuze denne a jsou to same - manzel ma milnku, zenska je tehotna s milencem, dalsi je tehotna s zenacem :mrgreen: Copak neni v CR lockdown? :mrgreen:

Tak teď byly pár týdnů zavřené jen okresy…milenku může mít ze stejného města… ;)…a ani projet do jiného okresu nebyl žádný problém…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Aquarius79
8.4.21 18:33

Asi by se to mělo řešit, protože postavíte barák, pak se to semele a budete ho zase opouštět? Já osobně bych v tom chtěl mít jasno.

• Citovat
  • Nahlásit
Aquarius79
8.4.21 18:38
@Anonymní píše:
Zakladatelko budu trochu offtopic ale honi se mi hlavou jedna vec-jak chlapi a zensky v dnesni dobe dokazou mit milenky/ milence? :think: ctu tady diskuze denne a jsou to same - manzel ma milnku, zenska je tehotna s milencem, dalsi je tehotna s zenacem :mrgreen: Copak neni v CR lockdown? :mrgreen:

Jak vidno, někteří z toho vytvořili lockup.

• Citovat
  • Nahlásit
1492
8.4.21 18:40

Ty jo, nezáviděníhodná situace… Asi bych jí zavolala, vysvětlila rodinný stav a počet dětí, a jemu pak řekla, že jsem s ní mluvila. Ale tedy je fakt každá rada drahá, když s ním chceš zůstat (což chápu). Do stavby bych se nepouštěla do doby, než se tohle vyřeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
8.4.21 18:42

A jsi si jistá, že je to opravdu milenka - tj. že s ní spí?
Jestli nejde jen o zvyšování sebevědomí přes psaní si.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27496
8.4.21 18:42

S mým temperamentem bych to vyřešila parádní scénou a pár fackama. Prostě takový přímý vyjádření citů. PVC. Rodinu bych kvůli tomu taky nelikvidovala, ale sakra bych po něm chtěla, aby to ukončil a jasně vyjádřil, jestli se hodlá chovat jako manžel a otec dětí nebo jako Casanova…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3552
8.4.21 18:45

Zakladatelko máte 3 malé děti a jak sama píšeš žádné zásadní vztahové ani jiné problémy.
Pokud mu řekneš, že to víš, může to spustit cokoliv a dopadnout to může jakkoliv.
Vím, že je to strašně těžký a bolestný, ale já bych zatím asi mlčela. Z toho co píšeš, se mi nezdá, že by se chystal Tě opustit a myslel to s dotyčnou nějak vážně.
Myslíš, že by Ti se 3 dětmi bez něj bylo lépe :think:? Je to určitě moc těžký…přeju sílu a pevný nervy…drž se :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
8.4.21 18:47

Já bych mu to řekla, že to vím, takhle to budeš akorát v sobě dusit. Je málo žen, které to dokážou v sobě přejít, a vlastně ani nevidím důvod proč to přecházet. Dokud na něj neuhodíš, bude v tom vesele pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43826
8.4.21 18:49

@Maja995
Tutlat to a tvářit se, že nic nevím, bych nevydržela. Rozhodně bych do doby, kdy to srovná, do stavby nešla. Asi bych řekla, že jsem se doslechla a že nehodlám tu druhou tolerovat. Ať se rozhodne sám, co mu za co stojí. Jste spolu chvilinku a naplácali jste si tolik dětí. Na hrdinství a škubání rameny není čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67562
8.4.21 18:53

@Maja995 osobně bych mu řekla, že to vím a čekala, jak se k tomu postaví on :think: každopádně bych s ním rozhodně nešla do společného závazku ala stavba.. Určitě ne v takovou chvíli :think: nevydržela bych mlčet a dělat, že nic nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat