3měsíční si stále strká ruce do pusy, nevydrží zavinutá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bobin
Závislačka 2772 příspěvků 08.04.19 08:52
Nevím co dělám špatně

Ahoj tak jsi jdu pro radu. Mám skoro 3 měsíční holčičku. Je krmena Um. Dobře prospívá v tom to není. Ale od narození ji balím do zavinovačky klasicky ruce k tělu a zavinu. Problém je ale v tom že malá ať je prebalena nakrmena. Cpe si ručičky do pusy, to vím že dělají tak u toho i knoura. Tak ji zkouším zabalit a dám dudlíka a jestli neusne. No jenže, ona se stoho vykope, strčí ruce do pusy a různé sebou mele. Uspavat na ruce jsem taky zkoušela. Nevím už jak na ni. Nechat na volno taky zkouším a zatím tedy bez úspěchu. Rozhodí ručičkami a je po spaní. :(. Všechno tahá, cpe do pusy. :think:. Díky za všechny vaše názory.

Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14345 příspěvků 08.04.19 08:59

Kup swadle me nebo ji poradně stahuj ruce plenou. Kdyby byla zavinuta správně, tak se nevyhrabe 8)

chaela
Ukecaná baba ;) 2108 příspěvků 2 inzeráty 08.04.19 09:09

Anebo ji nech být. Moji oba kluci nesnesli ruce u těla, vždycky si je ze zavinovačky vytáhli a spali s rukama u hlavy. Že sebou mimina melou, to je normální. Že si cpou ruce do pusy taky. Nemusí to znamenat hlad, únavu ani nic jiného.

Kriss Tina
Extra třída :D 10168 příspěvků 08.04.19 09:11

Syn třeba nesnesl zavinuti od narození, tak spal jen tak a dudlík nechtěl tak si cucal ruku. Strčit ho do zavinovačky a vnutit dudlík tak se moh zbláznit.

migmina
Kecalka 244 příspěvků 08.04.19 09:14

Tez jsem nebalila do zavinovacky a ruce nestahovala.prijdou mi jako chudatka.nech ji na volno.je to normalni ze si strkaji ruce do pusy

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14345 příspěvků 08.04.19 09:16

@migmina moji to milovali. Je to kus od kusu. Rozhodne nemám doma chuďátka ;) jestli se zakladatelky dítě budí, protože rozhazuje ruce, je zavinovacka ideální řešení

blumen
Hvězda diskuse 49883 příspěvků 08.04.19 09:23

Moje spala od narozeni v pytli a volne ruce. Ale spala. Dite od zakladatelky se tim ale budi, takze zkusit lip zavinout. Treba do plinky nebo do toho swaddle me

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1579 příspěvků 08.04.19 09:24

Naše mladá spala v zavinovačce měsíc a půl, pak už jí lezly ven nožičky. Teď chrní přes den v hnízdečku na gauči, s tím že v něm má pod sebou péřovou zavinovačku a dělá jí to takový pelíšek. V noci spí v pytli, taky na péřové zavinovačce a spí luxusně. To, že sebou mele, mrmlá, vyluzuje zvuky, prdí a občas si ze spaní i zavřískne mi přijde normální. Ruce do pusy si cpe pořád, dřív jen paleček, teď buď oba palečky zároveň nebo si tam zkouší nacpat celou pěst. Vždycky jí to vytáhnu, pevně jí ty ruce chytnu a řeknu NE. Samozřejmě mi ještě nerozumí, takže hned jak je pustím tak je tam má znova :lol:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1955 příspěvků 08.04.19 09:39
@migmina píše:
Tez jsem nebalila do zavinovacky a ruce nestahovala.prijdou mi jako chudatka.nech ji na volno.je to normalni ze si strkaji ruce do pusy

No vidis, moje ditko zase bylo rado zavinute, protoze kdyz spal na volno tak mrsknul rukama, probudil se a plakal, kdyz byl jako vanocka v zavinovacce, koukala mu jen hlava a dudlal tak spal spokojene jako drevo, kazde mimco je jine..

bobin
Závislačka 2772 příspěvků 08.04.19 09:42

@Serpentini to vím že sebou tak různě sijou, melou sebou už mám druhé dítě. Jen asi každé dítě je jiné. Ta první v ní být nechtěla ta spala na volno. Ale Karolinka tak krásně jako novorozeně spinkala zabalená někdy až skoro do rána. Teď posledních 14 dní práve tohle. Že to je někdy jak boj když ji chci do toho zabalit ale pak usne. :nevim: Tak právě pořád řeším jestli ji Teda nechat na volno a ať se učí sama spát na volno :nevim:. To že si cpe ruce do pusy to je mi jasné. Jen stím si nevím rady. Na večer usne třeba v 19:00 a spí až do rána do 3 jak kdy a pak ještě vydrží třeba okolo 2 hodin spát.

bobin
Závislačka 2772 příspěvků 08.04.19 09:44

@lilith1 přesně tak. Mě tak spí taky jen poslední dobou stím právě bojujem no :(

Martha03
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 08.04.19 10:06

Ahoj. Moje malá nesnášela ruky u těla od narození. Spavala v zavinovacce, ale ruce musela mít venku, jinak rvala jako tur. Kolem toho 3tiho měsíce ji zavinovačka začala být už malá. Spací vak ji nevyhovoval potřebovala být tak trošku obejmuta a mít něco za zády. Nakonec jsem to vyřešila tak, že jsem koupila letní fusak od emitexu a dávám ji do něj. Večer ji do toho zazipuju a spinká krásně. Ručky má jakoby u těla ale volně.

bobin
Závislačka 2772 příspěvků 08.04.19 10:13

No každopádně děkuji všem. To zavazování ručiček je právě už tak vazali od porodnice a já to možná měla nechat navolno aby si zvykla tak je to možná i moje chyba. Teď už si to budeme nějak muset vyřešit samy.

Váš příspěvek
Reklama