Nevím, co a jak dál

Anonymní
1.6.20 09:31

Nevím, co a jak dál

Ahoj,
dost možná si budete klepat na čelo a říkat, že jsem nevděčná mrcha, ale… mám přítele. Měli jsme se brát, covid nám překazil svatbu. Žijeme spolu 4 roky, celkem 5 let spolu. Na začátku byly určité problémy, z jeho strany trošku podraz vůči mě. Ale já po něm toužila. Časem se hrozně změnil. Já jsem uragán, potřebuji pořád nějakou akci, náboj v životě a on je flegmouš, co se nejraději zavře doma u TV nebo PC. Je i poměrně chladný, co se citů týče. O sex si říká stylem “Dáme sex?” A čeká, že z toho budu paf. Sexuální život je v troskách úplně. Sex máme jednou za měsíc, 5 min max. Mě to někdy i bolí, protože nejsem vůbec vzrušená. A přitom jinak mám chuť obrovskou. A teď k věci. Mně je 27, jemu bude 29. Děti nemáme. Poslední dobou mě hrozně vyčerpává, neustále zpruzelý obličej, nikdy neví co chce (když si promlouváme), prostě otráven životem. To jsem pak z toho i já a akorát se hádáme. Teď jsem si začala psát s jedním mužem, který bydlí dost daleko a přešlo to asi za hranici nějakého kamarádění. Hodně si rozumíme, on je do mě zamilovaný a já nevím co dělat.
Teď fakt zním blbě, že si nevážím toho, co doma mám a možná bych potřebovala poznat alkoholika, co by mi rozbil hubu, ale já se tak nějak v tom nynějším vztahu dusím. Přijde mi, že akorát žijeme vedle sebe a ne spolu. Na druhou stranu by mě zničilo, kdybych ho měla opustit, odkopnout. To prostě nezvládnu, on je to hodný a fajn člověk. A já se nechovám fér. A mám výčitky. A nevím, co udělat dál.
Díky za přečtení

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19861
1.6.20 09:33

Ale nezničilo…odstěhuj se a začni znova žít, než budou děti. Jsi jen pohodlná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1884
1.6.20 09:37

Ve 27 si s partnerem nerozumíš, nespíte spolu, je pořád otrávený, negativní, vyčerpává Tě… a neumíš si představit, že ho opustíš? To je jen zvyk a nechuť vybřednout ze zajetých kolejí… Představ si takový ještě dalších 30 let a pak se rozhodni, jestli to chceš nebo ne. Vím, že to někteří lidi nechápou, ale ukončit nespokojený vztah dokonce můžeš, i když nikoho jiného nemáš :D!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 09:38
@Bubla Bůčková píše:
Ale nezničilo…odstěhuj se a začni znova žít, než budou děti. Jsi jen pohodlná.

Spíš si říkám, jestli neudělám největší chybu. Jestli nechci moc prostě… je to můj první takhle vážný vztah a nevím, jestli to třeba není normální…
No, jednou jsem ho viděla plakat a fakt jsem z toho byla špatná…

• Citovat
  • Nahlásit
17788
1.6.20 09:38

Jestli je hodnej, tak pryč od něj, to nebude ve vašem vztahu a hlavně sexu dělat bobrotu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
1.6.20 09:39
@Anonymní píše:
Ahoj,
dost možná si budete klepat na čelo a říkat, že jsem nevděčná mrcha, ale… mám přítele. Měli jsme se brát, covid nám překazil svatbu. Žijeme spolu 4 roky, celkem 5 let spolu. Na začátku byly určité problémy, z jeho strany trošku podraz vůči mě. Ale já po něm toužila. Časem se hrozně změnil. Já jsem uragán, potřebuji pořád nějakou akci, náboj v životě a on je flegmouš, co se nejraději zavře doma u TV nebo PC. Je i poměrně chladný, co se citů týče. O sex si říká stylem “Dáme sex?” A čeká, že z toho budu paf. Sexuální život je v troskách úplně. Sex máme jednou za měsíc, 5 min max. Mě to někdy i bolí, protože nejsem vůbec vzrušená. A přitom jinak mám chuť obrovskou. A teď k věci. Mně je 27, jemu bude 29. Děti nemáme. Poslední dobou mě hrozně vyčerpává, neustále zpruzelý obličej, nikdy neví co chce (když si promlouváme), prostě otráven životem. To jsem pak z toho i já a akorát se hádáme. Teď jsem si začala psát s jedním mužem, který bydlí dost daleko a přešlo to asi za hranici nějakého kamarádění. Hodně si rozumíme, on je do mě zamilovaný a já nevím co dělat.
Teď fakt zním blbě, že si nevážím toho, co doma mám a možná bych potřebovala poznat alkoholika, co by mi rozbil hubu, ale já se tak nějak v tom nynějším vztahu dusím. Přijde mi, že akorát žijeme vedle sebe a ne spolu. Na druhou stranu by mě zničilo, kdybych ho měla opustit, odkopnout. To prostě nezvládnu, on je to hodný a fajn člověk. A já se nechovám fér. A mám výčitky. A nevím, co udělat dál.
Díky za přečtení

Tak nemáte nic společného, sex nula, tohle přece není vztah a pořizovat do toho děti je nesmysl.

S tím druhým jste se viděli anebo jak rozumět tomu, že je zamilovaný?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 09:41
@free333 píše:
Tak nemáte nic společného, sex nula, tohle přece není vztah a pořizovat do toho děti je nesmysl.S tím druhým jste se viděli anebo jak rozumět tomu, že je zamilovaný?

Voláme a píšeme si a vypadlo to z něj. Taky tomu moc nerozumím :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
33144
1.6.20 09:42
@Anonymní píše:
Voláme a píšeme si a vypadlo to z něj. Taky tomu moc nerozumím :nevim:

Tak jestli si jen píšete a voláte, tak to snad ani člověk nemůže brát vážně…

Setkání neplánujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.6.20 09:43
@free333 píše:
Tak jestli si jen píšete a voláte, tak to snad ani člověk nemůže brát vážně…Setkání neplánujete?

Plánujeme, ale já nevím, nechce se mi do toho, když mám nynějšího přítele…

• Citovat
  • Nahlásit
4137
1.6.20 09:45
@Anonymní píše:
Spíš si říkám, jestli neudělám největší chybu. Jestli nechci moc prostě… je to můj první takhle vážný vztah a nevím, jestli to třeba není normální…
No, jednou jsem ho viděla plakat a fakt jsem z toho byla špatná…

Největší chybou je nedělat nic a čekat na zázrak…

• nemáš nic pod kontrolou a jen čekáš co přijde
  • ostatní dělají rozhodnutí bez ohledu na tebe
  • nakonec tě to semele (teorie a vařené žábě a jízdě na mrtvém koni)

Z toho vyplývá, že jakkoliv chybné a pošetilé rozhodnutí, že lepší než žádné :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33144
1.6.20 09:45
@Anonymní píše:

Tak s ním bud do smrti anebo co chceš vymyslet?

Bud se domluvíte na rozchodu a budeš žít sama a hledat si dalšího anebo můžeš zůstat kde jsi a občas si postěžovat na netu…

Je to jen na Tobě… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
318
1.6.20 09:48

No tak to s ním budeš muset zůstat do smrti :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6613
1.6.20 09:54
@Anonymní píše:

Máš pocit, že o tebe tvůj nynější přítel stojí víc než o ledničku a pohodlí doma?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
221
1.6.20 09:59

A rekla jsi priteli primo a jasne co ti vadi, jake mas potreby a co bys od nej chtela? Nebo to ma jen nejak “vycitit”? Ja mit v 27 sex 1 mesicne, tak jsem taky porad zpruzelej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
1.6.20 10:00
@pohledzdruhestrany píše:
Jestli je hodnej, tak pryč od něj, to nebude ve vašem vztahu a hlavně sexu dělat bobrotu.

Přesně tak…nohy na ramena a utííííkej, jak ti místní horákyně radí!!! Určitě už na tebe čeká nějaký vzrušujicí rošťák se zlým kukučem z kterého se ti budou podlamovat kolena a šimrat motýlci v břiše a občas ti načechrá budku, aby vaše štěstí bylo dokonalé…jedině s takovým má smysl si pořídit cypíska!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat