Přítel se mnou méně spí

Anonymní
11.1.20 10:04

Nevím, co si o něm mám myslet.

Ahoj holky,
Předem se omlouvám za anonymitu.
Mám takový zvláštní dotaz. Už přes jeden rok mám přítele. Je mezi náma větší věkový rozdíl. Jemu je 32 a mě 20. Ze začátku, dejme tomu první půl roku jsme spolu spali intezivně. Ob den, třeba i 2× 3×. Ale pak z ničeho nic nastal převrat. Začali jsme spolu žít a poslední půl rok jsme spolu spali třeba jenom 2× do měsíce. Mluvila jsem s ním o tom a říká, že se nic neděje. A že se to teď jenom blbě všechno schází. Po půl roce jsem si řekla, že už to nemůže být proste jenom blbá shoda náhod.
Asi před dvěma měsíci jsem mu našla v mobilu fotografie jedné slečny. Odpověď na to zněla, že to chtěl pouze ukázat kamarádovi. Takhle to hned vyzní, že mě podvádí. Ale pokaždé to popře. Pak si zase říkám, proč by si mě držel doma, když celý život žil sám a staral se o sebe. Předem vám dekuji za vás názor a přeji hezky den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18099
11.1.20 10:16

Tak když pominu věk, kdy ty jsi pro něj fakt stará, tak už si zaskákal a užil a ted už ta frekvence je prostě menší a taky možná kouká po někom přiměřeného věku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5949
11.1.20 10:28

@ka2ka ona je pro něj stará? Jí je 20.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54900
11.1.20 10:28

@ka2ka proč je pro něj ve 20 stará???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18099
11.1.20 10:29

@karkarka jé já to špatně přečetla to se moc omlouvám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 11:35

Me prijde tezke uverit, ze by 32 letemu chlapovi stacil sex 2× do mesice. Nechci malovat certa na zed, ale ty fotografie jine slecny v mobilu… Proc by si te drzel doma, kdyz se doted staral o sebe sam? Ty ses pasovala do nejake role sluzebne, nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 13:11

@Silverine247
Je to prave divne, obzvlášť, když vim jak jsme to měli půl roku.. ne to Ne. Jen nechápu, proč by mě pořad měl, když by si našel někoho jineho. A zdravotní problémy nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
1842
11.1.20 13:16
@Petra Z píše:
@ka2ka proč je pro něj ve 20 stará???

Protože už jsou spolu víc než rok. Hledá další osmnáctiletou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 13:51
@Anonymní píše:
@Silverine247
Je to prave divne, obzvlášť, když vim jak jsme to měli půl roku.. ne to Ne. Jen nechápu, proč by mě pořad měl, když by si našel někoho jineho. A zdravotní problémy nemá.

Tak asi te ma rad :nevim: Bohuzel nekterym to nebrani obcas smocit ohnivaka nekde jinde. :nevim: Urcite se o sex nedoprosuj, soustred se spis na sebe, chod ven, cvicit, na vinko s kamoskou. Pokud by to takhle melo byt uz na furt tak radim jdete od sebe, rozdilna potreba sexu je peklo. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 13:54
@Anonymní píše:
@Silverine247
Je to prave divne, obzvlášť, když vim jak jsme to měli půl roku.. ne to Ne. Jen nechápu, proč by mě pořad měl, když by si našel někoho jineho. A zdravotní problémy nemá.

U nas to zacalo taky velmi pilizive. Ve 32 letech chtel sex 2× do mesice.Ted je o 13 let starsi, sex nevyzaduje uz 3 roky.Na tvem miste vztah s takovym muzem ukoncim

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama