Partner si mě neváží, nic neocení

Anonymní
11.1.20 03:46

On nic neocení

Uz nevim co a jak dal. Kdyz se namaluji a hezky obleknu a upravim ani si snad nevsimne. Vubec mu treba nedojde, ze se mu chci libit. Kdyz se mi neco nelibi a reknu mu to ihned tvrdi jak ho buzeruju. Kdyz nad tim popremyslim a jsem tolerantni tak to neoceni naopak vyuziva a vubec mu nedochazi, ze jsem vuci nemu laskava nebo se nechova kompromisne. Kdyz se opravdu snazim byt usmevavou a chapavou zenou stejne se nedockam zadneho hezkeho slova. Varim, uklizim, peru, ted se staram o dite. Z jeho strany se nedockam niceho at se snazim jak se snazim. Nerikam, ze neprijde a neobejme me, nepolibi. To ano. Ja to myslim jinak. Prijde mi, ze si me muz nevazi a nevidi co vlastne vse delam. On pro me neudela vcelku nic co mi udela radost, ani na prochazku se mnou nejde, protoze jeho to nebavi. Vsechno co chci mi koupi, ale vse se koupit proste neda. Marne patram po nejakem navodu, aby si chlap uvedomil, ze ma doma zenu a je potreba se o ni starat a alespon trochu vic vazit. Urcite mam chyby, ale byla jsem s nim kdyz mel jako mlady vul holy zadek a dluhy a jsem i ted, kdyz se vyhrabal a penez mame dost, nic po nem nechci a nikdy jsem nechtela. Naopak on nabyl a ke me se chova jako k nicemu. Kdyz jsme byli doslova chudí chudáci byl nas vztah krasný :(
Kdyby jsme nemeli mimčo asi by jsem na chvili vypadla pryc, aby taky videl, ze ho az tak nepotrebuji, ale bohuzel to nejde.
Kdyz jsem byla v porodnici tak se doma sam hroutil. Nevydrzel doma a porad nekde jezdil po rodine, me psal jak uz chce, aby jsme byli doma. Prakticky se ani nenajedl, protoze si neuvaril, nevypral, musel uklidit nez pro nas jel a byl to pro nej des tech par dni. Ale porad mu netrkne, ze jsem pro nej dulezita. Nemusim to slyset me staci kdyby se tak ke me choval.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11.1.20 04:32

Jste spolu už řadu let, takova ta romantika je už prostě pryč.
Jak jako že si tě neváží, protože nechce dělat to co chceš ty? Že ti neříká, že když se upravíš, že jsi pěkná? Nebo ti neskládá pochvalu za to že uklizís? Jako vážně? :zed: Život není telenovela.
Můj taky z prvu by se rozkrajel a teď už ne…vyžehlim, uklidím a bere to jako samozřejmost.
No a?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.1.20 05:04

Nejprve musíš zapracovat na sobě… uvnitř sebe… ocenit se ty sama za svou práci.. pochválit se… být sama se sebou v pohodě… pak k tobě může přijít tvůj muž a sdílet s tebou tvou pohodu, kterou budeš vyzařovat zevnitř sebe… vše ostatní je jen mrhání časem…

• Nahlásit
  • Citovat
9796
11.1.20 05:07

Pokud si prijdes nedocenena, musis to partnerovi rict. Tady si jen vylejes srdicko, ale nic se tim nezmeni. Proste jsi popsala standardni vztah. Nic, co by nebylo neobvykle.
Me sice manzel rika, ze mi to slusi, ze me miluje, ze byl dobry obed apod. Ale i kdyby mi to nerikal, tak se mi svet nezhrouti. Pro me je dulezite, ze jsem ja i moje rodina spokojena. A tou svoji spokojenisti mi davaji najevo, ze jsou se mnou radi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2664
11.1.20 05:38
@Anonymní píše:
Uz nevim co a jak dal. Kdyz se namaluji a hezky obleknu a upravim ani si snad nevsimne. Vubec mu treba nedojde, ze se mu chci libit. Kdyz se mi neco nelibi a reknu mu to ihned tvrdi jak ho buzeruju. Kdyz nad tim popremyslim a jsem tolerantni tak to neoceni naopak vyuziva a vubec mu nedochazi, ze jsem vuci nemu laskava nebo se nechova kompromisne. Kdyz se opravdu snazim byt usmevavou a chapavou zenou stejne se nedockam zadneho hezkeho slova. Varim, uklizim, peru, ted se staram o dite. Z jeho strany se nedockam niceho at se snazim jak se snazim. Nerikam, ze neprijde a neobejme me, nepolibi. To ano. Ja to myslim jinak. Prijde mi, ze si me muz nevazi a nevidi co vlastne vse delam. On pro me neudela vcelku nic co mi udela radost, ani na prochazku se mnou nejde, protoze jeho to nebavi. Vsechno co chci mi koupi, ale vse se koupit proste neda. Marne patram po nejakem navodu, aby si chlap uvedomil, ze ma doma zenu a je potreba se o ni starat a alespon trochu vic vazit. Urcite mam chyby, ale byla jsem s nim kdyz mel jako mlady vul holy zadek a dluhy a jsem i ted, kdyz se vyhrabal a penez mame dost, nic po nem nechci a nikdy jsem nechtela. Naopak on nabyl a ke me se chova jako k nicemu. Kdyz jsme byli doslova chudí chudáci byl nas vztah krasný :(
Kdyby jsme nemeli mimčo asi by jsem na chvili vypadla pryc, aby taky videl, ze ho az tak nepotrebuji, ale bohuzel to nejde.
Kdyz jsem byla v porodnici tak se doma sam hroutil. Nevydrzel doma a porad nekde jezdil po rodine, me psal jak uz chce, aby jsme byli doma. Prakticky se ani nenajedl, protoze si neuvaril, nevypral, musel uklidit nez pro nas jel a byl to pro nej des tech par dni. Ale porad mu netrkne, ze jsem pro nej dulezita. Nemusim to slyset me staci kdyby se tak ke me choval.

On nikdy nezil sam?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14902
11.1.20 06:04

A ty si ho vážíš a oceníš ho? Vždyť jsi o něm nenapsala nic hezkého. Když chceš změnu, musíš začít u sebe a ne prstíkem ukazovat to on. Začni si vážit hlavně sama sebe a přestaň mu dělat služku, pak tě možná začne brát jako partnerku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516
11.1.20 07:07

Ty vole, vy jste dvojka. Chlap, jak jsi pár dní z domu, by pomalu chcípnul hlady, ty to bereš jako romantický gesto a chceš, aby se tak choval furt. To sis měla vzít Pedra z nějaké telenovely.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 08:47

Takhle to vždy dopadá u žen z kategorie „nic po něm nechci a nikdy jsem nechtěla.“ Ony se vidí jako ty dobré ženy, co jen posluhujou, žádné zlatokopky, co by snad něco od chlapa chtěly. A pak skončí jako inventář. Takže začni něco chtít. A taky s ním komunikuj - řekni mu, že se cítíš nedoceněná, pak mu řekni konkrétně, že tě má pochvalit (chlapi jsou tupci, klidně se ho zeptej, zda si všiml tu krásně uklizenou kuchyň, se kterou jsi si dala tolik práce), a taky pochval ty jeho (a když není proč, řekni mu, co by tě potěšilo a pochval ho, až to udělá).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.1.20 09:20

Píšeš, že Ti koupí všechno, o co si řekneš. Takže mu nejsi ukradená.
Zkus si přečíst knihu Pět jazyků lásky, možná tam najdeš odpověď na svoje otázky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1818
11.1.20 09:26

Necekej od druheho jak te bude delat stastnou, chvalit a velebit, udelej se stastnou sama, delej se hezkou pro sebe, pro svuj pocit, var co ti chutna, ne co jemu. Pokud to dokazes myslim ze na tebe zmeni nahled, nedavas mu prostor o neco usilovat, cpes mu co ti pro nej prijde nejlepsi a chces za to vdek. Tak mu nepodstrojuj, at si rekne a pak podekuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.1.20 01:14
@Anonymní píše:

Nejde o romantiku a ostatní věci stačí když mu doma necháte dítě pořádně se vyparádíte a někam vyrazíte sama bez něj, stačí když budete taky žít sama pro sebe a ne jen pro dítě a domácnost tím pro něj budete zase zajímavá a začne se více starat a zajímat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama