Nevím, co s láskou

Anonymní
21.1.20 22:54

Nevím, co s láskou :(

Ahoj dámy,
opravdu potřebuji pomoct.. A už nevím, na koho se mám obrátit, tak se ptám tady.. Řeším samozřejmě dilema kolem mužských. Známe se dlouho - dětská láska ze školy, ale překvapivě city stále trvají. Když nám bylo tak patnáct, tak z toho možná něco mohlo být, ale on si potom našel slečnu, se kterou strávil 5 let života.. Já mezitím taky prodělala nějaké vztahy, ale moje city se stále vrací zpět k němu. Poslední rok jsme se hodně sblížili, více jsme se začali bavit - máme společné zájmy i kamarády, takže se často potkáme na koncertě nebo na pivu. Tento rok se se slečnou rozešli, tak jsem mu pomáhala se z toho dostat. Párkrát jsme spolu skončili i v posteli.. A tím nemyslím sex ani nic s tím spojené :lol: Vždycky jsme byli schopni propovídat celou noc v objetí, ale nikdy nedošlo ani k puse, i když sexuální atmosféra by se dala krájet (aspoň já to tak cítila..) A musím se vám přiznat, jsem z něj opravdu zmatená.. Jednou mi řekl, že jsem jako jeho malá sestra, ale podruhé se mnou flirtuje, dotýká se mě, dívá se na mě všelijak, jen ne jako na rodinu. Občas mám pocit, jako by mi už už chtěl říct, že mě má rád, nebo mi dal pusu.. A najednou nic, třeba je schopný mě celý den ignorovat.. Navíc si teď našel dívenku, myslela jsem, že to je vážné.. Ale pak (když jsem mu zase nějakou náhodou ležela v posteli) mi řekl, že je to jen na tohle období, že to není nic vážného.. :zed: :zed: :zed:
Omlouvám se za rozsah, ale jsem opravdu zmatená, nemůžu z toho spát a ani se soustředit na práci.. Co si o tom myslíte? Budu moc vděčná za vaše rady a názory.. :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1489
21.1.20 23:09

Já nevím, ale asi bych to na něj vybalila :think:
Takhle můžeš jen čekat a dumat nad tím, jak to cítí on. Asi by mi vadilo, se takhle dlouho užírat. Takže když by byla vhodná příležitost, prostě bych se na rovinu zeptala, ať vím, na čem jsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2686
21.1.20 23:16

A já myslím, že si tě drží u těla, protože mu je s tebou dobře. Možná si tě drží i jako takovou zálohu, protože možná podvědomě cítí, že bys do něj šla, ale nechce si to pokazit tím, že se s tebou vyspi a pak si najde jinou a ty se na něj vyprdneš a bude mít po záloze. Rozhodně bych se ale v této chvíli rozhodla, zda se hodlám dal trápit nebo se posunu dál. Takže bych mu navrhla víc než jen kamarádsky vztah a dle odpovědi bych se pak zařídila. Je čas myslet taky na sebe a na to, zda stojí za to ztrácet čas „čekáním“ na něco co vlastně nemá smysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 23:23

Nemáš jinou možnost než se zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.20 23:23

Vždy jsem byla toho názoru, že když má muž opravdu zájem, dokáže to jasně projevit. Když je to takové divné, nejednoznačné a není to proto, že je jeden z dvojice se závazky, obvykle je to proto, že tam ten opravdový zájem chybí. Nejlepší by bylo ho nerešit, ale vím, že to se těžko dělá a tak prichází druhá možnost-zeptat se a žádat prímou odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3758
21.1.20 23:37

@Trashpanda Myslím si to samé. Upřímně, který chlap by si aspoň něco málo nezkusil na ženu, která ho přitahuje a leží s ní v objetí v posteli? Takže si myslím zakladatelko, že tě bohužel až tak moc nežere, jak se říká, aspoň ne v tom smyslu, jak bys ráda ty. Za zeptání ale nic nedáš :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1180
21.1.20 23:42

Jé, mínus 20 let zpět… " dósnův svět" :D
Věřím, že do smíchu ti není, ale za mě ne. Řekla bych mu, že takhle to nechci a opravdu to utla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1771
22.1.20 01:25
@mrazik6 píše:
Jé, mínus 20 let zpět… " dósnův svět" :D
Věřím, že do smíchu ti není, ale za mě ne. Řekla bych mu, že takhle to nechci a opravdu to utla

Vzpomněl jsem si na ten samej seriál :D

Hele, pokud je s tebou chlap v posteli, dokonce opakovaně, a nic si nezkusí, tak ho nepřitahuješ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.1.20 03:44

Neverim, ze chlap nepozna, ze ho baba miluje. Presto nic nezkisi, ale v jejim zajmu se rad vyhriva. No, nova znamost by me osobne dorazila. Bojim se, ze si z tebe dela akorat tak vrbu :( na druhou stranu je hezky, ze te „nezneuziva“ na KSV, ac bys na to mozna pristoupila a zbyly oci pro plac.

Hmmm, proste kamarad. Ja bych se na nic neptala, trochu se stahla - tj. utla ty noci v naruci, kdyz je zsdan. Treba se to v nem pohne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23253
22.1.20 04:45

Myslím, že ho nepřitahuješ a bere Tě opravdu jako kamarádku…

Když je sexuální zájem, fakt to vypadá jinak, než že chlap celou noc plká, říká, že jsi jeho sestra a honí dívenky, s ničím jiným bych už nepočítala… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8697
22.1.20 06:33

Když vám bylo 15, tak z toho mohlo být víc, ale on si pak našel slečnu.. :think: No už jen tohle mluví za vše, podle mě tedy neměl o tebe jako o ženu zájem ani tehdy a nemá ho ani teď :nevim: Myslím, že by jsi to už poznala, zvlášť, když se znáte tak dlouho..já bych se ho teda příště pokusila políbit a tím by se to vyřešilo.. :) Buď by tě odstrčil, nebo by se chytnul a pokračoval v tom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2955
22.1.20 08:30
@Trashpanda píše:
Vždy jsem byla toho názoru, že když má muž opravdu zájem, dokáže to jasně projevit. Když je to takové divné, nejednoznačné a není to proto, že je jeden z dvojice se závazky, obvykle je to proto, že tam ten opravdový zájem chybí. Nejlepší by bylo ho nerešit, ale vím, že to se těžko dělá a tak prichází druhá možnost-zeptat se a žádat prímou odpověď.

Přesně tak, kdyby o tebe skutečně stál, jak si představuješ, tak s tebou fakt nelží v posteli jen tak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1372
22.1.20 08:38

Bohužel, na mě to z popisu dělá taky dojem, že tam chybí přitažlivost z jeho strany směrem k Tobě. Patrně už před těmi x lety to tak bylo.

Navíc teď si z Tebe ještě dělá psycholožku pro bono. Možná ani netuší, jak to k němu máš, ale pokud jo (jakože bych se nedivila, že za těmi podivnými nyvými pohledy a rádoby neobratnými pokusy Tě políbit, je právě snaha si Tě držet v této roli), tak se mi rozhodně nelíbí, co dělá. Není to v takovém případě fér, je to prachsprosté využívání.

Možná se mýlím, ale schválně na něj zkus vybalit, jak to k němu máš, a uvidíš, jak zareaguje. Samozřejmě bych Ti přála, aby to bylo tak, že se celou dobu jen hrozně styděl, a šel tomu vstříc, ale přesto buď připravená na tu horší variantu. V takovém případě ale bude jedině dobře, že tuhle komedii ukončíte. Jinak hrozí, že budeš zaháčkovaná ještě dlouho dokud Ti brutálně neublíží, až si zase najde nějakou „dívenku“, a to nikoli jen na přechodné období.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
125
22.1.20 10:52

Souhlasím s nazory vetsiny lidi a jako muz ti to reknu tak, ze kdybych mel vedle sebe v posteli zenskou, ktera me fyzicky pritahuje a lezeli by jsme v objeti uz bych to na ni davno zkusil. Delas mu jen psychickou podporu a sama se trapis. Klidne se ho zeptej jake city k tobe chova ale za me jeho chovani mluvi za vse, take to ze je otevreny seznameni s jinou divenkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.1.20 15:13

Mockrát vám všem děkuji za odpovědi a rady :hug:
Nebudu lhát, trošku jsem naivně čekala, že mě tady někdo spasí, zachrání, osvítí… :lol: A já to nebudu muset řešit přesně tímhle způsobem, že si o tom s ním budu muset promluvit. Už jen ta představa mě totiž hrozně děsí. Úplná ironie však je, že jsme spolu řešili snad úplně všechno, až na moji situaci. Můj největší strach je, že potom, co mu to řeknu, tak to bude mezi námi hrozně divné a já o něj přijdu.. Což teď zní asi jako bych byla úplná kravka, ale přes to všechno je to pro mě hrozně důležitý člověk a kamarád jako žádný jiný :(
Každopádně ještě jednou vám všem díky.. Snad se odhodlám a konečně budu mít klid v duši :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama